Nädala inglisõnum 13.09-19.09.2021

nädal 37 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 13.09-19.09.2021

Inglite sõnumid aasta 37. nädalaks

MÄRKSÕNA – Muutub miski, mis “ei saa” muutuda

Kristall – Türkiis

Värv – Türkiissinine/ roheline

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Iga otsetee pole sile. Nr 120

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Vali sõiduvahend ja asu teele. Nr 87

Juba eelmise nädala sõnumis rääkisid inglid sellest, et meie jaoks hakkavad nüüd muutuma võimalikuks nüansid, mida me oleme varem pidanud võimatuks.

Mida toob meile nädal nr 37?

Üldises plaanis jätkub siin sama teemaliin, kuid nüüd tekib märksõnale – võimatu muutub võimalikuks – veel üks keerd juurde.

Ja selle keeru sisu nimetavad inglid järgmiselt – nüüd muutub midagi sellist, mis ei saa muutuda. Ehk nüüd muutub midagi sellist, mille muutumine polegi maises mõttes võimalik.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Kuidas saab muutuda miski, mis ei saa muutuda?

Inglid selgitavad – tegu on millegi sellisega, mis ei ole mitte kunagi varem muutunud. Ehk tegu on muudatusega, mida pole mitte kunagi varem toimunud.

Tegelikult ei tähenda see seda, et too asjaolu ei saaks üldse muutuda. Teie maailmas pole see lihtsalt mitte kunagi varem muutunud ja seetõttu saamegi me kõnealust pilti kirjeldada just nii – nüüd muutub midagi sellist, mis ei saa muutuda.

Ehk kõigi maisete loogikareeglite ja muude nüansside järgi ei saaks too asjaolu justkui muutuda.

Ometi ta muutub.

Aga miks see asjaolu muutub?

Inglid ütlevad – sest teil on vaja hakata nägema tõde. Nimelt paljastab tolle asjaolu muutumine ühe väga olulise tõe.

Tegu on tõega, mis liigutab teid väga olulisel määral edasi. Ehk teie maise maailma areng liigub tänu sellele tõele väga olulisel määral edasi.

Ja tegu on kindlasti ka tõega, mis liigutab teie personaalseid plaane väga olulisel määral edasi.

Ehk selle tõe peamine mõju ongi millegi liikuma lükkamine.

Ehk selle tõe tõttu hakkab miski väga tõhusalt edasi liikuma.

Ehk võib ka öelda niipidi, et selles tões sisaldub liikumine.

Ja kindlasti võib ka öelda niipidi, et see tõde on ka ise liikuv.

Kuidas saame inglite sõnumit tõlgendada?

Mulle tundub, et eeloleval nädalal muutub miski kristallselgeks.

Ja just tolle selguse tõttu hakkab midagi ka liikuma. Ehk see selgus toob liikumise ja see selgus ka loob liikumise.

Ja kuna inglid ütlevad, et nüüd muutub miskit sellist, mille muutumine pole võimalik, siis peab järelikult tegu olema mõne säärase nüansi muutumisega, mis on alati olnud hägune. 

Ehk tolles nüansis ei ole järelikult mitte kunagi varem esinenud selgust.

Veelgi enam – järelikult peab see hägusus olema ka midagi sellist, mis igasuguse maise loogika järgi ei saagi selgeks muunduda/ muutuda. 

Ometi täpselt nii nüüd läheb.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Skorpion 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/09/28/horoskoop-2021-skorpion/)

Skorpion 2019 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/10/29/horoskoop-2019-skorpion/)

Skorpion 2018 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/11/13/horoskoop-2018-skorpion/)

Aastanumber 1990

Aastanumber 1345

Kuupäev 23.04 (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 51, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/12/16/nadala-horoskoop-17-12-23-12-2018/)

Neitsi 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/08/31/horoskoop-2021-neitsi/)

Nädala nr 37 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “DMX – Ruff Ryders’ Anthem”, “DMX – Where The Hood At?”, “Eminem – The Real Slim Shady”, “M.O.P. – Ante Up” ja “Louis Armstrong – What a Wonderful World”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA?

Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. 

Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele.

Minu inglisõnumite Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile meeldivat kulgemist uues nädalas!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"