Erisõnum – Aprilli täiskuu 27.04.2021

aprilli täiskuu

Erisõnum – Aprilli täiskuu 27.04.2021

MÄRKSÕNA – Külmutatud kahetsused toovad täiuslikke lahendusi

Kristall – Granaat

Värv – Kollane 

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Jätka oma plaaniga hoolsalt. Nr 30

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Sul oleks kasulik leida mõni uus hobi. Nr 67

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Lase elu hoovustel kanda end hõlpsalt õiges suunas. Sa oskad seda küll! Nr 9

Mida toob meile aprilli täiskuu?

Inglid alustavad – see toob teile täiuslikke lahendusi ja ümaraid kahetsusi.

Mida see tähendab?

Inglid jätkavad – täpsemalt võime öelda ka niipidi, et kahetsused saavad nüüd täiskasvanuks, ehitavad endale uue kodu ja kolivad teie juurest minema.

Ehk kahetsused toovadki teile nüüd kohale täiuslikke lahendusi.

Aga mida see ikkagi tähendab?

Inglid selgitavad – kahetsustel on kombeks automaatselt kaduda, kui nende tagant ilmuvad lahendused.

Ehk kui teile saab selgeks, et üks kahetsust sisaldanud olukord on teid hoopis viinud sihile, siis kaob ka tollest olukorrast kahetsus.

Täpselt nii on ka nüüd lood. 

Nüüd saavad mitmetel kahetsustel ringid täis, mis tähendab, et ilmuda saavad vastavad selgused. Ehk omakorda saavad nüüd kaduda mitmed kahetsused.

Aga inglid – te rääkisite meile juba märtsi täiskuu energiate raames kahetsuste muundumisest. Ehk  märtsi täiskuu pidi juba samasuguste teemadega tegelema. Mis on nüüd teisiti?

Inglid selgitavad – jah, märtsi täiskuu alustas seda protsessi, mida aprilli täiskuu nüüd täiendab. Täpsemalt toob aprilli täiskuu sellesse protsessi sisse nii täiendused kui ka laiendused.

Kui märtsi täiskuu energiate puhul ütlesime, et need tekitavad sellise protsessi, mida saab nimetada pipratormiks, siis nüüd ütleme me niipidi – aprilli täiskuu tekitab protsessi, mida võib nimetada külmutamiseks.

Ehk kui märtsi täiskuu lükkas teatud tõkkeid ja kahetsusi minema pipraterade abil, siis aprilli täiskuu hoopis külmutab neid nüansse.

St. kõnealused kahetsused lahkuvad nüüd külmutamise abil, mitte enam pipra tõttu.

Inglid jätkavad – me võime selle olukorra kohta öelda ka niipidi, et kõnealuste kahetsuste puhul tähendabki ringide täitumine külmumist. St. kui need konkreetsed kahetsused saavad täiskasvanuks, siis nad külmuvad ära.

Ja kuna me juba ütlesime, et vastavate ringide täitumised toovadki kohale täiuslikke lahendusi, siis võib seda kõike vaadelda ka nii, et nüüd tulevad lahendused külmumise tagant.

Mida see kõik maisete sündmuste mõttes tähendab?

Kuna inglid räägivad siin täiskasvanuks saamisest, siis tundub mulle koheselt, et osade jaoks asuvad kõnealused kahetsused kuskil ligikaudu 18 aasta taguses ajas.

Ehk vähemalt osade puhul saavadki nüüd täis teatud kahetsuste ringid, mis algasid ca aastal 2003.

Energeetilise sillana inglid seda aastanumbrit meile praegu küll ei esitle, kuid nagu ikka, tuleb nende sõnumite puhul jälgida alati ka märksõnu – mitte ainult sildade loeteluid.

Kuidas tõlgendan ma veel seda sõnumit, maisete sündmuste mõttes?

Mulle tundub, et nüüd saavad lihtsalt teatud teekonnad otsa.

Ehk need kahetsused, millest inglid selles konkreetses sõnumis kõnelevad, on tegelikult tähendanud ja tähistanud teatud spetsiifilisi rännakuid. Ehk nende taga on tegelikult energeetilised ülesanded, mis nüüd jõuavad lihtsalt lõpule.

St. tegu on olnud ette paika seatud teekondadega, mis ongi alati olnud määratud lõppema siin ajajärgus. Sellest pole lihtsalt vastavaid rändajaid informeeritud.

Aga kuidas võib neis sündmustes kajastuda külmutamise märksõna?

Selle küsimuse vastusena näen ma praegu mingisugust külmutatud toitu, mis on karpidesse pandud.

Seetõttu tundub mulle, et vähemalt osade puhul ongi kõnealused kahetsused seotud toiduga. Kindlasti pole see kõigi puhul otseselt nii, kuid mulle tundub siiski, et külmutatud toit hakkab siin ajaperioodis kuidagi meile märku andma. Mille kohta ta märguandeid saadab? Ikka täiuslike lahenduste saabumise kohta.

Ehk kui märkate nüüd oma elus midagi ebatavalist seoses külmutatud toidu märksõnaga või ka niisama külmutamise märksõnaga, siis teadke, et see märguanne tähistab lihtsalt momenti, mil sai täis teatud kahetsuste eluring. Ja omakorda tähendab see märguanne seda, et peatselt saabub teie juurde mingisugune lahendus, mis on teie jaoks lausa täiuslik.

Ma ei oska praegu seda külmutamise märksõna paremini lahti seletada, sest minu jaoks jooksis siia ette tugevalt just too külmutatud toiduga seotud pilt. Järelikult pean ma omalt poolt edastama praegu just sellise info.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Neitsi 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/08/31/horoskoop-2021-neitsi/)

Nädala nr 30, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/07/23/nadala-horoskoop-24-07-30-07-2017/)

Nädalate nr 37-40, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/09/04/nadala-horoskoop-10-09-07-10-2018/)

Nädalate nr 28-29, 2019 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/07/08/nadala-horoskoop-08-07-21-07-2019/)

Nädalate nr 9-10, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/02/26/nadala-inglisonum-01-03-14-03-2021/)

Aastanumber 1985

Kuupäev 08.10 (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 19.03.2010

Kuupäev 01.03.2011

Aprilli täiskuu energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Frank Sinatra – My Way”, “R.L. Burnside – Shuck Dub” ja “Origin Unknown – Valley Of The Shadows”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


LISASÕNUMITEST – kõik lisasõnumid ja erisõnumid ilmuvad täpselt sellise ajastusega, nagu inglid soovivad neid avaldada. St. need sõnumite liigid ilmuvad täpselt nii tihti või harva, kui inglid soovivad. Selgitan veelgi – mõnikord võib lisasõnumeid ilmuda sageli ja mõnikord võib nende ilmumises olla ka sees pikk paus. Kui te ei soovi iga päev käia minu kodulehel kontrollimas, kas midagi uut on ilmunud, siis saate oma elu teha hulganisti hõlpsamaks Facebooki abil. Nimelt postitan ma iga kord ka Facebooki otselingi, kui ma olen oma kodulehele mõne uue sõnumi lisanud. See tähendab, et kui vajutate minu Facebooki kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord Facebooki-siseselt teavituse, kui ma olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"