2021 II poolaasta kaugseanss (Juuli-detsember)

2021 II poolaasta kaugseanss

Kaugseanss – 2021 a. II poolaasta (juuli – detsember)

Inglite sõnumid 2021 a. teiseks poolaastaks

01.07-31.12.2021

MÄRKSÕNA – Kõrbest välja jalutamine

Käesolevad sõnumid on 2021 teise poolaasta sõnumid. Ja täpsemalt toimub läbi nende sõnumite teise poolaasta kaugseanss.

.

Selle kaugseansi AJALISEST KESTUSEST

Täpsemalt kestab kõnealune kaugseanss ajaperioodil 01. juuli – 31. detsember 2021

St. see seanss kestabki käesoleva aasta terve teise poole vältel.

.

UUTELE LUGEJATELE – minu kaugseansside üldreeglitest

Kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on käesolev horoskoop ka tasuline – hinnaks on 15 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa. (St. vastavaid sõnumeid ei avalikusta ma ka pärast selle kaugseansi lõppu.)

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

PS! Samuti ei ole teil tarvis minule põhjendada oma tellimissoovi. Ehk kui te soovite mõnda kaugseanssi tellida, siis piisab sellest, kui saadate mulle e-maili (allpool näidatud e-maili aadressil), milles ütletegi lihtsalt, millist kaugseanssi soovite parasjagu tellida. Ehk te ei pea minule kirjeldama, kuidas minu sõnumid on teie jaoks resoneerunud jne. Muidugi võite soovi korral sellist infot mulle edastada, kuid see ei ole kaugseansi tellimise eeltingimuseks.

Jätkame sisulise infoga 2021 teise poolaasta kaugseansi sõnumite kohta.

.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 15 eur (viisteist eurot).

Sõnumite mahuks on seekord 41 lk.

Esimesed 13 lk sisaldavad üldiseid sõnumeid ehk kaugseansi esimeseks osaks on samasuguse ülesehitusega horoskoop, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Ja edasi algab lisasõnumite osa, kus ma sel korral vaatlesin energiaid veel eraldiseisvalt kuude kaupa.

Ehk üldiste sõnumite osas vaatlen ma teist poolaastat kui tervikut ja edasi vaatlen veel lisaks ka kuid eraldiseisvalt, et näha, milline fookus on vastavatel kuudel. St. iga kuu lisasõnumis räägivad inglid veel lisaks, millele meil tasub just vastaval kuul tähelepanu pöörata.

Iga kuu lisasõnumi järel tulevad ka vastava kuu päevasõnumid. 

Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saab kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina. Ehk siin kaugseansis on kasutusel jälle lühikesed päevasõnumid, nagu minu kaugseanssides enamjaolt ikka on olnud.

NB! Tähemärkide lisasõnumeid inglid siin – teise poolaasta – sõnumites saata ei soovinud, mistõttu neid siin ka ei ole. Ehk nii üldised sõnumid kui ka kuude lisasõnumid “kehtivad” tähemärkide mõttes kõigile ühiselt.

Ja ka ühtki teemafookust siin teise poolaasta kaugseansis ei ole. (Esimese poolaasta kaugseanss oli pühendatud finants & karjääri temaatikale. Teise poolaasta sõnumites ei soovinud inglid selliselt ühtki teemafookust määratleda.)

Milline on teise poolaasta sõnumite ülesehitus täpsemalt? Selle näete ära sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

Tasuta eelvaate raames soovivad inglid sel korral avalikustada (lisaks selle kaugseansi pildile ja märksõnale, mida nägite juba ülal) käesoleva horoskoobi muusikalised energeetilised sillad:

2021 II poolaasta kaugseansi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Enya – Caribbean Blue”, “Enya – Only Time” ja “Enigma – Return To Innocence”. 

.

Niisiis, kordame – teise poolaasta horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 15 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2021 a. teise poolaasta horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 41 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – 2021 teise poolaasta – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Koos horoskoobiga saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu selle eest tasuda.

(PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.)

.

Kõnealust horoskoopi saab tellida

01. juulist kuni 31. detsembrini

Uutele lugejatele – minu kaugseansid on alati müügis nende “kehtivusajal”. Kui vastav kaugseanss on lõppenud, siis enam ka vastavaid sõnumeid soetada ei saa. Millised kaugseansid parasjagu toimetavad? Selle kohta leiate alati info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Uutele lugejatele – kordan igaks juhuks uute lugejate jaoks üle, et käesoleva kaugseansi puhul ei ole tegu personaalse horoskoobiga. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Ma ei paku nimelt üldse personaalse nõustamise teenust – mitte üheski formaadis. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle kohta leiate kogu info minu kodulehe esilehelt – Vt. ESILEHT

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"