Nädala inglisõnum 28.06-04.07.2021

nädal 26 2021

Nädala inglisõnum 28.06 – 04.07.2021

Inglite sõnumid aasta 26. nädalaks

MÄRKSÕNA – Saabub ootamatu lõpp. Aga millele?

Kristall – Lumehelbe obsidiaan

Värv – Valge

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Raske olukorra lõpp juba paistab. Nr 41

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kui sada tonni metalli saab lendleva kergusega mööda taevalaotust ringi tiirutada, siis on ka Sinul võimalik siin füüsilises maailmas nii mõndagi korda saata. Nr 110

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Fookusest väljas. Keskendu sügavalt käesolevale projektile, siis tuleb ka tulemus. Nr 50

(Minu inglikaarte saate kasutada ka meditatsioonikaartidena. Vastava õpetuse leiate minu kodulehe esilehelt.)


UUDISED

  • Äsja ilmus juuni täiskuu kaugseanss, mis kestab 24. juunist kuni 23. juulini.

Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub? Kuidas seda tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/06/22/juuni-taiskuu-kaugseanss-2021/

  • 01. juulil ilmub 2021 teise poolaasta kaugseanss.

Eelmisel nädalal oli fookus helesinistel unistustel.

Mida toob meile nädal nr 26?

Inglid alustavad – siin nädalas jätkub teie helesiniste unistuste temaatika. St. selliseid unistusi tuleb ka siin jätkuvalt esile. Nüüd tekib nende unistuste ilmumise pilti lihtsalt veel üks keerd juurde.

Mida see tähendab?

Inglid selgitavad – osad kõnealustest unistusest ei ole seni saanud täituda vägagi reaalsete takistuste tõttu. St. tegu on maisel plaanil eksisteerivate takistustega, mis astuvad teie teele ette iga kord kui te hakkate kõnealuste unistuste teostamisele lähedale jõudma.

Ehk tegu on unistustega, mille teostumisele olete te olnud lähedal ka varem. Need pole lihtsalt varem kunagi teoks saanud, sest väga konkreetsed takistused on täpselt õigel ajal täpselt õigel teel teile ette rutanud.

Nüüd kaovadki täpselt sellised takistused.

Ehk nüüd kaovad takistused, mis on ilmutanud end alati just helesiniste unistuste rajal.

Aga millised on need takistused täpsemalt?

Inglid ütlevad – need takistused on liikuvad. St. need ei ole seisnud kõnealustel radadel. Need on just nimelt ilmunud vastavatele radadele iga kord, kui te olete üritanud vastavate unistusteni kõndida.

Mida see tähendab?

Inglid selgitavad – see tähendab seda, et te olete korduvalt olnud õigetel radadel. Ja see tähendab ka seda, et teie tunnetus on olnud nende unistuste osas alati õige. Õige just selles mõttes, et te olete alati tunnetanud õigesti, et just vastavad unistused peaksid kuuluma teie ellu.

Miks me praegu kinnitame selliseid nüansse?

Seetõttu, et te olete hakanud vahepeal ka kahtlema, kas need unistused on ikka teie jaoks.

On küll. Ja nüüd te nendeni ka jõuate.

Mida käesolev sõnum veel tähendab?

See tähendab seda, et eeloleval nädalal näete te ka ära, mis on teie unistustel ees seisnud. Te näetegi seda selle järgi, kui jälgite, mis nüüd kaob.

Kuidas need takistused kaovad?

Inglid ütlevad – need takistused kaovad kõik väga ootamatult. Ja kõiki neid kadumisi ühendab ka märksõna “liikumine”. Miks ühendab neid kadumisi just selline märksõna? Sest need takistused olid alati liikuvad. Just sel põhjusel saabub ka nende lõpp läbi liikumise märksõna.

Ja nii soovivad inglid ka käesoleva sõnumi lõpetada.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 46, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/11/10/nadala-horoskoop-13-11-19-11-2017/)

Nädala nr 31, 2020 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/07/23/nadala-horoskoop-27-07-02-08-2020/)

Jõulusõnum 2020 – osa 8 (otselink – https://evatenter.com/2020/12/19/joulusonum-2020-8/)

Nädala nr 26 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Lily Allen – Smile”, “Arctic Monkeys – Do I Wanna Know?”, “Queen – Bohemian Rhapsody”, “Scorpions – Wind Of Change” ja “Tove Lo – Habits (Stay High) – Hippie Sabotage Remix”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle sõnumi juures kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”).

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast uut nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"