Nädala inglisõnum 19.09-25.09.2022

nädala inglisõnum 19.09-25.09.2022

Nädala inglisõnum 19.09-25.09.2022

Inglite sõnumid aasta 38. nädalaks

MÄRKSÕNA – Kingitused minevikust

Kristall – Roheline fluoriit

Värv – Sinine

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Sellest tõkkest saad Sa üle astuda. Nr 104

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kui lähivaade viib ummikusse, pöördu kaugvaate poole. Nr 99

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Liigu edasi. Ära lase praegu ühelgi segajal oma teekonda katkestada. Nr 108


UUDISED

  • 14.09-30.09 on III kvartali (juuli-september) kaugseansi sõnumitel soodushind 7 eur (tavahind 15 eur).

Ja nagu ikka, lõppeb kolmanda kvartali sõnumite müük jäädavalt 30. septembril.

Seega – kui teil pole veel kolmanda kvartali sõnumeid soetatud, kuid nüüd sooviksite neid lugeda, siis on selleks viimane võimalus ja nagu juba öeldud – see on nüüd ka soodushinnaga võimalus.

Kolmanda kvartali sõnumite kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2022/05/11/kaugseanss-2022-iii-kvartal-juuli-september/

  • Lähipäevil ilmub 2022 IV kvartali (oktoober-detsember) kaugseanss.

Millised kaugseansid praegu veel toimetavad? Mis on minu kaugseansid? Kogu lisainfo leiate esilehelt. Vt. ESILEHT

  • Ja tuletan ka meelde, et hetkesõnumid kolisid alates 09. augustist Facebooki ehk minu inglisõnumite Facebooki lehele. St. hetkesõnumid ilmuvadki nüüd ainult Facebookis.

Millisel kujul nad seal ilmuvad? Seda saategi üle vaadata Facebookist. Minu inglisõnumite Facebooki lehe leiate siit – https://www.facebook.com/inglivestlused


Mida toob meile nädal nr 38?

Inglid alustavad – see nädal toob teile kingitusi.

Ehk selles nädalas sisalduvad kingitused. Jah, me võime öelda ka niipidi, aga see pole nüüd päris õige kirjeldus.

Kuidas nii?

Inglid ütlevad – nädala alguses pole neid kingitusi veel olemas ja seetõttu ei saa me öelda otseselt nii, et selles nädalas sisalduvad kingitused.

Need ei sisaldu seal nüüd algselt.

Ehk siin ei ole tegu nädalaga, mille energias sisalduvad kingitused.

Aga mida see tähendab?

Inglid selgitavad – see tähendab seda, et teile tuuakse nüüd kingitusi, aga need kingitused ei ole pärit sellest nädalast.

Võib ka öelda nii, et need kingitused on pärit teie ajajoone täiesti teisest kohast.

Ehk võibki lausa öelda nii, et need kingitused ei ela olevikus.

Ja kuna see pilt on selline, siis võib tema kohta öelda ka nii, et kingitused tulevadki teieni nüüd väga kaugest minevikust ja ka tulevikust.

Ehk selles nädalas neid kingitusi iseenesest ei sisaldu.

Ehk need kingitused asuvad algselt hoopis kuskil mujal.

Aga miks nad siia nädalasse siis üldse satuvad?

Inglid selgitavad – sest nüüd kukub üks tõke, mis asub samuti minevikus. Ja sellega lugu ei lõppe. Nimelt oli see tõke nii lai, et ta ulatus ka teie tulevikku mõjutama.

Ja kuna nüüd kaob just üks taoline lai tõke, siis tähendab see ka erinevate kingituste vabanemist, mis asusidki siiani mineviku ja tuleviku ajajoonel.

Ehk tegu on kingitustega, mida hoiti minevikus siiani kinni ja täpselt sama kehtis tuleviku kohta – kui too tõke oleks seisnud paigal ka edaspidi, poleks te kõnealuseid kingitusi kätte saanud ka tulevikus.

Ehk tegu on kingitustega, mida on siiani teie eest väga tugevalt varjatud.

Ehk tegu on kingitustega, mis oleks sünnikoodi järgi pidanud teieni jõudma, kuid tolle tõkke tõttu pole te neid siiani näinud. Ja nagu juba öeldud – tolle tõkke tõttu oleks need kingitused jäänud teist eemale ka tulevikus.

Ja kuna see pilt on teil sel nädalal selline, siis võime me tema kohta öelda ka järgnevad sõnad – nüüd potsatabki teie postkasti minevik koos tulevikuga.

Ja kokku loob selline pilt ühe väga suure kingituse.

Võtke see kingitus vastu.

See on teie omand.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kuupäev 22.01.2019

Kuupäev 13.01.2001

Kuupäev 13.01.2011

Kuupäev 13.01.2021

Nädala nr 49, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/11/30/nadala-horoskoop-03-12-09-12-2018/)

Kuupäev 24.02.2017

Nädala nr 38 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Paradisio Ft Maria Garcia & Dj Patrick Samoy – Bailando” ja “Enrique Iglesias – SUBEME LA RADIO ft. Descemer Bueno, Zion & Lennox”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Milline on minu sõnumite ISELOOM? Milline on minu töömeetod tervendajana? Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS uute sõnumitega? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga uue postituse kohta FB-sisese teavituse. Minu FB lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Läbi Facebooki saate nüüd ka osa rohkematest sõnumitest, sest hetkesõnumid kolisid alates 09. augustist 2022 just sinna. Ehk hetkesõnumid ilmuvadki nüüd ainult minu inglisõnumite Facebooki lehel.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"