Lisasõnum – nädal 15, 2021

Lisasõnum – nädal 15, 2021

Erisõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Õnnestumised hüppavad esile


UUDISED

Aprilli noorkuu on 12. aprillil ehk esmaspäeval.

Ja selle taevase sündmuse puhul on ilmunud ka vastav kaugseanss ehk aprilli noorkuu kaugseanss on juba tellimiseks saadaval.

Mis selles kaugseansis sisaldub? Kuidas seda tellida?

Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/04/05/aprilli-noorkuu-kaugseanss/


Mida soovivad inglid öelda Facebooki jälgijatele veel lisaks nädala nr 15 sündmuste kohta?

Inglid ütlevad – see kaarik, mis teie jaoks nüüd ilmub, toob teile kohale ühe õnnestumise.

Tegu on õnnestumisega, mida te enam ei oota.

Ja tegu on õnnestumisega, mida te enam ka ei looda näha.

Aga miks seda õnnestumist enam ei oodata?

Inglid selgitavad – see õnnestumine on seotud sündmustega, mis leidsid aset sajandeid tagasi.

Aga miks õnnestuvad nüüd nüansid, mille juured on nii ammuses ajas?

Inglid selgitavad – sest vastavatest olukordadest on nüüd tõkked kadunud.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et need õnnestumised oleksid pidanud tulema juba ammu, kuid neil seisid ees teatud tõkked.

Aga kas me tänases päevas oskame vastavat olukorda üldse õnnestumiseks pidada, kui tegu on sündmustega, mis on justkui veninud juba sajandeid?

Inglid ütlevad – jah, oskate küll. Te tunnete selle õnnestumise kohe ära, kui seda näete.

Mida see tähendab?

Inglid selgitavad – teie tunnetuse jaoks on olukord tuttav. Seetõttu tunnete te ka õiged nüansid kohe ära. Ehk just teie tunnetus juhatab siin pildis teed.

Aga mis sorti olukorraga on maises mõttes tegu?

Inglid selgitavad – kui miski on alla surutud juba sajandeid ja järsku kaob tolle miski teelt vastav tõke, mis on teda alla surunud, siis hüppab too nüanss ka väga eredalt esile.

Ja täpselt nii nüüd ongi – ka maises mõttes hüppab nüüd miski väga eredalt esile.

See miski tuleb välja, sest teda ei hoia enam miski kinni.

Aga kust see miski esile hüppab?

Inglid ütlevad – see miski lihtsalt ilmub. Võib ka öelda, et see miski lihtsalt avaldub. Ja võib ka öelda, et see miski lihtsalt paistab järsku välja. Ta paistab välja väga eredalt ehk nii selgelt, et seda ei saa enam mitte miski ega keegi eirata. Ja veelgi täpsemalt ei saa enam mitte miski ka vastavat sära tuhmimaks tegema tulla. Ehk seda miskit pole enam võimalik mitte kunagi alla suruda.

Täpselt selliseid selgitusi soovivad inglid meile täna anda. Ehk just selliseid sõnastusi soovivad nad meile veel lisaks tuua – eeloleva nädala sündmuste kohta.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

2020 a. kevadise pööripäeva kaugseansi etapp III (otselink – https://evatenter.com/2020/04/05/pooripaeva-kaugseanss-etapp-iii/) (Siin on tegu tasulise kaugseansi sõnumi viitega ehk vastava sõnumi sisu te avalikult ei näe. Küll aga näete avalikult ära selles sõnumis sisalduvad märksõnad ja pildid. Ehk sõnumi sisule viidatakse siin ainult nende puhul, kes osalesid vastavas kaugseansis.)

2021 a. kevadise pööripäeva kaugseanss (otselink – https://evatenter.com/2021/03/15/kevadise-pooripaeva-kaugseanss-2021/) (Ka siin on tegu tasulise kaugseansi sõnumi viitega ehk vastavat sõnumit te avalikult ei näe. Küll aga näete te ära vastava sõnumi märksõna ja pildi. Ehk sõnumi sisule viidatakse nende puhul, kes on liitunud vastava kaugseansiga.)

Nädal nr 44, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/10/27/nadala-horoskoop-30-10-05-11-2017/)

Nädal nr 45, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/11/03/nadala-horoskoop-06-11-12-11-2017/)

Nädal nr 47, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/11/18/nadala-horoskoop-20-11-26-11-2017/)

Ja lõpetuseks soovivad inglid selle lisasõnumi juures välja tuua järgmised muusikalised energeetilised sillad – “Blue Boy – Remember Me”, “Guns N’ Roses – November Rain”, “Coldplay – Yellow”, “The Verve – Bitter Sweet Symphony”, “Justin Timberlake – What Goes Around…Comes Around”, “The Cardigans – My Favourite Game”, “The Cardigans – Erase / Rewind”, “Massive Attack – Unfinished Sympathy”, “Youssou N’Dour – 7 Seconds ft. Neneh Cherry”, “Candy Dulfer & David A. Stewart – Lily Was Here” ja “Robert Miles – Children”.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Follow” ehk “Jälgi” nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud Follow ehk Jälgi nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter/. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva, kui inglid soovivad.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Comments are closed.

Up ↑