Nädala inglisõnum 27.09-03.10.2021

nädal 39 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 27.09-03.10.2021

Inglite sõnumid aasta 39. nädalaks

MÄRKSÕNA – Otsetee kodurahuni

Kristall – Lumehelbe obsidiaan

Värv – Valge ja must

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Iga laeva peale ei tasu joosta. Nr 132

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Mõnikord on otsetee üsna järsk, kuid see ei tähenda, et ta poleks sile. Nr 122

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kindel jah. Nr 62

Eelmisel nädalal tõid kuivatatud pisarad meile õnne.

Mida toob meile nädal nr 39?

Inglid alustavad – sel nädalal muutuvad teie plaanid.

Ja täpsemalt muutuvad nüüd teie eludes sellised plaanid, mida te olete juba kivisse raiunud.

Osadel juhtudel on tegu plaanidega, mis on plaanija enda poolt kivisse raiutud ja osadel juhtudel on tegu plaanidega, mis on väliste tingimuste poolt justkui kivisse raiutud. Ehk nende plaanide puhul on ka kivisse raiujaid olnud rohkem kui üks.

Inglid rõhutavad – just sellised plaanid nüüd muutuvadki.

Aga kuidas need plaanid muutuvad?

Inglid ütlevad – need plaanid lendavad nüüd ühe hetkega õhku. Ehk võib ka öelda niipidi, et vastavad kivid lendavad nüüd laiali ja seetõttu ei saa enam eksisteerida ka vastavad plaanid.

Aga mida see kõik täpsemalt tähendab?

Inglid ütlevad – osaliselt on siin tegu õppetunniga, mis näitab teile, et teil pole tarvis siin maises maailmas asju kivisse raiuda. Ja täpsemalt näitab see õppetund teile koha kätte just vastavate plaanide osas ehk te näete nüüd, kuidas just sellist sorti plaane ei tasu kindlasti kunagi kivisse raiuda.

Ja osaliselt on tegu karmaringide täitumistega ehk osad neist laialipaiskumistest tulevad vastavatele isikutele andma lõplikku tagasilööki. Ehk neis olukordades ei ole vastavatel isikutel enam midagi õppida vaja. St. neid pilte võib ka kirjeldada sedapidi, et neile isikutele on juba õppetunde saadetud hulgaliselt, aga kuna need isikud ei ole ühtki neist õppetundidest kuulda võtnud, siis saabubki nüüd lõplik karma.

Igal juhul lendavad nüüd laiali erinevad kivid ja neisse raiutud nüansid.

Aga mis saab edasi?

Inglid ütlevad – see protsess tuleb teieni tooma üht otseteed.

Võib ka öelda nii, et kõigi nende kivide õhkulendamised on ka iseenesest otseteed.

Ehk omakorda võib ka öelda nii, et selle protsessiga kõrvaldatakse teie teelt väga olulisi tõkkeid.

Aga kuhu see otsetee meid viib?

Inglid ütlevad – see viib teid koju.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – inimese jaoks on olemas erinevat tüüpi kodud. Ja üheks tüübiks võib pidada tervet maailma. Ehk terve see maine maailm on loodud olema teie koduks. Ehk terve see planeet on loodud olema teie koduks.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – kodus peab inimesel olema rahu ja rõõm. Kodus peab inimesel olema vaba liikumine. Koju ei ole kunagi teretulnud sissetungijad.

Kõnealust protsessi võib vaadelda ka sissetungijate kõrvaldamisena.

Ehk vastavate kivide kadumine kõrvaldab teie kodust nüüd sissetungijaid.

Aga mida see ikkagi maises mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – kõik sissetungijad ei ole teie kodus maise silma jaoks nähtavad. Ometi on nad olemas ja ometi tekitavad nad vägagi reaalseid ilminguid, mis rikuvad teie kodurahu.

Kõnealune protsess kõrvaldabki just selliseid sissetungijaid, keda te oma maisete silmadega pole oma kodus kunagi näinud.

Aga mis need sissetungijad täpsemalt siis on?

Inglid ütlevad – esmalt soovime me täpsustada, et need on siiski “kes”, mitte “mis”.

Mida te selle all mõtlete?

Inglid ütlevad – see et te neid sissetungijaid pole oma kodus kunagi maisete silmadega näinud, ei tähenda seda, et need sissetungijad on nähtamatud olendid. Tegu on lihtsalt sääraste tegelastega, kes röövivad inimestelt energiat läbi selliste kanalite, mida te maises mõttes ei näe. St. vastavad tegelased ei ole ise isiklikult kunagi teie kodus käinud. Küll aga on nad teie kodust rõõmu, rahu ja kõike muud varastanud. Ja seda alati läbi selliste nüansside, mis jäävad teie maisetele silmadele nähtamatuks.

Inglid jätkavad – kui see otsetee on läbitud, siis saategi te tunda kodurahu.

Ja seda juba täiesti otseses mõttes.

Ehk kõnealune protsess toob teie koju rahutunde.

Ja kokkuvõttes tähendab see ka seda, et kõnealust protsessi võite te ka vaadelda kui otseteed kodurahuni.

Ja nii soovivad inglid ka käesoleva sõnumi otsad kokku põimida.

Omalt poolt lisan lõpetuseks, et reedel (24. septembril) ilmub üks uutmoodi kaugseanss. Inglid nimetavad seda jõuluseansiks ja see kestabki täpselt sellise ajavahemiku vältel nagu 24.09-24.12.2021. Ehk inglid soovivadki selle kaugseansiga hakata rakendama selle aasta jõulude energiat. Varem pole nad midagi sellist teinud, seetõttu tuleb siit energeetilises mõttes jälle midagi täiesti uudset ja värsket. Seega – kui tunnete juba koheselt tolle kaugseansiga resonantsi, siis külastage kindlasti reedel (24. septembril) minu kodulehte. Siis on juba üleval ka vastava kaugseansi lisainfo ja siis saate ka juba selle kaugseansi sõnumeid tellida. (See kaugseanss ilmub reedese päeva jooksul.)

Uutele lugejatele selgitus – minu inglisõnumitest on tasulised vaid kaugseansside sõnumid. Mis on need kaugseansid, mida ma teen? Selle kohta leiate kogu lisainfo esilehelt. Vt. ESILEHT

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 50, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/12/08/nadala-horoskoop-11-12-17-12-2017/)

Nädal nr 15, 2021 lisasõnum 3 (otselink – https://evatenter.com/2021/04/11/lisasonum-3-nadal-15-2021/)

Nädala nr 44, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/10/27/nadala-horoskoop-30-10-05-11-2017/)

Nädala nr 41, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/10/05/nadala-horoskoop-09-10-15-10-2017/)

Nädalate nr 34-36, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/08/20/nadala-horoskoop-20-08-09-09-2018/)

Nädala nr 39 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Alexander Rybak – Fairytale”, “Snoop Dogg ft. Willie Nelson – My Medicine”, “The White Buffalo – The House of The Rising Sun”, “The White Stripes – Seven Nation Army”, “Adele – Skyfall” ja “Coldplay – Paradise”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile meeldivat kulgemist uues nädalas!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"