Kaugseanss – 2022 IV kvartal (oktoober – detsember)

2022 oktoober - detsember kaugseanss

Kaugseanss – 2022 neljas kvartal (oktoober-detsember)

MÄRKSÕNA – Jõud tuleb tagasi

Käesolevad sõnumid on 2022 a. neljanda kvartali sõnumid.

Ehk neis sõnumites me vaatleme, mida toob meile ajaperiood oktoober – detsember 2022.

Ja täpsemalt toimub läbi nende sõnumite selle aasta neljanda kvartali kaugseanss.

Selle kaugseansi AJALISEST KESTUSEST

See kaugseanss kestab ajaperioodil 01.10-31.12.2022.

UUTELE LUGEJATELE – minu kaugseansside üldreeglitest

Kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on käesolev horoskoop ka tasuline – hinnaks on 15 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa. (St. vastavaid sõnumeid ei avalikusta ma ka pärast selle kaugseansi lõppu.)

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

PS! Samuti ei ole teil tarvis minule põhjendada oma tellimissoovi. Ehk kui te soovite mõnda kaugseanssi tellida, siis piisab sellest kui saadate mulle e-maili (allpool näidatud e-maili aadressil), milles ütletegi lihtsalt, millist kaugseanssi soovite parasjagu tellida. Ehk te ei pea minule kirjeldama, kuidas minu sõnumid on teie jaoks resoneerunud jne. Muidugi võite soovi korral sellist infot mulle edastada, kuid see ei ole kaugseansi tellimise eeltingimuseks.

Jätkame selle kaugseansi sisulise infoga.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 15 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 29 lk.

Esimesed 6 lk sisaldavad üldiseid sõnumeid ehk kaugseansi esimeseks osaks on samasuguse ülesehitusega horoskoop, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt ja need kehtivad kõnealuse kolmekuise perioodi kohta tervikuna.

Edasi tulevad lisasõnumid teemade kaupa, mis on jälle mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt.

Sel korral kanaldasin ma kolm teemasõnumit:

 • Suhted
 • Finants & karjäär (ehk töö ja raha)
 • Kinnisvara.

Ja nendele teemapõhistele lisasõnumitele järgnevad veel tähemärkide lisasõnumid, mis on mul sel korral jälle kanaldatud tähemärkide gruppide kaupa – maamärgid, tulemärgid, veemärgid, õhumärgid.

Kordame üle, millised tähemärgid kuuluvad millise elemendi alla:

Tulemärgid on Jäär, Lõvi, Ambur

Maamärgid on Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Õhumärgid on Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Veemärgid on Vähk, Skorpion, Kalad

Kõik lisasõnumid kehtivad kõnealuse kolmekuise perioodi kohta tervikuna.

Ja selle kaugseansi lõpetab päevasõnumite sektor, mis on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Selle horoskoobi sisu täpse ülesehituse ja erinevate sõnumite pikkused näete ära ka sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

TASUTA EELVAADE – mida soovivad inglid sel korral avalikustada tasuta eelvaatena?

Sel korral soovisid inglid avalikustada (lisaks selle kaugseansi pildile ja üldiste sõnumite märksõnale, mida näete tollel pildil) ka kõigi lisasõnumite märksõnad, mis on selle kaugseansi sõnumites järgnevad:

 • Lisasõnum Suhted – Väga selged piirid
 • Lisasõnum Finants & Karjäär – Piirid nihutavad edasi
 • Lisasõnum Kinnisvara – Suur kõikumine viib koju
 • Maamärkide lisasõnum – Selgus selgest taevast
 • Õhumärkide lisasõnum – Piiritletud kannatuste lõpp
 • Veemärkide lisasõnum – Aegunud otsused. Uued otsused. Kannatusi põhjustanud otsused.
 • Tulemärkide lisasõnum – Probleem, mis ei taha kuidagi kaduda. Kas see ikka on nii? Mis seal 

tegelikult ees seisab?

Niisiis, kordame – 2022 neljanda kvartali horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 15 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2022 a. neljanda kvartali horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 29 lk.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – 2022 neljanda kvartali– horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale ühe päeva ehk 24 tunni jooksul. 

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Horoskoobi eest saab tasuda ainult tavalise pangaülekandega (muid maksevõimalusi (Paypal vms) ei ole).

(PS! Kui te ei ole ühe päeva ehk 24 tunni jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida

19. septembrist kuni 31. detsembrini (2022)


Uutele lugejatele lisaselgitused

 • Minu kaugseansside sisud ja hinnad on erinevad. Palun lugege alati huvipakkuva kaugseansi sisukirjeldus läbi enne kui tellima asute. Millised kaugseansid praegu veel toimetavad? Vt. ESILEHT
 • Minu kaugseansid on alati müügis nende “kehtivusajal”. Kui vastav kaugseanss on lõppenud, siis enam ka vastavaid sõnumeid soetada ei saa.
 • Kordan uute lugejate jaoks ka üle, et käesolev kaugseanss ei ole personaalne horoskoop. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Ma ei paku nimelt üldse personaalse nõustamise teenust. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Vt. ESILEHT

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"