Lisasõnum – nädal 16, 2021

lisasõnum nädal 16 2021

Lisasõnum – nädal 16, 2021

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Loomingu raamid


UUDISED

Äsja ilmus 26. mai kuuvarjutuse kaugseanss.

Tegu on esimese kaugseansiga, mida inglid on soovinud korraldada just kuuvarjutuse energiate rakendamiseks.

Viimastel kuudel oleme näinud, et nad on soovinud tööd teha nii täiskuu kui ka noorkuu energiatega, kuid kuuvarjutuse energia rakendamiseks ei ole nad veel seni ühtki kaugseanssi korraldanud.

Seega on kõnealune kaugseanss energiate poolest midagi täiesti uut.

Ja mis eriti huvitav – inglid soovisid selle kaugseansi korraldada ajaperioodiks 16. aprill kuni 26. mai. See tähendab, et kõnealuse kuuvarjutuse energiad toimetavad järelikult täpselt sellise ajaperioodi vältel.

Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub? Kuidas seda tellida?

Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/04/14/kaugseanss-26-mai-kuuvarjutus/


Millest soovivad inglid rääkida siin lisasõnumis?

Inglid alustavad – mõnikord lähevad asjad katki seetõttu, et neid ei kohelda hästi. Mõnikord on aga ühte esemesse kogunenud nii palju negatiivseid emotsioone, et see ese on juba teie jaoks muutunud eraldiseisvaks energiavargaks.

Sel nädalal on õhus energia, millel on väga purustav toime.

Sellest rääkisime teile juba ka selle nädala peamises sõnumis.

Siin lisasõnumis soovime me teile veidike täpsustada, mida see energia lõhkuma tuleb.

Täpsemalt – nädala peamises sõnumis rääkisime me teile juba raamidest. Ehk me juba ütlesime teile, et see energia sihib raame. Veelgi täpsemalt sihib see ebavajalikke raame.

Nüüd soovime me veel kõneleda neist raamidest.

Ja me soovime neist raamidest kõneleda just nende raamide autorite nurga alt.

Inglid jätkavad – igasugune looming ei ole alati heal eesmärgil toodetud. St. on olemas ka loomingut, millel ei ole just hea eesmärk.

Milline on see looming?

Inglid selgitavad – esiteks on säärane looming varastatud looming. Ja teiseks on säärane looming moonutatud looming. Ja kolmandaks on säärane looming katkendlik looming.

Ehk sellisel loomingul (millel pole head eesmärki) esinevad kõik säärased tunnusmärgid.

Ehk säärane looming ei ole kunagi tervikliku energiaga.

Miks hakkasid inglid meile järsku loomingust kõnelema?

Inglid ütlevad – sest manipulaatorid on inimestelt varastanud ka loomevõimet, mitte ainult juba valminud loomingut. Ka see on olnud üks osa nende vargustest.

Mida on nad selle võimega teinud?

Nad ongi seda ise rakendanud ehk selle tulemusel ongi valminud säärastele tunnusmärkidele vastav looming, millest kõnelesime eelnevalt.

Ehk sellise varguse tulemusel valmibki moonutatud ja katkendlik looming, millel EI OLE häid eesmärke.

Aga miks te meile praegu just sellest teemast räägite?

Inglid vastavad – sest selle nädala energia sihib ka selliseid raame, mida te otseselt raamideks ei pea. St. tegu on nüanssidega, mida te olete harjunud pidama loominguks.

Ehk saabuvate sündmuste puhul jääb teile kohati mulje, et sihitakse loomingut ehk raamide sisu.

Nii see aga pole.

Ja inglid kordavad veel – teie maises maailmas esineb ka loomingut, millel ei ole häid eesmärke. 

Antud sõnumite raames kuulub ka säärane looming raamide liigituse alla.

Kuidas nii?

Inglid vastavad – nagu me teile juba ütlesime, säärane varastatud looming on moonutatud. See tähendab seda, et selle loominguga on muuhulgas seatud piire looduslikule loomingule.

Ehk kõnealune looming ongi toiminud ka raamistikuna, lisaks sellele, et see looming on mingisugust sisu edastanud.

Ja inglid kordavad veel lõpetuseks – eeloleval nädalal heljub õhus just täpselt selliseid raame sihtiv energia.

Miks me seda nii palju kordame?

Seetõttu, et kõnealused sündmused võivad jätta mulje, et sihikul on ka heatahtlikke nüansse.

Tegelikult see nii ei ole.

Mida see kõik koosmõjus tähendab?

See tähendab seda, et kui me jälgime saabuvaid sündmuseid teraselt, siis näeme me tõenäoliselt ka mitmeid uusi tõdesid just erinevate asupaikade kohta, kus on sisaldunud kuritegelikku energiat.

Ehk meil on selle ajaperioodi vältel (muuhulgas) võimalik tuvastada uusi nüansse, mis on toiminud meie jaoks tegelikult alati piiravalt.

St. tegu on nüanssidega, milles me seni pole raame näinud. Ehk me pole seni mõistnud, et just vastavad nüansid on moodustanud meie jaoks erinevaid raame.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Follow” ehk “Jälgi” nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud Follow ehk Jälgi nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter/. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva, kui inglid soovivad.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"