Erisõnum – mai täiskuu ja kuuvarjutus (16.05.2022)

mai täiskuu kuuvarjutus 2022 inglisõnum

Erisõnum – mai täiskuu ja kuuvarjutus (16.05.2022)

Erisõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Võõras pilt toob tõe koju

Kristall – Labradoriit

Värv – Kõik sinised toonid

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kui sada tonni metalli saab lendleva kergusega mööda taevalaotust ringi tiirutada, siis on ka Sinul võimalik siin füüsilises maailmas nii mõndagi korda saata. Nr 110

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Liigu edasi. Ära lase praegu ühelgi segajal oma teekonda katkestada. Nr 108

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Mõni lill vajab rohkem vett ja mõni vähem. See ei tähenda, et ükski neist halb oleks. Nad on lihtsalt erinevad. Nr 140

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Mida toob meile mai täiskuu, mis saabub koos kuuvarjutusega?

Inglid alustavad – kuidas olete te harjunud kuulama tühjuse helisid?

Kas te kuulete tühjust?

Aga kui me küsime nii, et kas te kuulete erinevaid mõõtmeid, mida te siis vastaksite?

Inglid jätkavad – tõsi, elus ongi hetki, millele polegi võimalik vastust anda.

Ehk elus juhtub mõnikord ikka nii, et te kohtate oma teel küsimusi, millele te ei oskagi vastata.

Ja sellest pole midagi.

Miks?

Inglid ütlevad – sest te ei peagi kõigele vastata oskama.

Inglid jätkavad – ja mõnikord ongi oluline hoopis too küsimus ise. Ehk mõnikord toob ootamatu küsimus ise teile teatud vastuseid koju. Sealjuures võib tegu olla vastustega, mis pole selle küsimusega pealtnäha üldse seotud.

Aga mis vastused need siis on?

Inglid ütlevad – mõnikord juhatavad teid tõeni täiesti seosetud nüansid.

Kuidas nii?

Enamasti on tegu sääraste olukordadega siis kui teid pole võimalik tolle tõeni muul viisil juhtida.

Ehk kui me näeme, et te peate kätte saama ühe tõe, mis on teie eest täielikult ära peidetud, siis hakkamegi me tööle alternatiivsete meetoditega.

Ehk kui me näeme, et teie elutee ükski haru ei vii teid tolle tõeni, mis on tegelikult teile eluks vajalik, siis me leiutame tolle tõeni jõudmiseks uusi viise.

Ja mõnikord näebki taoline pilt välja nii, et me lennutame teid justkui paksude müüride sisse, milles too tõde peitub.

Nii läheb ka nüüd.

Ehk too pilt, mille me teie eluteele nüüd tekitame, näeb samuti väga eriskummaline välja.

Ja selle pildi raames te liigutegi korraks justkui täiesti võõrale alale.

Ehk te liigute tolle pildi raames alale, kuhu teie elutee ükski haru teid ei viiks.

St. tegu on liikumisega ja asupaigaga, mis ei lähegi teie tavapärase eluteega mitte kuidagi kokku.

Ja nii see peabki olema.

Ehk täpselt seda infot tasub teil nüüd ka meeles pidada.

Ja loomulikult tasub teil meeles pidada seda nüanssi, et tolles võõras asupaigas sisaldub üks väga oluline tõde. 

St. tegu on tõega, mis on teile eluks vajalik. Ja täpselt sel põhjusel me teid sinna asupaika nüüd ka saadame.

Ja täpselt nii soovivad inglid kokku tõmmata käesoleva sõnumi otsad.

Omalt poolt lisan veel lõpetuseks, et siin näeme me nüüd ka inglite poolset selgitust tollele nüansile, mida ma äsja kirjeldasin nädala nr 20 peamises sõnumis. Ma ütlesin nimelt selle sõnumi lõpus, et mul tekkis tunne justkui tolle sõnumi pilt ja sisu ei läheks omavahel kokku. Ja ma kirjeldasin seal ka, kuidas mina tõlgendan seda tundmust. Nüüd me nägime siis ka ära, mida inglid selle teema kohta ütlevad. Ja nüüd on ka selge, et tolle efekti tekitab tõenäoliselt kuuvarjutuse energia ehk too efekt ilmneb tõenäoliselt kuskil nädala alguses või ka juba nädala nr 19 lõpus.

Lisan ka seda, et kui ma vaatlen käesoleva sõnumi energiat pildina, siis ma näengi tõepoolest justkui ruudukujulist paksu kivimüüri, mida meid suunatakse nüüd vaatlema seestpoolt. Ja tolle vaatluse tulemusel me siis ka mingisuguse väga olulise tõeni jõuame.

St. tegu on müüriga, mida me pole kunagi seest näinud. Ja on ka võimalik, et seda asupaika pole me isegi eemalt näinud. Miks ma nii arvan? Ma arvan nii, sest mulle tundub, et too müür on ka väliselt olnud ära peidetud. St. selle müüri ümber oleks justkui mingisugune kamuflaaž. Ja see tähendab, et isegi kui me kuskilt eemalt oleks sellest kunagi möödnud, poleks me seda ikka mitte kuidagi näinud.

Ehk too koht, kuhu igaüht nüüd suunatakse, on vastava inimese jaoks tõenäoliselt üleni võõras. St. too koht, mis edastab teile (just teile vajaliku ehk teie isikliku) tõe, on teile tõenäoliselt üleni võõras.

Ja trajektoor, mille abil te tolle kohani jõuate, saab tõenäoliselt olema äärmiselt ebatavaline, sest nagu inglid ju ütlesid – meie elutee ükski haru tolle kohani ei viiks. St. ükski tavapärane samm meid sinna kohale ei viiks. Ja täpselt sel põhjusel suunatakse meid nüüd järelikult tegema väga ebatavalisi samme.

Aga kuidas me nende müüride sees tõde näeme? Millisel kujul tõde seal sisaldub?

Ma näen neil müüridel teksti ehk seda energiat pildina vaadeldes joonistubki tõde välja lausa nii selgelt. St. see tõde ongi justkui kirjutatud selle müüri peale ehk tolle müüri sisemisele küljele.

Ehk õigesse asupaika jõudes ongi vastav tõde nii selgelt tuvastatav. Ja see on ilmselgelt ka põhjus, miks need müürid olid niivõrd hoolikalt ära peidetud.

Ja nii tõmban ka mina omalt poolt käesoleva sõnumi otsad kokku.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

2022 II kvartali kaugseanss (otselink – https://evatenter.com/2022/04/12/kaugseanss-2022-ii-kvartal-finants-karjaar/) (Siin on tegu tasulise kaugseansi viitega. See tähendab, et selle sõnumi sisu on viiteks vaid neile, kes selles kaugseansis osalesid. Teiste jaoks jäävad siin viiteks selle kaugseansi juurde kuuluvad avalikustatud märksõnad ja pilt, mida näetegi eeltoodud lingilt.)

2020 III kvartali kaugseanss (otselink – https://evatenter.com/2020/07/03/2020-iii-kvartali-horoskoop-juuli-august-september/) (Siin on samuti tegu tasulise kaugseansi viitega. Ehk siin on lugu sama – selle sõnumi sisu on viiteks vaid neile, kes selles kaugseansis osalesid. Teiste jaoks jäävad siin viiteks tolle kaugseansi avalikustatud märksõnad ja pilt.)

16. mai täiskuu ja kuuvarjutuse erisõnumi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Groove Armada – Raisin’ the Stakes”


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutades seal tollele Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud end sellesse nimistusse lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki lehte ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Milline on minu poolt edastatud sõnumite ISELOOM täpsemalt? Milline on minu töömeetod tervendajana? Kogu säärase info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"