Nädala inglisõnum 20.09-26.09.2021

nädal 38 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 20.09-26.09.2021

Inglite sõnumid aasta 38. nädalaks

MÄRKSÕNA – Kuivatatud pisarad toovad õnne

Kristall – Rodokrosiit

Värv – Roosa

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Vesi aitab hoida mõtted puhtana. Nr 107

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Looduse looming on alati kaunis. Sina oled ka osa looduse loomingust. Nr 131

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kogu valgus, mida Sa vajad, on Sinus eneses olemas. Nr 128

Eelmistel nädalatel on olnud õhus võimatute nüansside võimalikuks muutumise energia.

Mida toob meile nädal nr 38?

Näib, et nüüd hakkab saabuma õnn.

Aga kuidas ta saabub?

Inglid ütlevad – te hakkate nüüd õnne nägema erinevate pisarate taga. Sealjuures on osad neist pisaratest varasema päritoluga ja osad hilisema päritoluga.

Ehk just nimelt kuivatatud pisaratele läheb siin rõhk.

Ehk pisaratele, mis asuvad kuskil minevikus.

Aga milline on see õnn, mis meie juurde nüüd saabub? 

Missugune on selle õnne sisu?

Inglid ütlevad – selle õnne sisu on midagi sellist, mida te olete juba ammu oma ellu oodanud. 

Ja võib ka öelda, et selle õnne sisu on midagi sellist, mida te olete juba ammu näinud.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid selgitavad – mõnikord on nii, et te küll näete juba oma probleemi lahendust, kuid te ei saa ikka sellest lahendusest kinni haarata.

Nii ka nüüd.

Ehk ka nendes piltides, mis teie maises maailmas nüüd kajastuma hakkavad, on lugu selline.

Ehk too õnn, mis teie juurde nüüd saabub, on midagi sellist, mida te olete juba pikalt näinud.

Sellest õnnest pole teil aga siiani olnud võimalik kinni võtta. Ehk oma reaalsusesse pole teil siiani olnud võimalik seda õnne tuua, kuigi see õnn on kuskil eemal juba pikalt olemas olnud.

Inglid ütlevad – nüüd saabuvadki täpselt sellised õnnesülemid. Ehk tegu ei ole millegi ootamatuga. Ja tegu ei ole millegi sellisega, mida te pole kunagi varem näinud.

Tegu on õnnega, mida te olete oma ellu juba pikka aega soovinud. Ja tegu on ka õnnega, mida te olete juba pikka aega kuskil eemal näinud.

Aga miks pole see õnn ikkagi varem saanud saabuda?

Inglid selgitavad – sest teie pisarad olid ees. Nüüd, kus te olete need ära kuivatanud, saab saaabuda ka vastav õnn.

Ehk seda pilti võib ka vaadelda nii, et teie pisarad moodustasid justkui kardina (võib ka öelda – seina), mis hoidis seda õnne järjepidevalt teist eemal.

Ehk kõnealustes piltides võib pisarate kuivatamist vaadelda ka eraldiseisva lahenduskäiguna.

Ja pisarate kuivatamist võib siin pildis vaadelda ka justkui sillana ehk just see tegevus ongi tolleks lahenduseks, mis viib teid teie õnneni.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka selle sõnumi otsad kokku tõmmata.

Omalt poolt lisan veel lõpetuseks, et eelolev nädal saab kindlasti olema väga huvitav, sest selle nädala sisse jääb nii septembri täiskuu, sügisene pööripäev kui ka tähemärkide vahetus (st. Neitsi tähemärgi valitsemise ajaperioodilt liigume me siin nädalas Kaalude valitsemise juurde).

Kuna Kaalude 2021 aastasõnum (selle sõnumi saate üle lugeda siit – https://evatenter.com/2020/09/02/horoskoop-2021-kaalud/) näitas meile juba ammu kätte, et siin Kaalude ajajärgus toimub üks põhjalik restart, siis tundubki mulle, et eelolev nädal saab olema vägagi krõbeda sisuga. Ja see eriline krõbedus tulebki just sellest nüansist, et sündmustele lükkavad siin hoogu sisse ka septembri täiskuu ja sügisene pööripäev.

Kui tavaliselt olen ma pööripäevaks teinud kaugseansi ja ka täiskuu energiate rakendamiseks on sel aastal ilmunud mitmeid kaugseansse, siis sel korral neid kaugseansse ei ilmu. Ehk tasulisi sõnumeid nende sündmuste puhul ei ilmu.

Ilmuvad hoopis avalikud erisõnumid.

Seega – teil tasub jääda ootele, sest lähipäevil ilmub veel ka erisõnumeid. Need erisõnumid “kehtivad” kindlasti ka nädala nr 38 kohta, kuid nagu me juba teame – täiskuu sõnumite puhul on nende kehtivusaeg pigem ühest täiskuust teiseni ja pööripäeva energiatest toimetab midagi kindlasti ühest pööripäevast järgmiseni. St. neil sündmustel on muidugi kõige tugevam mõju vastaval päeval ja seda päeva ümbritseval nädalal, kuid midagi kajab neist energiatest alati ka kaugemale.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 28, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/07/07/nadala-inglisonum-12-07-18-07-2021/)

Nädala nr 28, 2021 lisasõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/07/11/lisasonum-nadal-28-2021/)

Nädala nr 28, 2021 lisasõnum 3 (otselink – https://evatenter.com/2021/07/13/lisasonum-3-nadal-28-2021/)

Nädalate nr 13-14, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/03/27/nadala-inglisonum-29-03-11-04-2021/)

Kuupäev 25. juuli (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 38 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Toto Cutugno – L’Italiano”, “ABBA – Dancing Queen” ja “Bee Gees – Stayin’ Alive”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA?

Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. 

Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele.

Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile meeldivat kulgemist uues nädalas!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"