Nädala inglisõnum 02.05-08.05.2022

nädal 18 2022 inglisõnum

Nädala inglisõnum 02.05-08.05.2022

Inglite sõnumid aasta 18. nädalaks

MÄRKSÕNA – Ootamatu lõpp

Kristall – Krüsopraas

Värv – Sinine

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kui linn väsitab, tasub minna loodusesse. Looduses viibimine on universaalse toimega ravim. Nr 105

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Vesi aitab hoida mõtted puhtana. Nr 107

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Sul pole tarvis karta üksi lendamist. Nr 121

Eelmisel nädalal oli fookus meie kodul ja täpsemalt rõõmul, mis meie kodus sisaldub. Mida rääkisid inglid eelmise nädala kohta täpsemalt? Seda saate üle lugeda eelmise nädala sõnumist.

Mida toob meile nädal nr 18?

Inglid alustavad – sel nädalal saabub üks väga suur ja väga oluline lõpp. Ja see lõpp saabub vägagi ootamatult.

Aga mis siin ajajärgus lõppeb?

Inglid vastavad – siin saab otsa üks väga konkreetne peavalu.

Ehk siin ajajärgus lõppeb miskit sellist, mis on teile põhjustanud peavalu.

Ehk see miski on põhjustanud teile väga konkreetset meelehärmi ja raskustunnet.

Ja inglid rõhutavad siin jälle sõna “konkreetne”.

Mida ma sellest välja loen?

Mulle näib, et sellel “peavalul”, millest nad siin räägivad, ongi olnud justkui kindlad piirid. Ja lisaks sellele ka väga kindlad tunnusmärgid.

Kui ma vaatlen selle “peavalu” energiat pildina, siis näengi ma justkui kasti. Ehk see peavalu on olnud justkui üks kindel sisu, mis asub ühes kindlas kastis.

Ehk too peavalu on olnud midagi väga kindlameelset, mida siiani ongi olnud justkui võimatu kõigutada.

Ehk tegu oleks justkui kastiga, mida te ei saa ega saa oma kodust välja tõstetud. Ükskõik kui palju te ka selleks tööks jõudu kogute ja aega varute. Seda tööd te ikka tehtud ei saa, kuigi pealtnäha on ju tegu ainult ühe kastiga.

Inglid jätkavad – kui see peavalu on läinud, siis saabub teie ellu uutmoodi tervis.

Jah, teie elu muutub siis tunduvalt terviklikumaks ja tervislikumaks, kuid see uutmoodi tervis, millest me siin räägime, on midagi veelgi enamat.

Me võime lausa öelda, et see nähe on jällegi midagi sellist, mida te polegi varem näinud/ kogenud.

Aga mis see tervis siis on, millest te siin räägite?

Inglid ütlevad – asju on võimalik puhastada erinevatel viisidel. Te võite ühe eseme teha näiteks osaliselt puhtaks ja kuulutada selle töö tehtuks, sest teile sellest puhtusest piisab. Ja te võite üht eset ka erinevate vahenditega puhastada, millest osad võivad tolle eseme ka ära rikkuda. Samas võite te ikka öelda, et töö on tehtud, sest mingisugune mustus on tollelt esemelt maha küüritud.

Siin on tegu sarnase olukorraga.

Ehk see nähtus, millest me siin räägime, on sarnane.

Mida inglid selle all mõtlevad? Kuidas on see sarnane?

Inglid vastavad – kui too peavalu on läinud, millest me siin kõneleme, siis näetegi te oma elus justkui uutmoodi puhtust.

Ja see puhtus on kohe päris puhas.

Ehk see puhtus on tekitatud täpselt õigete vahenditega.

Ja see puhtus on ka taasloodav.

Ehk teil on seda puhtust võimalik oma elus väga hõlpsalt säilitada.

St. see puhtus lihtsalt on oma loomuselt selline – ta on hõlpsalt säilitatav.

Ehk kokkuvõttes võime me selle nädala kohta öelda ka sellised sõnad – kui peavalu kaob, siis ilmub uus ja puhas eluvaade. Ehk ilmub eluvaade, mis on uudselt puhas.

Ja nii soovivadki inglid selle sõnumi otsad kokku tõmmata.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 13, 2022 lisasõnum (otselink – https://evatenter.com/2022/03/24/lisasonum-nadal-13-2022/)

2021 talvise pööripäeva erisõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/12/18/erisonum-talvine-pooripaev-2021/)

Nädala nr 18 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Portishead – Glory Box”, “Moby – Why Does My Heart Feel So Bad?”, “Massive Attack – Teardrop”, “Madonna – Frozen”, “Depeche Mode – Enjoy The Silence”, “Marilyn Manson – Personal Jesus” ja “Evanescence – Bring Me To Life”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Milline on minu poolt edastatud sõnumite ISELOOM täpsemalt? Milline on minu töömeetod tervendajana? Kogu säärase info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"