Erisõnum – kaduneljapäev 30.09.2021

erisõnum kaduneljapäev 30.09.2021

Erisõnum – kaduneljapäev 30. september 2021

MÄRKSÕNA – Õhk saab puhtaks ja lahendused lähevad liikvele

Kristall – Mäekristall

Värv – Valge

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Selle olukorra lahenduse saad Sa hõlpsalt ise luua. Nr 103

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Vesi aitab hoida mõtted puhtana. Nr 107

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Analüüsi olukorra erinevaid detaile. Seal on midagi, mis üldpildiga kokku ei lähe. Kui eemaldad selle detaili, siis läheb kõik sujuvamalt edasi. Nr 111

Mida toob meile 30. septembri kaduneljapäev?

Inglid alustavad – see toob teile puhta õhu. Täpsemalt muutub teie õhk nüüd puhtaks. Ja veelgi täpsemalt muutub nüüd puhtaks teid ümbritsev isiklik õhk. Ehk õhk, mis asub teie lähiümbruses. Ehk õhk, mis asub teie isiklikus energias.

Aga mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid selgitavad – selle kaduneljapäeva energiates sisalduvad väga personaalsed lahendused.

Milliste lahendustega on tegu?

Inglid ütlevad – nüüd saabubki koju erinev varastatud sisu. St. me viitame siin teemale, mida juba mainisime nädala nr 39 lisasõnumis, mille saatsime teile eile.

Nagu ütlesime ka seal – teatud varastatud nüansid saavad nüüd jõuda koju, sest vastavad vargad saavad paljastatud.

Nüüd soovime me lisada veel sellise info, et selle varastatud sisu naasmine toob teie ellu ka erinevaid personaalseid lahendusi. 

Ehk tänu selle sisu naasmisele saavad teie elus hakata lahenema vägagi mitmed olukorrad. Ja täpsemalt saavad nüüd hakata lahenema ka väga pikka aega kestnud probleemid.

Näiteks võite te nüüd leida endale täiesti ideaalse töökoha. Sealjuures kehtib see just nende puhul, kes on väga pikka aega tööd otsinud.

Samuti võib teie elus nüüd toimuda järsku kolimine ja seda juba ka siis sellisesse asupaika, mis teile meeldib. Ja see kehtib samuti eelkõige nende puhul, kes on kaua endale kodu otsinud ehk kelle elulaual on juba kaua eksisteerinud maise koduga seotud probleemid.

Ja täpselt samal viisil võivadki nüüd erinevad probleemsed alad järsku laheneda.

Ehk nüüd hakkavad esinema just pikka aega kestnud probleemide lahenemised.

Aga miks saavad need probleemid just nüüd hakata lahenema?

Inglid ütlevad – sest kõigi nende probleemide algpõhjuseks oligi vastav vargus ehk täpselt seesama vargus, mis nüüd paljastub.

Ja kuna me juba käesoleva sõnumi alguses sidusime selle pildi kokku õhu temaatikaga, siis võime me nende sündmuste kohta öelda ka nii – kõnealune vargus tegi mustaks teie isikliku õhu. Kui õhk on aga must, siis ei saa seal lahendused liikuda.

Ehk nüüd saavadki hakata erinevad lahendused liikuma seetõttu, et teie isiklik õhk saab puhtaks. Teie isiklik õhk ehk teie energias asuv õhk.

Aga mis protsessiga on täpsemalt tegu? 

Inglid ütlevad – pidage selle protsessi vältel meeles, et teie ei teinud midagi valesti. St. te ei teinud tookord nende sündmuste raames midagi valesti, kui vastav sisu teilt varastati.

Nendes piltides on tegu regulaarsete varastega ehk manipulaatoritega, kes viljelevadki igapäevaselt erinevate tasandite varguseid.

Tõsi – nad ei ole paljude varguste eest veel karistada saanud ja osad neist polegi seni veel üldse karistada saanud, mistõttu pole teil tänase seisuga veel aimugi kui palju nad varastanud on.

Meil aga on sellest aimu. Ja seetõttu me ütlemegi teile sellised sõnad – neis olukordades ei teinud teie mitte midagi valesti. Ehk teie sammud ei olnud põhjuseks, miks too sisu teilt tookord varastati.

Aga miks inglid rõhutavad sellist asja?

Inglid selgitavad – sest tegu on olukordadega, milles nende varguste ohvrid on end seni süüdistanud. Nimelt on need ohvrid arvanud, et kui nad oleksid midagi teinud teisiti, siis poleks ka vastav vargus saanud toimuda. Tegelikult ei ole see nii, sest neis olukordades oli teie vastaseks manipulaator ehk regulaarne varas. Sellised isikud varastavadki kõike ja kõigilt, kes neile ette jäävad. Nad teevad seda, sest nad toituvad kuritegevusest. Ehk tegu on energiavarastega. Ehk võib ka öelda nii, et tegu on olenditega, mis ei saa üldse eksisteerida, kui nad ei varasta inimestelt energiat.

Inglid jätkavad – aga las see minevik jääb sinna, kus ta on.

Tähtis on see, et te saate nüüd oma omandi tagasi.

Aga kui tegu on niivõrd vilunud varastega, siis kuidas me üldse saame neilt oma omandid tagasi?

Inglid ütlevad – ükski manipulaator pole tegelikult inimesest tugevam. 

Kuidas nii? 

See on nii, sest kurjus on nõrk nähe. See on nõrk nähe, sest see ei ole looduslik nähe.

Ja kurjus saab eksisteerida ainult seni, kuni eksisteerivad vastavad rägastikud, mida nende rägastike koostajad on kokku pununud.

Nüüd kukuvadki säärased rägastikud ümber.

Ehk nüüd kukuvad ümber väga suured süsteemid, mida manipulaatorid on väga kaua koostanud ja oma regulaarsete vargustega elus hoidnud.

Kui kaua on neid süsteeme elus hoitud?

Inglid ütlevad – siin pildis räägime me jälle osaliselt süsteemidest, mis on eksisteerinud juba sajandeid.

Aga kuidas need rägastikud ümber kukuvad?

Inglid ütlevad – need kukuvad ümber, sest inimesed ei anna enam nendele rägastikele toitu. St. piisav hulk inimesi on vastavatest rägasikest eemaldunud. Ehk need kukuvad seetõttu, et piisav hulk inimesi on selgeks õppinud, kuidas oma energiat hoida.

Ehk käesoleva sõnumi raames võime me teile öelda ka nii – te saate nüüd tagasi midagi sellist, mis varastati teilt juba üsna ammu ja te saate selle sisu tagasi seetõttu, et teie õpingud on olnud edukad.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka 30. septembri kaduneljapäeva erisõnumi otsad kokku põimida.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 49, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/12/01/nadala-horoskoop-04-12-10-12-2017/)

Nädala nr 29, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/07/14/nadala-horoskoop-17-07-23-07-2017/)

Kaalud 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/09/02/horoskoop-2021-kaalud/)

30. septembri 2021 kaduneljapäeva energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “The Cardigans – Erase / Rewind”, “The Cardigans – For What It’s Worth” ja “The Cardigans – Live And Learn”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Lisasõnumitest/ Erisõnumitest 

Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. 

Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? 

Alalehelt “Tasuta horoskoobid” leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. See tähendab, et sellel alalehel on ka võimalik liikuda väga pika sirvimisega kuni 2016 a. sõnumiteni välja ehk kuni esimeste sõnumiteni välja, mida ma 2016. aastal valmistasin.

Kui soovite aga sõnumeid sorteerida (ehk kui soovite näiteks vaadelda teatud ajaperioodi nädalasõnumeid või aastasõnumeid), siis selleks leiate võimalused minu kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt. (Kui te vaatate minu kodulehte telefoni või tahvelarvuti vahendusel, siis ei näe te seda menüüriba paremal servas. Siis asub see menüüriba teie jaoks kõige all ehk see menüüriba algab siis teie ekraanil pärast käesoleva postituse lõppu.) Minu kodulehel navigeerimise kohta leiate veel lisainfot minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"