Nädala inglisõnum 23.05-05.06.2022

nädalate 21 22 2022 inglisõnum

Nädala inglisõnum 23.05-05.06.2022

Inglite sõnumid aasta 21 ja 22. nädalaks

MÄRKSÕNA – Surmasõlmed ajajoonel

Kristall – Karneool

Värv – Valge

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kui sada tonni metalli saab lendleva kergusega mööda taevalaotust ringi tiirutada, siis on ka Sinul võimalik siin füüsilises maailmas nii mõndagi korda saata. Nr 110

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Iga otsetee pole sile. Nr 120

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kui päike paistab silma, siis kas päike on seetõttu halb? Alati pole lahendus tervikuna vale. Mõnikord tasub hoopis muuta vaatenurka. Nr 133

Eelmisel nädalal langesid tõed taevast alla. Mida rääkisid inglid eelmise nädala kohta täpsemalt? Seda saate üle lugeda eelmise nädala sõnumist.

Mida toovad meile nädalad nr 21 ja 22?

Inglid alustavad – kui te mõnikord tunnete, et te enam ei jaksa mõnda konkreetset ülesannet teha, siis ei pruugi olla probleem teis.

Probleem võib ka olla tolles ülesandes.

Aga mida teha kui olukord on selline?

Inglid ütlevad – siis on teil mitu varianti. Te võite näiteks panna selle ülesande mõneks ajaks kõrvale ja jääda mõtlema, mida tolle olukorraga peale hakata. Te võite ka selle ülesande kallal töötamist jätkata, olles lihtsalt pidevalt väsinud ja pahane.

Aga millised variandid on veel?

Inglid ütlevad – te võite sellise ülesande ka koheselt oma elust välja tõsta. Jah, miks mitte teha hoopis nii. Miks mitte teha nii, sest tegu on teie eluga ja teie otsustega. Miks mitte teha nii, sest teie maine elu ei ole igavene.

Aga inglid, miks te praegu sellisest teemast räägite?

Inglid ütlevad – sest nädalad nr 21 ja 22 toovadki teile mitmeid ootamatuid lõppemisi. Sealjuures on need lõppemised kõik ühe kindla mustriga. 

Ehk need lõppemised toimuvad ühe kindla mustri järgi.

Me võime öelda selle pildi kohta ka nii, et need lõppemised leiavadki justkui aset ühes ja samas vormis.

Ehk need lõppemised leiavad aset justkui ühe vormi sees.

Ehk kõik ootamatud lõppemised, mis siin ajaperioodis aset leiavad, toimuvadki justkui täpselt sama vormi sees.

Aga mis mustriga on tegu?

Inglid ütlevad – see muster sai valmis pandud tegelikult väga ammu.

Ehk see muster sai siia ajaperioodi sisse kirjutatud juba väga ammu.

Aga inglid, millest te nüüd veel räägite?

Inglid vastavad – siin räägime me jälle aja liikumisest, mis ei toimu üldsegi sellist sirgjoont pidi nagu te olete harjunud mõtlema.

Nimelt liigub aeg hoopis teistsuguse mustri järgi ja mõnikord teeb ta oma liikumises ka surmasõlme.

Nii ka nüüd.

Ehk siin ajaperioodis teebki teie aeg justkui ühe vigurlennu.

Aga mida see maisete sündmuste mõttes tähendab?

Milliseid maiseid sündmuseid selline nähe kaasa toob?

Inglid ütlevad – see toobki endaga kaasa erinevaid kummalisi lõppemisi.

Ehk väga paljud inimesed asetavadki nüüd käest ja seljast maha koormaid, mida nad enam kanda ei jaksa ega soovi.

Ja need otsused tulevad kiirelt.

Ja need otsused ka vormistatakse kiirelt.

Ja ka nende otsuste maised mõjud tulevad nähtavale väga kiirelt.

Mida see kõik kokku tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab kergemaks muutuvat maailma.

Hulgaliselt kergemaks muutuvat maailma.

Ehk väga suur hulk raskust kaob nüüd teie maisest maailmast.

Ja see kaob kiirelt.

Ja see kaob jäädavalt.

Miks?

Sest mitte keegi ei korja lihtsalt enam neid raskusi üles.

Ja täpselt nii soovivad inglid kokku tõmmata käesoleva sõnumi otsad.

Omalt poolt lisan veel lõpetuseks, et nagu me näeme, ilmub käesolev sõnum varakult. Ja nagu me näeme, on see pühendatud kahenädalasele perioodile korraga.

Mida see tähendab?

Minu inglisõnumitega on lugu selline, et iga sõnum ilmub täpselt siis kui ta soovib ilmuda. Ja iga sõnum on ka pühendatud täpselt sellisele ajaperioodile, millele inglid soovivad vastavat sõnumit pühendada.

Kas see tähendab seda, et nüüd ei ilmugi mitu nädalat ühtki uut sõnumit? Seda me ette ei tea ehk see selgub jooksvalt.

Minu inglisõnumite puhul tuleb alati mõista seda, et need ilmuvad loomuliku kulgemise mustriga. St. see on minu inglisõnumite üks peamistest alustaladest.

Ja päris lõpetuseks kordan üle, et äsja ilmusid 2022 kolmanda kvartali (juuli-september) kaugseansi sõnumid (otselink – https://evatenter.com/2022/05/11/kaugseanss-2022-iii-kvartal-juuli-september/). 

Ja hetkeseisuga on meil veel ees pool teisest kvartalist, mis tähendab, et loomulikult võite te veel liituda ka teise kvartali kaugseansiga (otselink – https://evatenter.com/2022/04/12/kaugseanss-2022-ii-kvartal-finants-karjaar/).

(Mis on need kollektiivsed kaugseansid, mis minu sulest ilmuvad? Kogu lisainfo leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT)

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja ainult ühe varasema sõnumi viite, mis on järgnev:

Nädalate nr 20-21, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/05/14/nadala-horoskoop-14-05-27-05-2018/) Märksõna – Minevik koputab uksele. Kaasas on tal kingitus.

Nädalate nr 21-22, 2022 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Groove Armada – My Friend”, “Tina Turner – The Best” ja “Bonnie Tyler – Total Eclipse of the Heart”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Milline on minu poolt edastatud sõnumite ISELOOM täpsemalt? Milline on minu töömeetod tervendajana? Kogu säärase info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"