Nädala inglisõnum 19.07-25.07.2021

nädal 29 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 19.07-25.07.2021

Inglite sõnumid aasta 29. nädalaks

MÄRKSÕNA – Üllatuslikud uudised

Kristall – Ametriin

Värv – Kollane

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Analüüsi olukorra erinevaid detaile. Seal on midagi, mis üldpildiga kokku ei lähe. Kui eemaldad selle detaili, siis läheb kõik sujuvamalt edasi. Nr 111

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kui Sul on asjakohane sõiduvahend, siis on ka suures laines lõbus liuelda. Nr 142

(Minu inglikaarte saate kasutada ka meditatsioonikaartidena. Vastava õpetuse leiate minu kodulehe esilehelt.)

Eelmisel nädalal rääkisid inglid külluse tundest. Täpsemalt suunasid nad meid elu laiemalt vaatlema, et me näeksime, et küllus on kõikjal. 

Mida toob meile nädal nr 29?

Inglid alustavad – sel nädalal kuulete te uudiseid. 

Tõsi, te kuulete iga päev igasuguseid erinevaid uudiseid. Seega pole selles nähtuses iseenesest midagi uudset ega üllatuslikku. Või vähemalt nii võiks arvata.

Sel nädalal on aga lugu teisiti.

Nimelt saabuvad sel nädalal uudised, mis on vägagi üllatuslikud. Ja need on ka vägagi uudsed uudised.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid selgitavad – nüüd saabub midagi sellist, mis pole mitte kunagi varem sellises vormis esinenud. Ja see teebki tolle saabuva miski uudseks.

Lisaks saabub too miski suure sildiga. Ja see silt on vägagi üllatuslik.

Mida see maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglite kirjelduse põhjal tundub, et tolle saabuva miski puhul on kõige olulisem tunnusmärk just tema kuju/ vorm/ mudel. Ja just see kuju ongi midagi sellist, mida varem pole kunagi esinenud. Ehk tolle saabuva miski sisu ei ole uudne. Uudne on tema vormistus.

Kuna selles pildis mängib olulist rolli ka märksõna “suur silt”, siis saame sellest veel järeldada, et too vormistus on tähistatud väga nähtavalt ehk nii nähtavalt, et temast mööda vaadata ei saa. Ja ka nii nähtavalt, et sellest pildist moodustub kokku väga üllatav uudis.

Aga mida saavad inglid meile selle olukorra kohta veel rääkida?

Inglid ütlevad – ka sel nädalal on mõned kaugused teile väga lähedal. Sellisest nähtusest rääkisime me teile sõbrapäeva erisõnumis ja me viitasime uuesti tollele märksõnale eelmise nädala sõnumis. 

Nii ka nüüd. 

Ehk ka selle nädala pildis mängib olulist rolli märksõna – mõned kaugused on lähedal.

Ja siin pildis on see märksõna juba ka väga otseses seoses sõbrapäeva erisõnumiga. (Selle sõnumi viite leiate alt, energeetiliste sildade nimistust.)

Ja täpsemalt saabuvadki nüüd tolle uue kuju/ vormi abil teatud kaugused, mida pidasite hetkeseisuga endast väga kaugel olevateks.

Ja veelgi täpsemalt tõmbavad neid kauguseid teie tänasesse pilti just need suured sildid, millest eelnevalt rääkisime.

Nimelt ütlesime teile juba, et üllatuslikud on eeloleva nädala uudistes just sildid.

Nüüd täiendame seda infot ja ütleme selle olukorra kohta veel nii – need sildid kaotavad justkui ära aega. Võib ka öelda, et need kustutavad aega. St. just nimelt seda aega, mis loogiliselt võttes peaks asuma tänase päeva ja tolle kauguse vahel, mis nüüd teie juurde tuleb.

Ehk just need sildid teevad võimalikuks nende kauguste varasema saabumise.

Aga milliseid maiseid valdkondi need “saabuvad miskid” puudutavad?

Inglid ütlevad – kõnealused uudised puudutavad finantsmaailma ja need puudutavad ka kinnisvara temaatikat. Lisaks sellele võime öelda ka niipidi, et kõnealused sildid puudutavad perekondliku kinnisvara temaatikat ja kõnealused uudsed vormid puudutavad hoopis maise toidu temaatikat.

Aga need vormid peaksid olema ju otseses seoses kõnealuste siltidega?

Kuidas saavad need puudutada erinevaid temaatikaid?

Inglid ütlevad – teie elus on tegelikult kõik seotud. Ehk sääraseid lahtreid tegelikult ei eksisteeri, mille kaudu te oma maailma joonistate.

Kõnealused uudised demonstreerivad ka seda nüanssi teile järjekordselt. St. kõnealused uudised lükkavad ümber ka teatud lahtreid.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva sõnumi otsad kokku tõmmata.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Sõbrapäeva erisõnum 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/02/08/sobrapaeva-erisonum/)

Lisasõnum nädal 15, 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/04/09/lisasonum-nadal-15-2021/)

Nädala nr 29 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Enya – Caribbean Blue”, “Enya – Anywhere Is”, “The Cardigans – Erase / Rewind” ja “Katy Perry – Dark Horse ft. Juicy J”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUDISED

  • JUULI TÄISKUU KAUGSEANSS ilmub lähipäevil
  • 2021 II POOLAASTA KAUGSEANSS on ilmunud. Tegu on kaugseansiga, mis kestab ajaperioodil juuli – detsember.

Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub? 

Kuidas selle kaugseansi sõnumeid tellida?

Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/07/01/2021-ii-poolaasta-kaugseanss-juuli-detsember/

  • UUS FACEBOOKi LEHT – alates 01. juulist 2021 on minu inglisõnumitel Facebookis olemas päris oma pesa. Ma olen juba aastaid jaganud neid Facebooki läbi oma isikliku konto, kuid nüüd tegin ma neile seal päris oma pesa. 

Ja täpsemalt leiate nad edaspidi just siit – https://www.facebook.com/inglivestlused

See tähendab, et ma palun kõigil Facebooki jälgijatel teha nüüd tollel uuel lehel üks uus klõps – nupul Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi. Ma duubeldan kindlasti mõneks ajaks postitusi ka oma isiklikule lehele, kuid minu siht on nüüd kujundada just too uus leht minu inglisõnumite peamiseks Facebooki-koduks.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Soovin kõigile suurepärast uut nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"