Lisasõnum – nädal 39, 2021

lisasõnum nädal 39 2021

Lisasõnum – nädal 39, 2021

(27.09-03.10.2021)

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Kullatud kaotused ja tühjad võidud

Nädalaks nr 39 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud.

Millest soovivad nad rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis?

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid alustavad – võit ja kaotus ei olegi mõnikord niiväga erinevad. Täpsemalt võib ühes ja samas situatsioonis sisalduda nii võit kui ka kaotus. Ja mõnikord on nii, et üks pilt ei sisalda kumbagi, kuigi see pilt on kellegi poolt üle kullatud.

Ehk mõnikord on pilt lihtsalt tühi.

Siis aga saabub päev, mil kaotus on ainult näiline.

Ehk saabub päev, mis sisaldab tegelikkuses ainult võite.

Aga milline on see päev täpsemalt?

Inglid ütlevad – see päev algab aeglaselt. Nüüd te arvate kindlasti, et see päev lõppeb kiirelt. Tegelikult ei ole nii. Selle päeva lõpp on samuti aeglane.

Lisaks saame teile ette öelda sellised sõnad – kui kaotuste rida on pikk, siis järgneb sellele reale veelgi pikem võitude seeria. See on nii, sest energeetilised seadused kujundavad lihtsalt ridu sääraselt.

Aga miks on üldse vaja neid kaotuste ridu?

Inglid ütlevad – sest muidu poleks võit nii magus.

Mõnikord on aga hea magusat süüa.

Just eriti sellist magusat, mis teie kehakaalu mitte kuidagi ei mõjuta.

Me ütleme nii, sest inimeste jaoks on ikka nende kehakaal oluline. Ja eriti oluliseks muutub see siis, kui me hakkame rääkima magusa söömisest.

Selle kõige tõttu kinnitamegi me teile käesoleva sõnumi raames järgnevat – eelolev nädal sisaldab teie jaoks erinevat sorti magusat sisu. Ärge kartke seda magusat tarbida, sest see magus ei sisalda ühtki kilokalorit. See magus on hoopis teistsugune magus. Maitseb ta aga sama hästi kui šokolaad.

Aga mida see sõnum ikkagi maises mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – vaadelge seda roosat udu, mis on selle nädala peamise sõnumi pildil. See udu kaob kohe. Ja kui ta on kadunud, siis näete te enda ümber vägagi mitmesuguseid detaile, mis toovad teile rõõmu.

Osad neist detailidest on teie lähedal olnud juba mõnda aega.

Te pole neid lihtsalt varem näinud, sest see roosa udu oli ees.

Ja osad neist detailidest saabuvad teie juurde samaaegselt tolle udu lahkumisega.

Kõik need detailid saavad teile võrdselt rõõmu tuua.

Seda rõõmu peate te aga ise julgema kogeda.

Ehk kõnealuse rõõmu kogemise eeltingimuseks on nüüd julgus. Teie isiklik julgus. Teie loomulik ehk looduslik julgus.

Ja täpselt sel põhjusel saatsime me teile ka käesoleva lisasõnumi.

Ja lõpetuseks ütlevad inglid veel nii – käesoleva nädala energiate kohta võib ka öelda nii, et te saate nüüd tagasi tantsu, mis teilt aastaid tagasi varastati.

Aga kuidas see varastatud sisu nüüd meieni tagasi jõuab?

Inglid ütlevad – see jõuabki teie koju tagasi läbi selle roosa udu, mida ülal mainisime. Ehk see udu on siin energeetilises pildis justkui politseinik, kes ei lõpetanud selles vanas kuriteos kaevamist enne kui vastav varas oli paljastatud ja varastatud sisu õigele omanikule tagastatud.

Ja sellest saame me järeldada, et käesolev nädal paljastab ka erinevaid vargaid.

Milliseid vargaid täpsemalt? Näib, et tegu on varastega, kelle vargused pole juba aastaid karistust leidnud. Ehk tegu on varastega, kes on oma vargustega aastaid suutnud varjus püsida.

Nüüd säärane vari lihtsalt kaob ehk vastavates olukordades udu lihtsalt kaob ja varas ongi päevavalguse käes, mis tähendab neis olukordades ka kohest karistuse rakendumist.

Aga miks see udu kaob?

Sest me oleme need vargad juba ammu energeetiliselt paljastanud.

Ehk vastav energiatöö jõuab nüüd lihtsalt meie maisesse pilti.

Mida on inglid meile korduvalt ja korduvalt energiate kohta õpetanud? Ikka seda, et kõik algab energias. Ehk kõik saab alguse energias ning seejärel liigub vastav pilt meie maisesse plaani.

Nii ka nüüd.

Ehk täpselt selline lugu on ka käesoleva nädala sündmuste taga.

Ja täpselt nii soovivadki inglid käesoleva sõnumi otsad kokku tõmmata.

Energeetiliste sildadena soovivad inglid tuua siin välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited:

Septembri noorkuu erisõnum 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/09/03/septembri-noorkuu-avalik-kaugseanss/)

Kuupäev 23. veebruar 2019

Nädala nr 37, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/09/08/nadala-inglisonum-13-09-19-09-2021/)

Sügisese pööripäeva erisõnum 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/09/19/erisonum-sugisene-pooripaev-2021/)

Ja muusikaliste sildadena lisavad nad selle sõnumi juurde järgnevate lugude viited – “Beyoncé – Single Ladies (Put a Ring on It)”, “LMFAO ft. Lauren Bennett, GoonRock – Party Rock Anthem”, “Santana – Corazon Espinado ft. Mana”, “The White Buffalo – The House of The Rising Sun”, “Milky Chance – Stolen Dance” ja “Justin Timberlake – Mirrors”.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? 

Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki kontol, vajutades seal tollele Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. 

Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud end sellesse nimistusse lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. 

Minu inglisõnumite Facebooki konto otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. 

Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest 

Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki kontol Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"