Erisõnum – septembri täiskuu 21.09.2021

septembri täiskuu erisõnum 2021

Erisõnum – septembri täiskuu 21.09.2021

MÄRKSÕNA – Miski kaob jäädavalt

Kristall – Krüsopraas

Värv – Roheline

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kui sada tonni metalli saab lendleva kergusega mööda taevalaotust ringi tiirutada, siis on ka Sinul võimalik siin füüsilises maailmas nii mõndagi korda saata. Nr 110

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kui lähivaade viib ummikusse, pöördu kaugvaate poole. Nr 99

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kindel jah. Nr 62

Mida toob meile septembri täiskuu?

Inglid alustavad – see täiskuu viib midagi minema. Ja see äraviimine on jäädava mõjuga.

Ehk seda, mida ta ära viib, ei saa enam kunagi tagasi tuua. 

Mitte keegi.

Mitte kuidagi.

Mitte kunagi.

Seda miskit ei ole enam võimalik taastada.

Aga kas see on halb nähe?

Inglid ütlevad – ei.

See, et too miski nüüd kaob, on hea nähe. See on igakülgselt hea nähe.

Ja siinkohal toon ma välja selle nüansi, et inglid kasutavad just nimelt sõna “kaob”. Ehk too miski ei lahku, vaid kaob. St. nende sündmuste energeetilises pildis on näha, et tegu ei ole lahkumisega. Siin on tegu millegi kadumisega. Võib ka öelda – haihtumisega. 

Kuna inglid viitasid juba Neitsi 2021 aastasõnumis kuuvarjutuse nähtusele/ märksõnale ehk nad viitasid meile juba seal, et Neitsi tähemärgi valitsemise ajaperioodil leiab aset justkui kuuvarjutus, siis ma kirjeldaksin seda pilti ka sõnadega – miski kaob nüüd nagu kuuvarjutus. Täpsustan – päriselt meil siin ajaperioodis (st. Neitsi tähemärgi valitsemise perioodis) ühtki kuuvarjutust ei ole, mistõttu tundus mulle juba eelmisel aastal see kuidagi kummalise märksõnana, millele just Neitsi tähemärgi juures viidati. Kui ma eelmisel aastal seda sõnumit kanaldasin/ kirjutasin, siis kontrollisin ma veel mitmeid kordi, et ega ikka ei ole septembris mõnda kuuvarjutust. See märksõna on selles sõnumis lihtsalt niivõrd tugevalt kõlav, et mulle tõesti tundus, et äkki on mul see info tähelepanuta jäänud.

Nüüd aga, vaadeldes just septembri täiskuu energiaid, ei tundugi see asjaolu enam mulle nii kummaline, sest siin joonistubki see märksõna väga selgelt välja.

Ehk miski nüüd lihtsalt kaobki ära.

Ehk septembri täiskuu ajal toimubki mingisugune säärane kadumine, mis ongi oma olemuselt nagu kuuvarjutus.

St. miski kaob ehk see haihtub ja siis see miski ongi jäädavalt kadunud. Ehk seda miskit pole enam seejärel võimalik mitte kuidagi üles leida. Ja mis eriti kummaline – siin pildis kaoks justkui sada tonni metalli. Ehk see miski, mis kaob, ei ole mõni väike asi. Ja see miski ei ole kindlasti midagi sellist, mille kadumine oleks normaalne või tavapärane nähe.

Inglid jätkavad – ja teate, miks see on hea nähe? Inglid ise küsivad meilt nüüd nii.

Ja nad ka ise vastavad sellele küsimusele – see on hea nähe seetõttu, et kui too miski on jäädavalt läinud, siis saab päike tulla välja.

Nimelt on too miski varjutanud teie jaoks päikest.

Osaliselt on see varjutamine toimunud nähtaval moel ja osaliselt täiesti varjatud moel.

Aga igal juhul on see konkreetne miski olnud justkui varjuks päikese ees.

St. tegu ei ole olnud loodusliku ehk loomuliku varjuga.

Tegu on olnud täiesti ebaloomuliku ja ebavajaliku varjuga.

Aga miks on see vari olemas olnud?

Inglid ütlevad – siin on jälle tegu manipulaatorite toodanguga. Seda miskit ei saa mitte ühelgi muul moel kirjeldada. Ja täpselt sel põhjusel see miski nüüd ka jäädavalt kaob.

See kaob, sest manipulaatorite ajastu on lõppenud.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka septembri täiskuu erisõnumi otsad kokku tõmmata.

Omalt poolt lisan veel lõpetuseks, et nüüd nägime me veel ära ka teise nüansi, miks too sündmus on justkui kuuvarjutuse moodi. Kaob miski, mis ongi meie jaoks olnud valgusel ees.

Aga nüüd tekib muidugi küsimus – miks ei nimeta inglid seda sündmust päikesevarjutuseks kui nad ütlevad, et päike saab selle sündmuse tagajärjel tulla välja? Miks nimetavad nad seda just kuuvarjutuseks?

Mulle tundub, et siin on põhjus selles, et too miski on meie maailmas varjutanud ära justkui osa päevast. Ehk too miski on pimendanud mingisuguse ala, mis peaks olema päevane ala. Ehk too miski on teinud ööks teatud osa päevast. Ehk too miski on justkui teinud pimedaks teatud päevase aja. Ja selle tõttu soovisidki inglid rõhutada siin just kuuvarjutuse märksõna.

Ehk ka see oli tegelikult meie jaoks oluliseks vihjeks, et nad rõhutavad just kuuvarjutuse märksõna ajal, mil tegelikult ei ole ühtki kuuvarjutust.

Ma ei oska seda nüanssi praegu paremini sõnadesse panna. Igal juhul tundub mulle nii, et kõnealuste sündmuste tagajärjel peaks valgeks muunduma mingisugune pime ala, mis on “alati” olnud pime. Ehk too ala on väga ammusest ajast saati olnud pime. Ehk see on nii ammusest ajast saati olnud pime ala, et mitte keegi enam isegi ei kahtlusta, et looduslikult peaks tegu olema valge alaga.

Jällegi – rõhutan veelkord, et ma ei oska praegu seda paremini sõnadesse panna, mida ma seoses nende märksõnadega näen, mistõttu jätan ma selle selgituse praegu siia täpselt sellisele kujule, nagu te enda ees näete.

Kui kaua “kestavad” need täiskuu mõjud?

Nagu olen selgitanud ka kaugseansside juures – täiskuu mõju on muidugi kõige tugevam täiskuu päris päeval ja seda päeva ümbritsevatel päevadel, kuid alati on ka elemente, mis võivad ulatuda järgmise täiskuuni. 

Ehk siin kirjeldatud sündmused võivad aset leida ligikaudu järgneva kuu jooksul. St. te ei pruugi näha ülalkirjeldatud elemente/ märksõnu oma elus mänglemas just täiskuu päeval ehk 21. septembril. Need elemendid võivad ilmuda ka hiljem.

Ja loomulikult kordan ka siin üle, et minu poolt kanaldatud sõnumid ei kehti kindlasti päris kõigi inimeste jaoks. Kuidas nii? Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi inimese tarbeks siin maakeral, mistõttu kordan ikka ja jälle üle, et minu sõnumite puhul tuleb igaühel ise tunnetada, kas ja mis siin tema jaoks “kehtib”. Ehk igaühel tuleb isiklikult tunnetada, kas ja mis siin tema jaoks resoneerub.

Ehk ma kordan ikka ja jälle üle, et minu inglisõnumid ei ole päris tavalised kirjatükid. Need on alati midagi enamat.

Milline on minu töömeetod tervendajana täpsemalt? Kuidas saavad tekstid üldse omada tervendavat mõju? Neil teemadel olen ma pikemalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Märtsi täiskuu erisõnum 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/03/24/erisonum-martsi-taiskuu-28-03-2021/)

Aprilli täiskuu erisõnum 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/04/19/erisonum-aprilli-taiskuu-27-04-2021/)

Neitsi 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/08/31/horoskoop-2021-neitsi/)

Nädala nr 37, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/09/08/nadala-inglisonum-13-09-19-09-2021/)

Septembri täiskuu energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Chase & Status – Lost & Not Found ft. Louis M^ttrs” ja “Labrinth – Beneath Your Beautiful ft. Emeli Sandé”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


LISASÕNUMITEST – kõik lisasõnumid ja erisõnumid ilmuvad täpselt sellise ajastusega, nagu inglid soovivad neid avaldada. St. need sõnumite liigid ilmuvad täpselt nii tihti või harva, kui inglid soovivad. Selgitan veelgi – mõnikord võib lisasõnumeid ilmuda sageli ja mõnikord võib nende ilmumises olla ka sees pikk paus. Kui te ei soovi käia minu kodulehel sageli kontrollimas, kas midagi uut on ilmunud, siis saate oma elu teha hulganisti hõlpsamaks Facebooki abil. Nimelt postitan ma iga kord ka Facebooki otselingi, kui ma olen oma kodulehele mõne uue sõnumi lisanud. See tähendab, et kui vajutate minu inglisõnumite Facebooki lehel Follow/Jälgi või Like/Meeldib nupule, siis saate iga kord Facebooki-siseselt teavituse, kui ma olen midagi uut postitanud. 

Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele.

Minu inglisõnumite Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"