Hetkesõnum 30.08.2021

HETKESÕNUM 30. august 2021

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema eelmise aasta 31. augusti hetkesõnumit.

Selle sõnumi leiate siit – https://evatenter.com/2020/08/31/hetkesonum-31-august-2020/

Ehk tänane hetkesõnum viib meid omal moel vaatlema justkui homset päeva.

Küsime inglitelt – miks see nii on?

Inglid ütlevad – vaadelge juba viidatud hetkesõnumi juurde ka nädala nr 35, 2017 sõnumit. Just seal sisaldub selgitus selle kohta, miks te kiikate täna homsesse päeva.

Selle sõnumi leiate siit – https://evatenter.com/2017/08/28/nadala-horoskoop-28-08-03-09-2017/

Ja lõpetuseks soovivad inglid lisada käesoleva hetkesõnumi juurde ka ühe muusikalise energeetilise silla viite. Selleks on lugu “Blondie – Heart Of Glass”.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma postitan alates 2020 a. märtsist. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid, kuigi mõnikord on neil ka üsnagi päevasõnumi-laadne ülesehitus. Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid ilmuvad täpselt nii tihti või harva, kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu on samuti alati täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad. Sealjuures võivad need sõnumid mõnikord ka võtta justkui päevasõnumi formaadi. Samas on nad siiski midagi muud.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu inglisõnumite Facebooki kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. 

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Comments are closed.

Up ↑