Lisasõnum 3 – nädal 28, 2021

nädal 28 2021 lisasõnum 3

Lisasõnum 3 – nädal 28, 2021 

(12.07-18.07.2021)

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Uue aasta algus

Inglid alustavad – me rääkisime teile nädala nr 28 peamises sõnumis juba sellest, et kõnealune nädal on pühendatud külluse tundele.

Ja me saatsime teile juba selleks nädalaks ka kaks lisasõnumit.

Nüüd soovime me saata teile veel ühe lisasõnumi ehk me soovime saata Facebooki jälgijatele selleks nädalaks veel ka kolmanda lisasõnumi.

Aga millest soovivad inglid rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud kolmandas lisasõnumis? 

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid ütlevad – siin soovime me rääkida veel sellest, et käesoleval nädalal toimub energeetilises mõttes selline sündmus, mida võib pidada ka uue aasta alguseks.

Ehk sel nädalal vahetub teie jaoks justkui aasta.

Aga kuidas väljendub see energeetiline sündmus maises plaanis?

Inglid ütlevad – see sündmus toob endaga kaasa esiteks sellise tunde justkui uus aasta oleks alanud. Miks? Sest ka see tunne on külluse tunne.

Kuidas nii?

Inglid ütlevad – uue aasta algus tähendab inimeste jaoks ikka uue lootuse tunnet ja kõik-on-võimalik tunnet. Mõne jaoks esineb neid tundeid uue aasta saabumises vähem ja mõne jaoks rohkem ja mõni on end üldse tunnetele sulgenud, mistõttu ei taju ta enam selliseid nüansse üldse. 

Selline tunne aga kuulub vägagi uue aasta alguse juurde. 

Ja nii ka nüüd. 

Ehk käesolevas nädalas esineb muuhulgas täpselt sellist tunnet.

Aga mida see veel maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab ka seda, et sel nädalal esinevadki sündmused, mida tavaliselt seostatakse aastavahetusega.

Täpsemalt esinevad selle nädala sündmustes igaühe jaoks sellised märksõnad, mida vastav isik seostab enda puhul aastavahetusega.

Ja veelgi täpsemalt võite te selle nädala sündmustest leida märksõnu, mis esinesid ka 2019/2020 aastavahetusel.

Miks viitavad inglid just sellele aastavahetusele ehk aastate 2019 ja 2020 vahetumisele?

Inglid ütlevad – sest tol ajamomendil vajutati justkui ühele pausi nupule. St. üldistes energiates toimus säärane sündmus, kus vajutati sisse üks pausi nupp. Nüüd vajutatakse sellele nupule uuesti. Ja see tähendabki teie jaoks uue aasta algust. Ehk teie maise maailma sündmuste mõttes tähendab see justkui uue aasta algust.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva lisasõnumi lõpetada.

Ehk täpselt selliseks jäävad inglite selgitused märksõna “uue aasta algus” esinemise kohta käesolevas nädalas.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädalate nr 1-2, 2020 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/12/28/nadala-horoskoop-30-1219-12-01-2020/)

Ja muusikamaailmast lisanduvad selle sõnumi juurde veel järgmised sildade viited – “Bruce Springsteen – Dancing In the Dark”, “Bruce Springsteen – Brilliant Disguise” ja “Bruce Springsteen – I’m On Fire”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? 

Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Like” ehk “Meeldib” või “Follow” ehk “Jälgi” nupule. 

Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. (NB! Alates 01.07.2021 on minu inglisõnumitel Facebookis uus leht ehk neil on nüüd seal päris oma pesa. Enne jagasin ma oma sõnumeid Facebooki läbi oma isikliku konto, kuid nüüd saate neid jälgida eraldi lehel. Minu kodulehe ülaäärel asuvalt lingilt avanebki nüüd samuti just see uus leht.)

Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest 

Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"