Erisõnum – kaduneljapäev 26.05.2022

Erisõnum – kaduneljapäev 26. mai 2022

Erisõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Viimased tõkked kukuvad ümber

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Mida toob meile 26. mai kaduneljapäev?

Inglid alustavad – esmalt suuname me teid üle lugema 30.09.2021 kaduneljapäeva erisõnumit.

Selle sõnumi leiate siit – https://evatenter.com/2021/09/28/erisonum-kaduneljapaev-30-09-2021/

Ja seejärel ütleme me teile sellised sõnad – ka nüüd läheb fookus teie isiklikule õhule ehk ka seekordne kaduneljapäev suunab fookuse õhule, mis asub teie isiklikus energias.

Aga milline on seekord tolle fookuse sisu?

Ehk mida see fookus seekord tähendab?

Inglid ütlevad – seekord on see pisut teistsugune kui 2021 a. septembris, aga uusi lahendusi toob teile ka see fookus.

Aga mille poolest on sel korral fookus teistsugune?

Inglid ütlevad – see fookus on nüüd teistsugune, sest te olete 2021 a. septembri ja tänase päeva vahel õppinud selgeks väga suuri õppetunde. 

Me võime öelda selle maise pildi kohta ka nii, et te olete selle ajaperioodi vältel õppinud selgeks terve entsüklopeedia.

Ja me võime öelda selle pildi kohta ka sellised sõnad – selle teose selgeks saamine lükkabki nüüd ümber viimased tõkked.

Aga mis tõkked need on?

Ja milleni on meil siis tee vaba kui need tõkked on kukkunud?

Inglid ütlevad – kui need viimased tõkked on kukkunud, siis saate te liikuda siin maailmas vabalt.

Me võime nende tõkete kohta öelda ka sellised sõnad – kui nad kukuvad, siis te saate sellest teada. Ehk need tõkked kukuvad täiesti maisete silmadega nähtaval ja maisete kõrvadega kuuldaval moel.

Seega polegi siin enam muud jäänud kui vaid oodata nende viimaste tõkete kukkumist.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada 2022 a. mai kaduneljapäeva erisõnumi.

26. mai 2022 kaduneljapäeva energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Axel Thesleff – Bad Karma”, “Nelly Furtado – Say It Right” ja “Crazy Frog – Axel F”.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutades seal tollele Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud end sellesse nimistusse lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki lehte ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Milline on minu poolt edastatud sõnumite ISELOOM täpsemalt? Milline on minu töömeetod tervendajana? Kogu säärase info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Comments are closed.

Up ↑