Nädala inglisõnum 06.09-12.09.2021

nädal 36 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 06.09-12.09.2021

Inglite sõnumid aasta 36. nädalaks

MÄRKSÕNA – Uued algused ilmuvad maa seest

Kristall – Rodokrosiit ja tsitriin

Värv – Kõik violetsed toonid

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Looduse looming on alati kaunis. Sina oled ka osa looduse loomingust. Nr 131

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Analüüsi olukorra erinevaid detaile. Seal on midagi, mis üldpildiga kokku ei lähe. Kui eemaldad selle detaili, siis läheb kõik sujuvamalt edasi. Nr 111

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kindel jah. Nr 62


UUDIS – tasuta septembri noorkuu kaugseanss

Septembri noorkuu kaugseanss tuleb sel korral avalik ehk tasuta. Ja täpsemalt soovivad inglid korraldada selle kaugseansi suunamisega just uue Facebooki lehe sõpradele.

Ehk septembri noorkuu kaugseansi sõnumid saavad olema suunatud just neile lugejatele, kes on end minu inglisõnumite uuel Facebooki lehel “registreerinud”, vajutades seal nupule Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi. 

Täpsustan veelgi – tegu on minu inglisõnumite uue lehega (https://www.facebook.com/inglivestlused), mille ma avasin 01. juulil 2021 ehk kaks kuud tagasi. Tänaseks on paljud lugejad juba jõudnud sellele lehele end “ümber klõpsata” ja lisandunud on ka uusi lugejaid, mistõttu soovivadki inglid nüüd teid selle eest tänada. Miks? Sest tegu on minu inglisõnumite uue pesaga, mis ongi nüüd nende Facebooki koduks. Ehk kõnealust avalikku kaugseanssi võib ka vaadelda kui minu inglisõnumite uue Facebooki kodu soolaleivapidu.

Septembri noorkuu on 07. septembril ja kõnealune kaugseanss ilmub 03. septembril.

Ja veelgi täpsemalt soovivad inglid selle kaugseansi kestuseks määrata ajaperioodi 03. sept – 12. sept.

Seega saavad selles kaugseansis energeetiliselt osaleda kõik lugejad, kes on end 03. septembri seisuga “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutades seal Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule.

Loomulikult ei ole kaugseansis osalemine kellelegi kohustuslik. 

Ehk need, kes soovivad selle kaugseansi teksti kasutada lihtsalt lugemismaterjalina, võivad seda teha. See on igaühe isiklik otsus, kas ta soovib sellest kaugseansist osa võtta või mitte ehk see on otsus, mille igaüks saab ka isiklikult oma energias vormistada. 

Ehk kui te soovite võtta sellest kaugseansist osa, siis kinnitage seda iseendale ehk vormistage enda jaoks see otsus oma energias. (Minule keegi sellest teatama ei pea, kas ja kuidas ta sellest kaugseansist osa võtab.)

Varem on inglid avalikult korraldanud ühe kaugseansi – see oli 14. detsembril 2020, mil oli tegelikult ka detsembri noorkuu, kuigi inglid tolles kaugseansis tookord seda ei rõhutanud. Missugune see avaliku kaugseansi sõnum välja nägi? Selle kaugseansi sõnumi leiate siit ehk selle saab igaüks iseseisvalt üle lugeda – https://evatenter.com/2020/12/14/joulusonum-2020-7/

(Uutele lugejatele – kuidas saavad üldse tekstid omada tervendavat mõju? Vt ESILEHT)


Eelmisel nädalal rääkisid inglid telliskivide murdumistest ja formaatide muutumistest, mis pidid justkui vastavatest telliskividest või nende tagant välja tulema.

Mida toob meile nädal nr 36?

Kui ma vaatan selle nädala energeetilist pilti, siis näen ma esivaates kohe seda, et see nädal toob meile midagi maa seest.

Aga mida täpsemalt?

Inglid ütlevad – mõned takistused on teie teele asetatud ka selliselt, et need on kaevatud maa sisse.

Ehk tegu on takistustega, mis segavad teie energia sujuvat liikumist ja need asuvad just nimelt maa sees.

Inglid jätkavad – nüüd tulevadki just sellistele tunnusmärkidele vastavad takistused välja. Ehk eeloleval nädalal kõrvaldate te just selliseid takistusi.

Aga kuidas me neid takistusi kõrvaldame?

Inglid ütlevad – nende takistuste kõrvaldamine ei olegi enam üldse probleemne ega keeruline küsimus. Keeruline oli selle ülesande puhul nende takistuste leidmine.

Aga kuidas või miks leiame me nüüd need takistused?

Inglid vastavad – te leiate need takistused nüüd üles, sest te olete maapealselt alalt kõrvaldanud piisava hulga takistusi. See teebki võimalikuks kõnealuste maasiseste takistuste leidmise. 

Aga mida see endaga kaasa toob, kui me oleme need takistused maa seest üles leidnud ja ära kõrvaldanud?

Inglid ütlevad – see toob endaga kaasa ühe pikaajalise takistuste kõrvaldamise protsessi lõpu.

Ja see lõpp toob endaga koheselt kaasa ka uued algused.

Ja nende uute alguste sisus on juba kõik võimalik.

Ehk nende uute alguste abil muudate te enda jaoks võimalikuks nii mõndagi.

Ehk te muudate nüüd enda jaoks võimalikuks ka selliseid nüansse, mida te varasemalt olete pidanud võimatuks.

Sealjuures on osad neist nüanssidest sellised, mida inimene on pidanud võimatuks iseenda puhul. Ja osad nüansid on sellised, mida on peetud üleüldiselt võimatuks.

Ja nüüd te just nimelt ise muudate sääraseid nüansse.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – tegu on nüanssidega, mis polnud teie jaoks varem võimalikud, sest te polnud varem lihtsalt nende nüansside jaoks valmis. Ehk teil puudus nende nüansside osas sisemine valmisolek, kuigi te väliselt arvasite, et olete nendeks valmis.

Kuna te nüüd aga leiate üles ja kõrvaldate kõnealused maasisesed takistused, siis muutub ka teie sisemine valmisolek.

Ehk just kõnealuste takistuste kõrvaldamine teeb puhtaks teie sisemaailma.

Ja see teebki omakorda võimalikuks erinevad võimatud nüansid.

Aga inglid, tavaliselt te ju ütlete, et sisemaailm muudab välist? Kas nüüd toimub siis vastupidine protsess?

Inglid selgitavad lõpetuseks – kõnealune pilt on midagi sellist, mille puhul võib tõesti olukorda vaadelda niipidi, et väline muudab nüüd sisemist. See asjaolu ei lükka siin aga ümber seda printsiipi, et te loote energiaga oma maiset pilti. See printsiip kehtib ikka ja alati. Kõnealust pilti on sel korral lihtsalt vaja kirjeldada sedapidi, et väline muudab nüüd sisemist, sest ka see kirjeldus on teie jaoks nüüd oluline just sellisel kujul. Ehk ka sellest kirjeldusest joonduvad nüüd välja teie jaoks olulised märksõnad. Ja võib ka öelda niipidi, et see kirjeldus on tervikuna samuti teie jaoks nüüd oluliseks märksõnaks.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka nädala nr 36 sõnumi otsad kokku tõmmata.

Omalt poolt kordan veel ka siin üle, et nädalal nr 36 toimub meil septembri noorkuu kaugseanss, mis on sel korral avalik ehk tasuta. Ja täpsemalt on see suunatud kõigile lugejatele, kes on end minu uuel inglisõnumite Facebooki lehel “registreerinud” ehk vajutanud seal tollele Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Pikemad selgitused selle kaugseansi olemusest said juba antud ülal, uudise sektori all. Seega, kui teil jäi see uudis algul lugemata, siis kerige nüüd seda sõnumit mõningad read ülespoole tagasi ja saategi juba täpsemalt üle lugeda, mida inglid veel sellest kaugseansist räägivad.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

  • Kuupäev 30.08.2021 (mulle tundub selle kuupäeva viite juures, et inglid suunavad meid siin vaatama ka 30.08.2021 hetkesõnumit, mille nad meile äsja saatsid, kuigi otseselt sillaviitena soovivad nad praegu välja tuua just selle kuupäeva)
  • Aastanumber 1958
  • Kuupäev 30.03.2010
  • Kuupäev 13. september (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 36 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Gipsy Kings – Volare”, “Gloria Gaynor – I Will Survive”, “ABBA – I Have A Dream”, “ABBA – Chiquitita”, “Roy Orbison – You Got It”, “Azealia Banks – 212 ft. Lazy Jay” ja “Gorillaz – Feel Good Inc.”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Soovin kõigile meeldivat kulgemist uues nädalas!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"