Nädala inglisõnum 05.07-11.07.2021

nädala 27 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 05.07-11.07.2021

Inglite sõnumid aasta 27. nädalaks

MÄRKSÕNA – Koperdades leiame me uue tee

Kristall – Oliviin ehk peridoot

Värv – Roheline

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Tee kodus suurpuhastus. Nr 65

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Roostetamine ei ole alati halb asi. Nr 97

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Õige abistaja on lähedalt võtta. Kutsu ta appi. Nr 86

(Minu inglikaarte saate kasutada ka meditatsioonikaartidena. Vastava õpetuse leiate minu kodulehe esilehelt.)


UUDISED

  • NB! Kõik Facebooki jälgijad – alates 01. juulist 2021 on minu inglisõnumitel Facebookis olemas päris oma pesa. Nimelt jagasin ma neid siiani Facebooki läbi oma isikliku konto, kuid nüüd tegin ma neile päris oma pesa.

Ja täpsemalt leiate nad edaspidi just siit lehelt – https://www.facebook.com/inglivestlused

See tähendab, et ma palun kõigil Facebooki jälgijatel teha nüüd tollel uuel lehel üks uus klõps – nupul Like ehk Meeldib.

Ma duubeldan kindlasti mõneks ajaks postitusi ka oma isiklikule lehele, kuid minu siht on nüüd kujundada just too uus leht minu inglisõnumite peamiseks Facebooki-koduks.

  • 2021 teise poolaasta kaugseanss on ilmunud.

Selle kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2021/07/01/2021-ii-poolaasta-kaugseanss-juuli-detsember/


Eelmisel nädalal saabusid ootamatud lõpud erinevatele nüanssidele, mis olid olnud takistuseks just helesiniste unistuste radadel.

Mida toob meile nädal nr 27?

Inglid ütlevad – selle nädala energia on koperdamistest tulvil, seda tasub teil kindlasti nüüd silmas pidada. Kuid see pole üldse halb asi! Ka seda tasub teil nüüd meeles pidada.

Ehk koperdamine ei ole sel nädalal üldsegi mitte halb nähe.

Kuidas nii?

Nimelt jõuate te nädalal nr 27 uute ja õigete teeotsteni just läbi koperdamiste.

Aga mida mõtlevad inglid täpsemalt koperdamise all?

Inglid ütlevad – sel nädalal võite te päris füüsilisel moel erinevates kohtades koperdada. Ehk siin kasutame me seda terminit kohe päris otseses mõttes.

Lisaks sellele on eeloleva nädala teekond koperdav ka mõttemaailma ja energiamaailma mõttes. Ehk sel nädalal võitegi te tunda väga konarlikku liikumist, erinevatel tasanditel.

Aga nagu juba öeldud – see kõik toimub nüüd hea eesmärgi nimel ehk kõik konarused asetatakse nüüd teie ette selleks, et te jõuaksite uuele teele.

Aga miks peame me jõudma kõnealusele uuele teele just läbi koperdamise?

Inglid ütlevad – sest muidu ei paneks te seda uut teed tähele. Täpselt nii lihtne see lugu tegelikult praegu ongi.

Meil on vaja nimelt juhtida teid ühte kindlasse sihtkohta ja meil pole selleks muud varianti, kui äratada teie tähelepanu õiges kohas just läbi koperdamise.

Ehk täpselt nii lihtne sel nädalal saabki olema tolle uue teeotsa leidmine – te lihtsalt koperdate nüüd õiges kohas.

Kuna inglid räägivad just koperdamisest, siis on selge ka see, et me ei kuku nendes kohtades maha. Me just nimelt koperdame seal, kus vaja.

Aga mida soovite meile veel rääkida nädala nr 27 sündmuste kohta?

Inglid ütlevad – selle nädala sündmuseid võib vaadelda ka kui rooste puhastamist. Ja täpsemalt toob nüüd just rooste puhastamine teile tagasi vara, mis on olnud teilt õigusvastaselt võõrandatud.

Aga kuidas on koperdamine seotud rooste puhastamisega?

Inglid ütlevad – osad teist koperdavadki sel nädalal koristustööde käigus. Ja ka need teist, kes otseselt keset koristustöid ei koperda, koperdavad sellistes kohtades, millel on seoseid koristamisega. Täpsemalt ongi neil kohtadel seoseid rooste puhastamisega.

Aga mida me ikkagi täpsemalt tegema peame, kui me nüüd koperdame kuskil?

Inglid ütlevad – siis tasubki teil vaadelda oma ümbrust tervikuna ja teraselt. Nagu öeldud, täpselt selles kohas, kus te koperdate, asuvad nüüd uued teeotsad. St. tegu on teedega, mida mööda teil tasubki edasi kulgema minna.

Aga miks on meil vaja leida üles need uued teed?

Inglid ütlevad – sest teil on vaja tagasi saada vara, mis on olnud teilt õigusvastaselt võõrandatud.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka lõpetada nädala nr 27 sõnumi.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 31, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/07/27/nadala-horoskoop-30-07-05-08-2018/)

Nädala nr 33, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/08/13/nadala-horoskoop-14-08-20-08-2017/)

Nädala nr 27 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Frank Sinatra – My Way”, “Frank Sinatra – That’s Life” ja “The Beatles – Here Comes The Sun”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle sõnumi juures kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”).

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. (Alates 01.07.2021 on minu inglisõnumitel Facebookis uus leht. Enne vahendasin ma oma inglisõnumeid Facebooki läbi oma isikliku konto, kuid nüüd on neil seal olemas päris oma pesa. See tähendab, et kõigil senistel jälgijatel palun ma teha tolle uue lehe peal üks uus klõps.)

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast uut nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"