Kaugseanss – 2022 III kvartal (juuli-september)

2022 III kvartal juuli-september

Kaugseanss – 2022 kolmas kvartal (juuli-september)

MÄRKSÕNA – Avaneb värav, mis peideti iidsel ajal

Käesolevad sõnumid on 2022 a. kolmanda kvartali sõnumid. Ehk neis sõnumites me vaatleme, mida toob meile ajaperiood juuli-september 2022.

Ja täpsemalt toimub läbi nende sõnumite selle aasta kolmanda kvartali kaugseanss.

Selle kaugseansi AJALISEST KESTUSEST

Selle kaugseansi ajaliseks kestuseks võime me pidada ajaperioodi 01.07-30.09.2022.

Samas võib öelda ka nii, et kõnealused energialained lähevadki juba liikvele selle kaugseansi sõnumite ilmumise ajal.

Selgitan – kõik sõnumid ilmuvad minu sulest alati täpselt sellise ajastusega nagu inglid suunavad/ soovivad. St. kui mõni kaugseanss ilmub maise aja mõttes varem, siis tähendab see üldjuhul seda, et kõnealused energialained lähevadki liikvele just siis. Ehk me võime selle olukorra pilti vaadelda ka nii, et meid hakatakse juba tollest hetkest ette valmistama vastava kaugseansi ajaperioodi sündmuste jaoks. Ehk antud juhul algab järelikult ettevalmistus kolmandaks kvartaliks juba 11. maist.

UUTELE LUGEJATELE – minu kaugseansside üldreeglitest

Kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on käesolev horoskoop ka tasuline – hinnaks on 15 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa. (St. vastavaid sõnumeid ei avalikusta ma ka pärast selle kaugseansi lõppu.)

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

PS! Samuti ei ole teil tarvis minule põhjendada oma tellimissoovi. Ehk kui te soovite mõnda kaugseanssi tellida, siis piisab sellest kui saadate mulle e-maili (allpool näidatud e-maili aadressil), milles ütletegi lihtsalt, millist kaugseanssi soovite parasjagu tellida. Ehk te ei pea minule kirjeldama, kuidas minu sõnumid on teie jaoks resoneerunud jne. Muidugi võite soovi korral sellist infot mulle edastada, kuid see ei ole kaugseansi tellimise eeltingimuseks.

Jätkame selle kaugseansi sisulise infoga.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 15 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 30 lk.

Esimesed 11 lk sisaldavad üldiseid sõnumeid ehk kaugseansi esimeseks osaks on samasuguse ülesehitusega horoskoop, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt ja need kehtivad kõnealuse kolmekuise perioodi kohta tervikuna.

Edasi tulevad kuu lisasõnumid, mis on jälle mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt.

Ja nendele järgnevad veel tähemärkide lisasõnumid, mis on mul sel korral jälle kanaldatud tähemärkide gruppide kaupa – maamärgid, tulemärgid, veemärgid, õhumärgid. Need sõnumid kehtivad kolmanda kvartali kohta tervikuna, nagu ka üldised sõnumid.

Kordame üle, millised tähemärgid kuuluvad millise elemendi alla:

Tulemärgid on Jäär, Lõvi, Ambur

Maamärgid on Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Õhumärgid on Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Veemärgid on Vähk, Skorpion, Kalad

Ja selle kaugseansi lõpetab päevasõnumite sektor, mis on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Selle horoskoobi sisu täpse ülesehituse ja erinevate sõnumite pikkused näete ära ka sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

TASUTA EELVAADE – mida soovivad inglid sel korral avalikustada käesoleva kaugseansi nö tasuta eelvaatena?

Sel korral soovisid inglid avalikustada (lisaks selle kaugseansi pildile ja üldiste sõnumite märksõnale) ka kõigi lisasõnumite märksõnad, mis on selle kaugseansi sõnumites järgnevad:

JUULI lisasõnum – Värav ilmub ja koorem kukub seljast maha

AUGUSTI lisasõnum – Uued koormarihmad

SEPTEMBRI lisasõnum – Sa tunned oma lossi ära

Maamärkide lisasõnum – Ilmub uus sild

Õhumärkide lisasõnum – Ainult julgus on veel puudu

Veemärkide lisasõnum – Suguvõsa kokkutulek

Tulemärkide lisasõnum – Uued oskused harutavad lahti tõkkeid

Niisiis, kordame – 2022 kolmanda kvartali horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 15 eurot 7 eurot.

NB! 14-30. september kehtib kolmanda kvartali sõnumitele soodushind 7 eurot. Ja seejärel nende sõnumite müük ka lõppeb. Ehk nüüd ongi nende soetamiseks viimane võimalus ja nagu juba öeldud – see on ka soodushinnaga võimalus.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2022 a. kolmanda kvartali horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 30 lk.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – 2022 kolmanda kvartali – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul.

(PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida

11. maist kuni 30. septembrini (2022)


Uutele lugejatele

Minu kaugseansside sisud on ülesehituselt erinevad ja ka nende hinnad on erinevad. Palun lugege alati huvipakkuva kaugseansi sisukirjeldus läbi enne kui tellima asute. Millised kaugseansid parasjagu veel toimetavad? Selle kohta leiate kogu lisainfo minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Minu kaugseansid on alati müügis nende “kehtivusajal”. Kui vastav kaugseanss on lõppenud, siis enam ka vastavaid sõnumeid soetada ei saa. Millised kaugseansid parasjagu toimetavad? Selle kohta leiate alati info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kordan igaks juhuks uute lugejate jaoks üle, et käesoleva kaugseansi puhul ei ole tegu personaalse horoskoobiga. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Ma ei paku nimelt üldse personaalse nõustamise teenust – mitte üheski formaadis. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle kohta leiate kogu info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Ja selgitan siin ka seda, et minu inglisõnumitest on tasulised vaid kaugseansside sõnumid. St. kõik muud sõnumid on minu kodulehel avalikud.

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"