Lisasõnum – nädal 26, 2021

lisasõnum nädal 26 2021

Lisasõnum – nädal 26, 2021

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Looming muutub

Selleks nädalaks on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud.

Millest soovivad nad rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis? (Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Nädala nr 26 lisasõnumina soovivad inglid avalikustada ühe lõigu äsja ilmunud juuni täiskuu kaugseansist.

Tegu on kaugseansiga, mis kestab 24. juunist – 23. juulini.

Ja täpsemalt soovivad nad avalikustada sealt järgneva lõigu:

“Täpsemalt muudab juuni täiskuu teie loomemaailma üsna suurel viisil. Nimelt sisaldub selles täiskuus üks suur loomelaine, mis lükkab avatuks selliseid loomekanaleid, mis on varem olnud täiesti suletud. 

Ja inglid tuletavad meile koheselt ka meelde – kogu teie elu on teie loomingu küsimus. Ehk inimese elu on tervikuna vastava isiku loomingu küsimus. 

Miks nad seda kohe meelde tuletavad? 

Inglid ütlevad – sest kui me räägime loomingu mõistest, siis tahavad osad hakata ikka koheselt tüürima selle mõiste manipuleeritud käsitluse poole. Ehk osad tahavad ikka hakata mõtlema, et see teema neid ei puuduta. Tegelikult puudutab ikka küll, sest ühe inimese elu on tervikuna tema looming. St. kõik nüansid, mis ühe inimese ellu kuuluvad, alluvad ka vastava inimese loomingulistele soovidele. 

Aga mida see tähendab, et nüüd avanevad sellised kanalid, mis on varasemalt olnud täiesti suletud? 

Inglid ütlevad – nagu oleme teile juba korduvalt rääkinud, on teie maine maailm uuele sagedusele ümberlülitumiseks valmis. Täpsemalt ongi võimalik kõigil juba osa saada sellest uuest sagedusest, kuid sinna sagedusele tuleb igaühel isiklikult lülituda. 

Kordame siin ka üle, et me räägime uue ajastu sagedusest. Sel teemal oleme me juba palju kõnelenud, varasemates sõnumites. 

Juuni täiskuu tulebki tegema üht järjekordset kaasaaitamist sellele sagedusele ümberlülitumiseks.

Kui soovite lugeda juuni täiskuu kaugseansi sõnumeid tervikuna, siis leiate nende sõnumite tellimiseks kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2021/06/22/juuni-taiskuu-kaugseanss-2021/

Neid sõnumeid saab tellida kuni 23. juulini, sest kõnealune kaugseanss kestab täpselt selle ajalise tähiseni.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Follow” ehk “Jälgi” nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud Follow ehk Jälgi nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest – lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu Facebooki kontol Follow ehk Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"