Nädala inglisõnum 12.07-18.07.2021

nädal 28 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 12.07-18.07.2021

Inglite sõnumid aasta 28. nädalaks

MÄRKSÕNA – Külluse tunne

Kristall – Larimar

Värv – Roosa

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Värskenda oma kodu millegi uuega. Nr 64

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kui sada tonni metalli saab lendleva kergusega mööda taevalaotust ringi tiirutada, siis on ka Sinul võimalik siin füüsilises maailmas nii mõndagi korda saata. Nr 110

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Tõde selgub juba üsna varsti. Nr 130

(Minu inglikaarte saate kasutada ka meditatsioonikaartidena. Vastava õpetuse leiate minu kodulehe esilehelt.)


UUDISED

  • UUS FACEBOOKi LEHT – alates 01. juulist 2021 on minu inglisõnumitel Facebookis olemas päris oma pesa. Ma olen juba aastaid jaganud neid Facebooki läbi oma isikliku konto, kuid nüüd tegin ma neile seal päris oma pesa. 

Ja täpsemalt leiate nad edaspidi just siit lehelt – https://www.facebook.com/inglivestlused

See tähendab, et ma palun kõigil Facebooki jälgijatel teha nüüd tollel uuel lehel üks uus klõps – nupul Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi. Ma duubeldan kindlasti mõneks ajaks postitusi ka oma isiklikule lehele, kuid minu siht on nüüd kujundada just too uus leht minu inglisõnumite peamiseks Facebooki-koduks.

  • 2021 II POOLAASTA KAUGSEANSS on ilmunud. Ehk tegu on kaugseansiga, mis kestab ajaperioodil juuli – detsember.

Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub? 

Kuidas selle kaugseansi sõnumeid tellida?

Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/07/01/2021-ii-poolaasta-kaugseanss-juuli-detsember/

(Uutele lugejatele selgitus – minu kodulehel on tasulised ainult kaugseansside sõnumid. St. kõik muud sõnumid, mida minu kodulehelt leiate, on avalikud. Mis on need kaugseansid täpsemalt? Vt. ESILEHT. NB! Kaugseansside sõnumid ei ole personaalsed sõnumid. Personaalse nõustamise teenust mina ei paku ehk personaalseid horoskoope mina ei valmista. Miks? Sest minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline on see täpsemalt? Vt. ESILEHT)


Eelmisel nädalal oli energia koperdav. Ja see oli selline põhjusega. Nimelt juhatasid just koperdamised meid uutele teedele. Mida rääkisid inglid nende koperdamiste kohta veel? Selle saate üle lugeda eelmise nädala (nädala nr 27) sõnumist.

Mida toob meile nädal nr 28?

Inglid ütlevad – kas te teate, missugune on külluse tunne? Kas te olete seda kogenud?

Kui ei ole, siis eeloleval nädalal te seda igal juhul kogete.

Ehk see nädal ongi pühendatud külluse tundele.

Aga mida see tähendab?

Inglid jätkavad – külluse tunne ei tule ainult rahast. Ehk küllus ei tähenda ainult maise rahaga seotud nüansse. 

Külluse tunnet loob näiteks puhas kodu. Ehk puhtuses sisaldub küllus.

Mida see tähendab?

Inglid selgitavad – küllus ei tähenda ainult suuri koguseid miskit. Ka puhtus on külluslik nähe. Ehk kodu koristamine on külluslik nähe, kuigi te selle tegevusega hoopis ju eemaldate miskit ja korrigeerite mõningate esemete asukohti.

Aga mis loob veel külluse tunnet?

Inglid ütlevad – külluse tunnet loob näiteks südamerahu.

Külluse tunnet loob näiteks hingerahu.

Külluse tunnet loob näiteks naer.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab seda, et külluse tunnet on teil võimalik leida igalt poolt. Ehk seda on teil võimalik enda jaoks luua nii tühjusest kui ka erinevate maisete nüansside abil.

Kuidas nii?

See on nii seetõttu, et teie elu on looduslik nähe.

See on nii seetõttu, et loodus ongi külluslik.

See on nii seetõttu, et ka inimene on looduslik olend.

Ehk see on nii seetõttu, et ka teie olete osa loodusest, mitte loodusväline objekt.

Mida me selle kõigega öelda soovime?

Inglid ütlevad – nädala nr 28 raames soovime me öelda seda, et vaadelge elu laiemalt.

Mida laiemalt elu vaatate, seda külluslikumaks teie elu ka muutuda saab.

Ja seda ongi teil vaja – teil on vaja igakülgselt külluslikku elu. Jah, see hõlmab kindlasti ka rahalisi nüansse, kuid teil ei ole vaja keskenduda just tollele küljele. Te võite keskenduda hoopis muudele nüanssidele ja see rahaline külg hakkab tulema järgi. 

See hakkab tulema järgi, sest kui inimene vaatleb oma elu tervikuna kui külluslikku nähet, siis hakkabki küllust tulema igalt poolt.

Inglid ütlevad käesoleva sõnumi lõpetuseks – mõned kaugused on lähedal. Sellest rääkisime me teile juba 2021 a. sõbrapäeva erisõnumis.

Nii ka nüüd.

Ehk sel nädalal on teatud küllus teile palju lähemal, kui te oskaksite üldse arvata.

See on palju lähemal kui te oskaksite arvata, loota või soovida.

Aga milline on see küllus täpsemalt?

Inglid ütlevad – seda näitavadki teile juba nädala nr 28 sündmused.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Veebruari noorkuu erisõnum 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/02/04/11-02-2021-noorkuu-erisonum-nadala-nr-6-lisasonum/)

Sõbrapäeva erisõnum 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/02/08/sobrapaeva-erisonum/)

Nädala nr 28 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Toto Cutugno – L’Italiano”, “Al Bano & Romina Power – Felicità”, “Gipsy Kings – Bamboléo”, “Frank Sinatra – Fly Me To The Moon” ja “Louis Armstrong – What A Wonderful World”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Soovin kõigile suurepärast uut nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"