Juuni täiskuu kaugseanss 2021

Juuni täiskuu

Kaugseanss – juuni täiskuu (24.06.2021)

Inglite sõnumid 2021 a. juuni täiskuu perioodiks

See kaugseanss kestab ajaperioodil 24.06 – 23.07.2021 

MÄRKSÕNA – Loomingulised uksed avanevad

Käesolevad sõnumid on juuni täiskuu sõnumid.

Ja täpsemalt toimub läbi nende sõnumite juuni täiskuu kaugseanss.

Nimelt soovivad inglid nüüd korraldada kaugseansse just kuu energia rakendamiseks. St. me teeme nüüd tööd taevas asuva kuu energiaga, mitte enam kalendrikuu energiaga.

Täpsemalt kestab kõnealune kaugseanss ajaperioodil 24.06 – 23.07.2021.

St. see seanss kestab juuni täiskuust kuni juuli täiskuuni (juuli täiskuu on 24.07.2021 – seega alates 24.07.2021 kehtib juba juuli täiskuu energia, mis tähendab ka uue täiskuu kaugeansi ilmumist – kui inglid nii soovivad).

Kuna minu kaugseansid ei tähenda kunagi ainult sõnumite edastamist, vaid need ongi ka energeetilised seansid, siis läbime me tolle kaugseansi raames muidugi ka ühe spetsiifilise energeetilise teekonna.

Kordan ka üle, et kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on ka too horoskoop tasuline – hinnaks on 7 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

Jätkame sisulise infoga 2021 a. juuni täiskuu kaugseansi sõnumite kohta.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

NB! Juuni täiskuu kaugseansis on jälle kasutusel lühikesed päevasõnumid ehk sel korral soovisid inglid edastada meile päevasõnumid jälle sellises formaadis, kus igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest.

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 7 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 16 lk.

Esimesed 13 lk sisaldavad üldiseid sõnumeid ehk kaugseansi esimeseks osaks on samasuguse ülesehitusega horoskoop, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on ikka kanaldatud kõigile tähemärkidele ühiselt, nagu minu sõnumite puhul ikka.

Ja edasi tuleb päevasõnumite sektor, kus igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saab kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

(Tähemärkide lisasõnumeid inglid sel korral saata ei soovinud, seega ongi juuni täiskuu kaugseansi sisuks üldised sõnumid + päevasõnumid.)

Tasuta eelvaate raames soovivad inglid sel korral avalikustada käesoleva horoskoobi muusikalised energeetilised sillad:

Juuni täiskuu kaugseansi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Lily Allen – LDN”, “Lily Allen – 22”, “Sophie Ellis-Bextor – Murder On The Dancefloor”, “Depeche Mode – Enjoy The Silence”, “Queen – Another One Bites the Dust”, “Bee Gees – Stayin’ Alive”, “The Foundations – Build Me Up Buttercup” ja “Bryan Adams – Cloud Number 9”.

Milline on juuni täiskuu sõnumite ülesehitus täpsemalt? Selle näete ära sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

.

Niisiis, kordame – juuni täiskuu horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 7 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2021 a. juuni täiskuu horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 16 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – juuni täiskuu – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul.

(PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.)

.

Kõnealust horoskoopi saab tellida

22. juunist kuni 23. juulini

(Millised kaugseansid parasjagu toimetavad? Vt. ESILEHT. Esilehe lõpus on kaugseansside infosektor, kus on ka alati kirjas, millised kaugseansid parasjagu toimetavad.)

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"