Nädala inglisõnum 16.05-22.05.2022

nädal 20 2022 inglisõnum

Nädala inglisõnum 16.05-22.05.2022

Inglite sõnumid aasta 20. nädalaks

MÄRKSÕNA – Tõed langevad taevast alla


UUDIS

Äsja ilmusid 2022 kolmanda kvartali (juuli-september) kaugseansi sõnumid.

Mis neis sõnumites täpsemalt sisaldub? Kuidas neid sõnumeid tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2022/05/11/kaugseanss-2022-iii-kvartal-juuli-september/


Kristall – Roosa kvarts

Värv – Valge

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Ära karda õppida midagi uut. Õppeprotsess ei pea toimuma nelja seina vahel ja kellegi teise poolt loodud reeglite järgi. Sul olekski praegu kasulik õppida midagi uut, kasutades sealjuures ka uudset õppimise tehnikat (mis sobib just Sulle). Nr 113

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kui sada tonni metalli saab lendleva kergusega mööda taevalaotust ringi tiirutada, siis on ka Sinul võimalik siin füüsilises maailmas nii mõndagi korda saata. Nr 110

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Vaatle olukorda eemalt. Ja ühtlasi pea meeles, et kaugvaateni saab jõuda läbi erinevate meetodite. Nr 116

Eelmisel nädalal hakkasid saabuma suured tõed ehk fookus liikus väga olulistele tõdedele.

Mida toob meile nädal nr 20?

Inglid alustavad – kui suurena kujutate te valesid ette?

Mida me selle all mõtleme?

Me mõtleme siin seda, et kui te panete kõrvuti tõe ja vale, siis milline on nende nähtuste suurus teie mõtetes?

Inglid jätkavad – ja meie järgmine küsimus on nüüd selline – kui te võtsite endale just sellise pildi mõtetes ette, siis mida te nägite?

Kas te nägite kui väike on vale võrreldes tõega?

Kas te nägite, et valed on tibatillukesed kui te panete need tõdedega kõrvuti?

Aga miks me sellise harjutusega alustasime selle nädala sõnumit?

Seetõttu, et sel nädalal puhume me teatud tõed veelgi suuremaks.

Ehk me teeme siin ajajärgus tõe ja vale vahe veelgi suuremaks.

Miks me sellise toimingu läbi viime?

Sest teil on aeg näha teatud tõdesid ja neid on siin ajajärgus tõesti terve seeria, mida teil on nüüd nii vajalik kui ka kasulik näha.

Ja täpselt sel põhjusel me ka taolise suureks puhumise ülesande sel nädalal läbi viime.

Aga kuidas see ülesanne maises mõttes välja näeb? Mida see maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab taevast alla langevaid tõdesid.

Ehk täpselt nii suurelt ja selgelt need tõed nüüd ka teieni tuuakse, mida teil on praegu vaja näha.

Ehk kõnealused maised sündmused saavad olema midagi nii selget, et neist mööda vaadata ei saa.

Te ei saa neist sündmustest mööda vaadata ega ka mööda kõndida.

Ja täpselt nii soovivad inglid kokku tõmmata nädala nr 20 sõnumi otsad.

Omalt poolt lisan veel lõpetuseks, et uurige ka käesoleva sõnumi pilti.

Nagu ikka, saadavad inglid meile lisajuhiseid ka läbi pildi, mis vastava sõnumi juurde lisatud saab. Seetõttu tasubki alati ka neid pilte lähemalt uurida. St. vaadelge, millised märksõnad teile sealt välja paistavad.

Näiteks selle nädala pildi puhul tekib mul tunne nagu see ei lähekski käesoleva sõnumiga kokku. Seal ei kuku ju miski taevast alla ja me ei näe seal ka ühtki elementi, mis oleks teistest ebatavaliselt suurem vms.

Ometi soovisid inglid kasutada selle sõnumi puhul just seda pilti.

Ja see tähendab omakorda seda, et nüüd tasubki mõtiskleda küsimuse üle – miks nii? Ehk käesoleva nädala sõnumi puhul näen mina tollest pildist lähtumas just sellist mõtisklemise ülesannet.

Ja loomulikult viitab see asjaolu sellele, et ka kõnealuse nädala sündmused saavad olema taolise ülesehitusega ehk see viitabki sellele, et nädala nr 20 sündmustes ei lähe pilt ja jutt justkui kokku.

Ja lisaks järeldan ma selle pildi põhjal ka seda, et tegu on sündmustega, mis liiguvad edasi ahelana ja et see ahel viib meid justkui mingisugusesse pimedasse nurka, kus ongi siiani peidetud neid tõdesid, mida me nüüd nägema peame. Kuna inglid kasutavad siin väljendit “tõed langevad taevast alla”, siis võib ka olla nii, et me näemegi nüüd kuskilt justkui alla langemas neid pimedaid nurki. Ehk need miskid, mis kuskilt hakkavad nüüd alla langema, võivad ka olla teatud vormid, mida manipulaatorid on kasutanud tõdede peitmiseks.

Need on aga muidugi minu tõlgendused, mis ei tähenda, et teie jaoks ei võiks siit välja joonistuda hoopis muud detailid. St. igal lugejal tuleb minu sõnumeid ikka ja alati vaadelda läbi isikliku sisetunde. Just nii leiate te neist sõnumitest üles täpselt need momendid, mis kõnelevad just teiega.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kuupäev 19.11 (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 09.11 (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 6, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/02/03/nadala-horoskoop-06-02-12-02-2017-horoskoop/)

Nädala nr 12, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/03/16/nadala-horoskoop-19-03-25-03-2018/)

2017 IV kvartali sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/10/02/2017-iv-kvartali-horoskoop-oktoober-november-detsember-finants-karjaar-koik-tahemargid/)

Kuuvarjutuse erisõnum 30.11.2020 – jõuluüllatus (otselink – https://evatenter.com/2020/11/29/jouluullatus-nadala-nr-49-lisasonum-taiskuu-kuuvarjutus/)

Nädala nr 20 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Mark Ronson – Uptown Funk ft. Bruno Mars”

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Milline on minu poolt edastatud sõnumite ISELOOM täpsemalt? Milline on minu töömeetod tervendajana? Kogu säärase info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"