Kaugseanss – sügisene pööripäev ja septembri noorkuu 2022

Kaugseanss pööripäev ja noorkuu september 2022

Kaugseanss – sügisene pööripäev ja septembri noorkuu 2022

MÄRKSÕNA – Katkenud jada jätkumine

Käesolevad sõnumid on 2022 a. sügisese pööripäeva ja septembri noorkuu sõnumid.

Ja täpsemalt toimub läbi nende sõnumite kaugseanss, mis ühildab sel korral just täpselt nende kahe taevase sündmuse jõud.

See tähendab seda, et inglid soovisid esimest korda korraldada kaugseansi, mis sulatab kokku mitme taevase sündmuse energiad.

Varem ei ole nad sellist asja teinud, seega on meie ees üks täiesti uudne kaugseanss – energeetilise sisu poolest.

Ehk nüüd on ka väga põnev vaadelda, missuguseid tulemusi see kaugseanss toob kui me töötleme korraga erinevaid energiaid ja sulatame neid kokku.

Selle kaugseansi AJALISEST KESTUSEST

See kaugseanss kestab ajaperioodil 22.09-22.10.2022.

Ehk inglid soovisid sellele kaugseansile määrata just sellise kehtivusaja.

Nagu ikka, on minu kaugseanssidel erinevad kehtivusajad ja neid määravad ikka ja alati samuti inglid.

St. siin kaugseansis ei liigu me ühest pööripäevast teiseni või ühest noorkuust teiseni. Siin töötame me täpselt sellise ajavahemikuga.

UUTELE LUGEJATELE – minu kaugseansside üldreeglitest

Kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on käesolev horoskoop ka tasuline – hinnaks on 14 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa. (St. vastavaid sõnumeid ei avalikusta ma ka pärast selle kaugseansi lõppu.)

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

PS! Samuti ei ole teil tarvis minule põhjendada oma tellimissoovi. Ehk kui te soovite mõnda kaugseanssi tellida, siis piisab sellest kui saadate mulle e-maili (allpool näidatud e-maili aadressil), milles ütletegi lihtsalt, millist kaugseanssi soovite parasjagu tellida. Ehk te ei pea minule kirjeldama, kuidas minu sõnumid on teie jaoks resoneerunud jne. Muidugi võite soovi korral sellist infot mulle edastada, kuid see ei ole kaugseansi tellimise eeltingimuseks.

Jätkame selle kaugseansi sisulise infoga.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 14 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 19 lk.

Esimesed 9 lk sisaldavad üldiseid sõnumeid ehk kaugseansi esimeseks osaks on samasuguse ülesehitusega horoskoop, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt.

Edasi tulevad tähemärkide lisasõnumid, mis on mul sel korral jälle kanaldatud tähemärkide gruppide kaupa – maamärgid, tulemärgid, veemärgid, õhumärgid.

Kordame üle, millised tähemärgid kuuluvad millise elemendi alla:

Tulemärgid on Jäär, Lõvi, Ambur

Maamärgid on Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Õhumärgid on Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Veemärgid on Vähk, Skorpion, Kalad

Ja selle kaugseansi lõpetab päevasõnumite sektor, mis on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Selle horoskoobi sisu täpse ülesehituse ja erinevate sõnumite pikkused näete ära ka sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

TASUTA EELVAADE – mida soovivad inglid sel korral avalikustada tasuta eelvaatena?

Sel korral soovisid inglid avalikustada (lisaks selle kaugseansi pildile ja üldiste sõnumite märksõnale, mida näete tollel pildil) ka lisasõnumite märksõnad, mis on selle kaugseansi sõnumites järgnevad:

Tulemärkide lisasõnum – Üks kiht põleb ära

Maamärkide lisasõnum – Kaks kihti saavad kokku

Õhumärkide lisasõnum – Tee jada vabaks

Veemärkide lisasõnum – Kardad kaotada? Aga võita?

Ja nad soovisid siin ka avalikustada üldiste sõnumite energeetiliste sildade viited. Need on siin kaugseansis järgnevad:

“Kuupäev 13.02.2014 

Kuupäev 21.03.2000 

Kuupäev 17.06.2000 

Kuupäev 17.06.2022 

Kuupäev 13.03.2001 

Kuupäev 24.02.2009 

Kuupäev 25.03.2004 

Nädala nr 16, 2019 sõnum
Märksõna – Me õpime uuesti usaldama 

Nädala nr 31, 2018 sõnum

Märksõna – Pikk sündmuste ahel roostetab läbi 

Nädala nr 25, 2017 sõnum
Märksõna – Istu tõlda ja ütle, kuhu soovid sõita 

Nädala nr 46, 2016 sõnum
Märksõna – Tundemaailma tervenemine”

Niisiis, kordame – sügisese pööripäeva ja septembri noorkuu horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 14 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2022 a. sügisese pööripäeva ja septembri noorkuu horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 19 lk.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – sügisese pööripäeva ja septembri noorkuu – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale ühe päeva ehk 24 tunni jooksul. 

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Horoskoobi eest saab tasuda ainult tavalise pangaülekandega (muid maksevõimalusi (Paypal vms) ei ole).

(PS! Kui te ei ole ühe päeva ehk 24 tunni jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida

21. septembrist kuni 22. oktoobrini (2022)


Uutele lugejatele lisaselgitused

  • Minu kaugseansside sisud ja hinnad on erinevad. Palun lugege alati huvipakkuva kaugseansi sisukirjeldus läbi enne kui tellima asute. Millised kaugseansid praegu veel toimetavad? Vt. ESILEHT
  • Minu kaugseansid on alati müügis nende “kehtivusajal”. Kui vastav kaugseanss on lõppenud, siis enam ka vastavaid sõnumeid soetada ei saa.
  • Kordan uute lugejate jaoks ka üle, et käesolev kaugseanss ei ole personaalne horoskoop. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Ma ei paku nimelt üldse personaalse nõustamise teenust. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Vt. ESILEHT

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"