Erisõnum – sügisene pööripäev 2021

Erisõnum – sügisene pööripäev 22.09.2021

Erisõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Kui ring sulgub …

Kristall – Sodaliit ja merevaik

Värv – Kollane

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Looduse looming on alati kaunis. Sina oled ka osa looduse loomingust. Nr 131

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kuhu soovid sõita? Sinu tõld on juba sõiduks valmis. Nr 124

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Alustame ja küsime inglitelt – mida toob meile sel aastal sügisene pööripäev?

Inglid ütlevad – selle aasta sügisese pööripäeva energiate sisuks on erinevate ringide sulgumised.

Ehk see pööripäev justkui sulgeb erinevaid ringe.

Inglid jätkavad – seda protsessi võite vaadelda ka teistpidi. Nimelt saavad siin ajaperioodis lihtsalt erinevad ringid otsa ja see on ka põhjus, miks nad sulguvad.

Ehk sellest äärest vaadatuna ei sulge neid ringe pööripäeva energiad.

Kui vaatleme seda protsessi niipidi, siis näeme, et need ringid olidki määratud sulguma just siin. 

St. tegu on teekondadega, millele oli juba siht ette määratud. Ja kuna nüüd too siht saabubki, siis sulguvad ka vastavad ringid.

Mõnes mõttes võib aga endiselt öelda ka nii, et selle aasta sügisene pööripäev sulgeb nüüd neid ringe.

Aga missuguste ringidega on tegu?

Inglid ütlevad – tegu on ringidega, mis keerlesid alates aastast 2010. Ehk tegu on teekondadega, mis algasid aastal 2010.

Ja siin soovivad inglid tõesti välja tuua nii konkreetse ajalise tähise. Ehk praegu soovivadki nad kõneleda just ringidest, mis algasid aastal 2010.

Aga kas nüüd sulgub ka teistsuguse ajalise päritoluga ringe?

Inglid ütlevad – kindlasti, sest aeg on praegu selline. Meie soovime aga praegu rääkida just neist ringidest, mis algasid aastal 2010.

Aga mida soovite veel meile nende konkreetsete ringide kohta rääkida?

Inglid ütlevad – tegu on raskete ringidega. Tegu on tinaraskete ringidega. Tegu on kollaste ringidega. Tegu on väljamõeldud ringidega. Tegu on välja joonistatud ringidega. Tegu on välja kirjutatud ringidega. Tegu on kolmeharuliste ringidega.

Neid ringe võib iseloomustada just sääraste sõnadega.

Lisaks sellele võib nende ringide kohta öelda veel nii – need ei olnud meeldivad ringid. Need olid pimedad ringid. Need olid pimedaid kurve täis ringid. Need ringid sisaldasid palju ahastust ja meeleheidet. Need ringid kuulusid mineviku radadele. Need ringid kõndisid üksi. Need ringid laulsid vaikides. Need ringid tekkisid ootamatult vastavate inimeste eluteele.

Ja nüüd kaovad need ringid ära.

Täpselt nii ootamatult kui nad tekkisid on nad ka järsku kadunud.

Ja täpselt sel põhjusel tuleme me ka saatma teile käesolevat sõnumit – me soovime, et te teaksite, et need ringid kaovad nüüd ära, sest need saavad lihtsalt otsa. Ehk need ringid lihtsalt sulguvad. Need sulguvad, sest need peavadki sulguma. Need sulguvad, sest teil on aeg jätta kogu see raskus seljataha.

Inglid jätkavad – tegu ei ole raskusega, mis pidi jääma teiega igaveseks. See raskus, mida te nende aastate vältel läbi töötlesite, oli loodud kuuluma minevikku.

Ehk see raskus oli juba vundamendist alates loodud kuuluma minevikku.

Ja see nüanss tekitas teie elus ka taolise ilmingu justkui te elaksite kuskil minevikus. Teil ei olnud muul moel võimalik neid energiaid läbi töödelda. Teil oligi selleks vaja osaliselt elada minevikus. Ehk mineviku energiate keskel ja sees. Ja täpselt seda te tegitegi.

Nüüd on see teekond aga läbi, mis tähendab ka vastavate ringide sulgumisi. 

Ehk see tähendab ka vastavate ringide äkilisi kadumisi.

Mäletate kui järsult see teekond algas? Need, kellele käesolev sõnum mõeldud on, mäletavad seda kindlasti väga eredalt.

Inglid rõhutavad veelkord – täpselt sama järsult too ring nüüd ka sulgub.

Ja kui see on sulgunud, siis on see igaveseks läinud.

Ehk neid raskusi te enam kunagi töötlema ei pea.

Ehk nende raskustega te enam kunagi tegelema ei pea.

Pidage seda nüüd meeles.

Miks inglid seda rõhutavad? 

Inglid selgitavad – sest tegu on maises mõttes vägagi ebaloogiliste sammudega, mida te olete pidanud nende aastate vältel taluma ja tegema. Kuna see tee oli niivõrd pikk, sest jäi teile ka mulje, justkui teie elu olekski nüüd määratud sellisena kulgema. Tegelikult see nii ei ole.

Ehk tegu oli väga konkreetseid samme ja ülesandeid sisaldava teekonnaga, millele oli alati ette määratud ka lõpptähtaeg.

Ehk tegu oli ühe konkreetse rajaga, millel oli algusest peale olemas nii algus kui lõpp.

Ehk tegu ei olnud tegelikult mitte hetkekski teie elu ümberkorraldamisega.

See teekond oli tegelikult igal ajahetkel lihtsalt üks konkreetne ülesannete kogum.

Aga miks rõhutavad inglid nüüd selliseid asju?

Inglid selgitavad – sest see teekond jättis väga veenvalt sellise mulje, et tegu on teie elu ümberkorraldustega. Tegelikult see nii ei olnud.

Tõsi – teie elu korraldus tolle teekonna tõttu väga paljude nüansside osas ümber, kuid see kõik läks nii lihtsalt seetõttu, et te lülitusite tolle ülesande kanalile.

Ja nüüd on aeg see kanal sulgeda.

Täpsemalt sulgubki too kanal ise.

Miks? Sest nagu juba öeldud – sellel teekonnal oli algusest peale lõpptähtaeg olemas.

Aga mis saab edasi, kui too teekond on sulgunud?

Inglid ütlevad – siis saab teie elu minna edasi.

Siis saate te kõndida edasi.

Siis saate te joosta edasi.

Siis saate te sõita edasi.

Ehk siis saate te ise valida, kuhu ja kuidas te edasi liigute.

Ja kindlasti saate te tolleks liikumiseks ka uusi vahendeid juurde.

Kuidas nii?

Inglid ütlevad – sest teil on kõnealuse teekonna eest veel töötasu saamata.

Ehk selle töö eest, mida te nende aastate vältel olete teinud, on teil hetkeseisuga veel töötasu täiesti saamata.

Ja selle te nüüd kätte ka saate.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – seda teekonda võib nimelt vaadelda ka eraldiseisva tööna ehk kõik need sammud ja kogu selle raskuse töötlemine, mis tolle teekonna juurde kuulusid, olid mõnes mõttes teie tööülesanded. 

Töö eest on siin maailmas aga ettenähtud saada tasu. Nii ka selle töö puhul.

Ja selle tasu te ka nüüd saate. Te saate selle kätte, sest see on teie oma.

Ehk teieni jõuavad nüüd teatud hüved, mis kuuluvad igakülgselt teile.

Aga miks räägivad inglid tollest tasust niivõrd kummaliselt?

Inglid ütlevad – sest seda teekonda ei ole te tõenäoliselt osanud tööks pidada. Seetõttu kujuneb ka kõnealuse tasu saabumine teie jaoks tõenäoliselt väga ootamatuks sündmuseks. Ja seda eriti seetõttu, et tolle kummalise töö tasu jõuab nüüd korraga kohale. St. 11. aasta töötasu jõuab teie juurde nüüd ühe paketina ehk see tuleb ühe korraga kohale.

Ja kuna see nii on, siis me soovimegi teile täpsustada, et need hüved, mis teieni nüüd jõuavad, kuuluvad väga kindlameelselt just teile. Ehk need hüved ei ole niisama taevast alla sadav juhuslik õnn.

Need hüved on teie töötasu.

Miks inglid seda nii palju rõhutavad?

Inglid ütlevad – sest teil on nüüd vaja seda väga sügavuti mõista, et need hüved on teie omad. Ehk tegu on igakülgselt teie isikliku omandiga. Kui teis seda mõistmist ei teki, siis võite te lausa hakata neid hüvesid endast eemale lükkama. Seda pole aga kindlasti vaja ja seda pole ka mõistlik teha.

Ja täpselt nii soovivad inglid sulgeda ka käesoleva sõnumi otsad.

Kui kaua “kehtivad” siin kirjeldatud pööripäeva mõjud?

Nagu olen selgitanud ka kaugseansside juures – pööripäeva mõju on muidugi kõige tugevam pööripäeva päris päeval ja seda päeva ümbritsevatel päevadel, kuid neis energiates on alati ka elemente, mis ulatuvad kuni järgmise pööripäevani.

Ehk siin kirjeldatud energiatest kajab/ kõlab miski kindlasti kuni talvise pööripäevani.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 26, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/06/27/nadala-inglisonum-28-06-04-07-2021/)

Kaalude 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/09/02/horoskoop-2021-kaalud/)

2021 a. sügisese pööripäeva energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Fatboy Slim – Right Here, Right Now”, “Massive Attack – Unfinished Sympathy”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? 

Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutades seal tollele Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. 

Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki lehte ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. 

Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest 

Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Comments are closed.

Up ↑