Lisasõnum nädal 28, 2021

nädal 28 2021 lisasõnum

Lisasõnum – nädal 28, 2021 

(12.07-18.07.2021)

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Tõdede võidukäik

Inglid alustavad – me rääkisime teile nädala nr 28 peamises sõnumis juba sellest, et kõnealune nädal on pühendatud külluse tundele.

Ja me selgitasime teile juba ka seda, et küllus ei seisne ainult rahalistes nüanssides.

Aga millest soovivad inglid rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis? 

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid ütlevad – siin lisasõnumis soovime me rääkida sellest, millist sorti küllust te nädalal nr 28 peamiselt kogeda saate.

Selleks külluseks on tõe küllus.

Ehk te kogete nüüd just sellist külluse tunnet, mida pakuvad tõed.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – nädala nr 28 märksõnaks võib öelda ka tõdede võidukäik just seetõttu, et selles nädalas ongi tõed otseses seoses võitudega. Ja võib ka öelda nii, et tõdedel on sel nädalal sees just selline käik, mis viib võitudeni.

Aga mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – me räägime teile söögi alla ja söögi peale energeetilistest sildadest ehk ühenduslülidest, mis ei ole maises mõttes otse nähtaval kohal. Ehk need on ühenduslülid, mida te maisete silmadega ei näe. Mõnikord on ühenduslülid aga ka täiesti nähtaval kohal. Ehk mõnikord viib teid võiduni ka täiesti maine sild ehk sild, mida näete oma maisete silmadega.

Nii ka nüüd.

Ehk sel nädalal ilmub üks väga maine sild ehk üks väga nähtav sild ehk üks väga otsene sild.

See sild viib teid tõeni.

Ja kuna tõe tunne on väga puhas ning püha tunne, siis viibki just too sild teid sel nädalal ka külluseni.

See viib teid külluseni, sest see sild on puhas.

See viib teid külluseni, sest see sild on püha.

Ja see sild viib teid külluseni ka seetõttu, et ta on väga nähtav.

Aga mida see kõik ikkagi maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – mõnikord tuuakse vastused otse teie nina alla. Edasi juhtub nii, et mõnikord te ei näe isegi selliseid vastuseid, mis on teie nina alla toodud. Sel nädalal ärge laske sel juhtuda. Ehk vaadake sel nädalal otse oma nina alla. 

Just nii leiate te sel nädalal erinevaid külluslikke vastuseid.

Ja inglid rõhutavad käesoleva sõnumi lõpetuseks – tegu on vastustega, mida olete isiklikult otsinud.

Ja täpselt nii soovivadki inglid käesoleva lisasõnumi otsad kokku tõmmata.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

2021 erisõnum Facebooki jälgijatele ehk jõulusõnum 2020 osa 10 (otselink – https://evatenter.com/2020/12/30/joulusonum-2020-10/)

Juuni täiskuu kaugseanss 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/06/22/juuni-taiskuu-kaugseanss-2021/) (Siin on tegu tasulise kaugseansi sõnumi viitega ehk vastava sõnumi sisu te avalikult ei näe. Küll aga näete avalikult ära selles sõnumis sisalduvad märksõnad ja pildid. Ehk sõnumi sisule viidatakse siin ainult nende puhul, kes osalesid vastavas kaugseansis.)

Ja teile saadetakse ka muusikamaailmast mõned lisanduvad viited – “Depeche Mode – Shake The Disease”, “Depeche Mode – Policy of Truth”, “Nirvana – Smells Like Teen Spirit” ja “The Verve – Bitter Sweet Symphony”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? 

Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Like” ehk “Meeldib” või “Follow” ehk “Jälgi” nupule. 

Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. (NB! Alates 01.07.2021 on minu inglisõnumitel Facebookis uus leht ehk neil on nüüd seal päris oma pesa. Enne jagasin ma oma sõnumeid Facebooki läbi oma isikliku konto, kuid nüüd saate neid jälgida eraldi lehel. Minu kodulehe ülaäärel asuvalt lingilt avanebki nüüd samuti just see uus leht.)

Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest 

Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"