Lisasõnum – nädal 19, 2022

nädal 19 2022 lisasõnum

Lisasõnum – nädal 19, 2022

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Sulgub uks, milleni viis trepp

Nädalaks nr 19 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud. Millest soovivad nad rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis?

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Eelmise nädala lisasõnumis rääkisime me juba oleviku naasmisest.

Selle nädala lisasõnumis soovime me veel veidi rääkida minevikust.

Seda aga ainult selle nurga alt, et me soovime teile kinnitada, et minevik ei saa enam teid häirima tulla.

See ei saa enam sellist asja teha, sest üks uks läks just jäädavalt kinni.

Ja see uks ei läinud mitte ainult kinni, vaid see uks kadus ka ära.

Kuhu see uks kadus?

Seda ei tea keegi ja seda ei saa ka keegi teadma.

Ehk see uks kadus teadmata suunas.

Ehk see uks ongi loodud jääma teadmata kadunuks.

Pidage seda nüüd oma edasiste sammude vältel meeles.

Ehk ärge unustage seda kunagi ära.

Miks?

Sest siin ajajärgus sulgub tõesti midagi jäädavalt ja see miski tähendab ümberlükkamatult seda, et minevik ei saa teid enam häirima tulla.

Jah, muidugi jäävad teil alles mälestused. St. mitte keegi ei tule teie mälu kustutama.

Me ei räägi siin sellisest protsessist.

Me räägime siin just mineviku häirivast mõjust.

See on nüüd too nüanss, mis kaob jäädavalt ära.

See kaob ära, sest nagu me juba ütlesime – üks uks sulgub nüüd jäädavalt.

Aga mis uks see täpsemalt on, mille sulgumine tekitab taolise efekti?

Inglid ütlevad – tegu on lainelise uksega. Tegu on väga suure uksega. Tegu on uksega, milleni viib trepp. Tegu on uksega, mille juures on paljusid trepist alla lükatud. Tegu on uksega, mis ongi tahtnud häirida. Tegu on uksega, mis on tahtnudki olla hirmutav. Tegu on uksega, mis pole kunagi tahtnud muutuda.

Ja seetõttu see uks nüüd ka teadmata kadunuks jääb.

Ehk täpselt kõige selle tõttu too uks nüüd ka jäädavalt kaob.

Ehk kokkuvõttes võime me öelda ka nii, et too uks kaob nüüd oma iseloomu tõttu. Ja see tähendab ka seda, et oma kadumises on süüdi ainult tema ise.

Ja täpselt nii soovivad inglid kokku tõmmata käesoleva lisasõnumi otsad.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 29, 2021 lisasõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/07/18/lisasonum-nadal-29-2021/)

Jaanuari täiskuu kaugseanss 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/01/24/jaanuari-taiskuu-kaugseanss-2021/) (Siin on tegu tasulise kaugseansi viitega. See tähendab, et selle sõnumi sisu on viiteks vaid neile, kes selles kaugseansis osalesid. Teiste jaoks jäävad siin viiteks selle kaugseansi juurde kuuluvad avalikustatud märksõnad ja pilt, mida näetegi eeltoodud lingilt.)

Nädala nr 36, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/08/31/nadala-inglisonum-06-09-12-09-2021/)

Nädala nr 1, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/12/30/nadala-horoskoop-04-01-10-01-2021/)

Jõulusõnum 2020 – osa 7 (otselink – https://evatenter.com/2020/12/14/joulusonum-2020-7/)

Hetkesõnum 05.05.2020 (otselink – https://evatenter.com/2020/05/05/hetkesonum-05-05-2020/)

Ja muusikaliste sildadena lisavad nad selle sõnumi juurde järgnevate lugude viited – “Nirvana – Come As You Are”, “Guns N’ Roses – November Rain”, “The Chemical Brothers – Galvanize” ja “The Chemical Brothers – Do It Again”.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutades seal tollele Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud end sellesse nimistusse lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki lehte ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest – Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"