Lisasõnum – nädal 29, 2021

lisasõnum nädal 29 2021

Lisasõnum – nädal 29, 2021 

(19.07-25.07.2021)

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Õhus on uued võimalused

Nädalaks nr 29 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud. Seal rääkisid nad meile üllatuslike uudiste saabumisest.

Millest soovivad inglid rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis? 

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid alustavad – nädalal nr 29 on teie jaoks edaspidi väga oluline tähendus. Ehk see nädal jääb teile pikaks ajaks meelde.

Aga mille poolest jääb see meile meelde?

Inglid ütlevad – see jääbki meelde nende uudiste poolest, mis nüüd saabuvad ehk nende uudiste poolest, millest me juba ka nädala peamises sõnumis kõnelesime.

Nagu me teile juba seal ütlesime – teatud kaugused on teile nüüd lähedal.

Me soovime seda nüanssi rõhutada ka siin lisasõnumis – nüüd saabub midagi sellist, mida olete endast pigem väga kaugel asuvaks pidanud.

Aga miks see miski saabub?

Inglid ütlevad – see miski saabub seetõttu, et tegelikult on aeg tema saabumiseks küps.

Aga miks tundub inimestele, nagu see miski peaks neist veel kaugel asuma?

Inglid ütlevad – sest teie mõistus töötab ikka veel vana loogikaga. Vana loogikaga ehk juba möödunud ajastu loogikaga.

St. teie mõistus ei ole veel 100% uue ajastu mustrite järgi joondunud ja see põhjustabki nii nüüd kui ka edaspidi ebakõla teatud maisete sündmuste toimumisaegade osas.

Ehk mõneks ajaks ongi lood sellised, et te võite isegi üsna sageli hakata nägema maiseid toimumisi, mis ei kattu teie senise aja tajumise loogikaga.

Ja täpselt sel põhjusel saadame me teile ka käesoleva sõnumi.

Ehk selle sõnumi üheks peamiseks eesmärgiks on teile edastada teave, et taolised toimumised on nüüd vägagi normaalsed. St. tolle ajalise ebakõla tajumine on praegu täiesti normaalne. See on lihtsalt nii, sest teie maised ajastud vahetuvad. Need vahetuvad, sest teil on aeg hakata elama ilma manipulatsioonideta. Ehk käes on aeg loodusliku ehk loomuliku liikumise taastumiseks.

Millistest manipulatsioonidest käib jutt? Siin käib jutt manipulatsioonidest, mis on meie maises maailmas juba sajandeid põhjustanud palju probleeme ja muresid. Neid manipulatsioone ei ole siia maailma tarvis ja seetõttu need nüüd ka siit välja visatakse. Täpsemalt ei ole neid siia tarvis, sest need ei ole looduslikud nähtused.

Inglid jätkavad – pidage kogu selle protsessi vältel alati meeles, et teie sisetunne on juba üleni viidud kooskõlla uue ajastuga. 

See tähendab, et kui vaatate kõnealuseid sündmuseid läbi sisetunde akna, siis näete te neis sündmustes alati korrastatust ja headust. 

Lisaks sellele tunnete te siis alati ka ära, mida uut on teie jaoks nüüd võimalikuks muutunud.

Nimelt on teie maailmas nüüd võimalikud väga paljud asjad/ nähtused/ nüansid, mis teie senise maise elu vältel ei olegi võimalikud olnud. Need ei ole võimalikud olnud ka pikka aega enne teie praegust maiset kehastust.

Aga nüüd on need võimalikud.

Mida soovime sellega öelda?

Me soovime öelda seda, et katsetage nüüd uusi võimalusi. Kõiges ja kõikjal, kuhu teie sisetunne teid juhatab.

Inglid rõhutavad veelkord – nüüd on teie jaoks õhus väga palju uusi võimalusi. 

Ja inglid ütlevad lõpetuseks – neid võimalusi tuleb teil aga isiklikult rakendama hakata, kui soovite neid oma elus näha. Täpselt selline ongi uue ajastu energia – siin kehtib vaba tahe kõikjal ehk mitte keegi ei tule teile neid uusi võimalusi peale sundima. Neid tuleb teil ise uue ajastu õhust noppida.

Ehk eeloleva nädala kohta võime öelda ka nii – kui kukub kell, siis saabub vaba tahe.

Aga mida mõtlevad inglid siin kella kukkumise all?

Inglid ütlevad – siin tähendab see märksõna just tolle loogiliselt pika ajavahemiku kadumist. Ehk siin tähendabki see seda ebakõla, mis teie loogilises ajaarvamises nüüd tekib.

Ja nii soovivad inglid ka käesoleva lisasõnumi lõpetada.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kuupäev 30.08.2010

Kuupäev 13.01.2021

Kuupäev 14.08 (ilma aastanumbrita)

Aastanumber 1991

Nädala nr 8, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/02/20/nadala-horoskoop-20-02-26-02-2017-horoskoop/)

Nädalate nr 32-33, 2020 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/08/03/nadala-horoskoop-03-08-16-08-2020/)

Ja muusikamaailmast lisanduvad selle sõnumi juurde veel järgmised sildade viited – “The Doors – Light My Fire”, “AC/DC – Thunderstruck”, “The Chemical Brothers – Galvanize” ja “Nirvana – Come As You Are”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? 

Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Like” ehk “Meeldib” või “Follow” ehk “Jälgi” nupule. 

Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. (NB! Alates 01.07.2021 on minu inglisõnumitel Facebookis uus leht ehk neil on nüüd seal päris oma pesa. Enne jagasin ma oma sõnumeid Facebooki läbi oma isikliku konto, kuid nüüd saate neid jälgida eraldi lehel. Minu kodulehe ülaäärel asuvalt lingilt avanebki nüüd samuti just see uus leht.)

Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest 

Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"