Nädala inglisõnum 19.04-25.04.2021

nädal 16 2021

Nädala inglisõnum

19.04 – 25.04.2021

Inglite sõnumid aasta 16. nädalaks

MÄRKSÕNA – Raamide purunemised

Kristall – Fluoriit

Värv – Roheline

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Iga laeva peale ei tasu joosta. Nr 132

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Sul pole tarvis karta üksi lendamist. Nr 121

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Lase minna kõigel sellel, mis Sind enam ei rõõmusta. Nr 70

(Minu inglikaarte saate kasutada ka meditatsioonikaartidena. Vastava õpetuse leiate minu kodulehe esilehelt.)


UUDISED

Äsja ilmus 26. mai kuuvarjutuse kaugseanss.

Tegu on esimese kaugseansiga, mida inglid on soovinud korraldada just kuuvarjutuse energiate rakendamiseks.

Viimastel kuudel oleme näinud, et nad on soovinud tööd teha nii täiskuu kui ka noorkuu energiatega, kuid kuuvarjutuse energia rakendamiseks ei ole nad veel seni ühtki kaugseanssi korraldanud.

Seega on kõnealune kaugseanss energiate poolest midagi täiesti uut.

Ja mis eriti huvitav – inglid soovisid selle kaugseansi korraldada ajaperioodiks 16. aprill kuni 26. mai. See tähendab, et kõnealuse kuuvarjutuse energiad toimetavad järelikult täpselt sellise ajaperioodi vältel.

Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub? Kuidas seda tellida?

Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/04/14/kaugseanss-26-mai-kuuvarjutus/


Eelmine nädal tõi meie ette kaariku. Tegu oli kaarikuga, mis tõi meile õnnestumisi ja mis sulges ka ühe ukse minevikku.

Mida toob meile nädal nr 16?

Inglid alustavad – sel nädalal purunevad just peamiselt raamid.

Ehk tegu on nädalaga, mille energiad on pühendatud purunemisele. Ja inglid ka koheselt täpsustavad, et purunema hakkavad nüüd peamiselt raamid.

Mida see tähendab?

Inglid jätkavad – kõike ei saa raami panna. Kõike pole ka vaja raami sisse panna. Ometi leidub teie maailmas palju selliseid nüansse, mida te olete täiesti ilma vajaduseta pannud paksude raamide sisse.

Selliseid raame pole tegelikult mitte kunagi vaja.

Neid pole vaja, sest teie elu ei vaja raame. Vähemalt mitte sellistes kohtades.

Aga mida see kõik ikkagi maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – teie maine elu on loodud avaraks. Seetõttu on ka kõik inimesed erinevad. Erinevused nimelt lisavad teie maailmale avarust juurde.

Tõsi – te pole erinevusi alati sellise nurga alt vaadelnud, kuid ka selles on süüdi raamid. Täpsemalt on süüdlaseks raamid, mida pole vaja.

Muidugi võite te panna raame ümber piltidele, kuid inimesi pole kunagi vaja raamida.

Eeloleval nädalal kukuvadki maha just säärased raamid, mis on täiesti ebavajalikud ning mis on pandud ümber inimestele.

Need raamid kukuvad ja purunevad sellisel kujul, et neid poleks enam võimalik üles seada.

Mida tähendavad need sõnumid siiski päris maises mõttes?

Mulle tundub, et eeloleval nädalal võivadki katki minna erinevad raamid. St. pildiraamid, peeglite raamid jne. Ehk siin ajaperioodis hakkab üldine energia muuhulgas purustama täiesti reaalseid raame.

Sealjuures võite te ka märgata, et kukkunud raami sisu jääb terveks – isegi peegli puhul. Ehk kui nüüd kukub mõni peegel, siis võite märgata, et katki läks ainult raam. Peegel ise jääb terveks.

Miks see nii on?

Sest kõnealused energiad ei sihi raamide sisu

Need energiad puudutavad just raame.

Ja nende energiate suurem eesmärk on muidugi inimeste vabastamine ehk need energiad tulevad meid vabastama erinevatest mõtteraamidest ja muudest säärastest raamidest, mis on seni hoidnud meid tagasi.

St. vastavad energiad töötavadki tegelikult just sääraste raamide kallal, aga nagu energiatega ikka – energiatööl on alati olemas ka reaalsed maised väljundid. Ja antud juhul tähendabki see (muuhulgas) erinevate maisete raamide purunemisi.

Ehk seda olukorda võib ka vaadelda niipidi, et kui te märkate mõne maise raami purunemist, siis teadke, et parasjagu käib ka töö teie mõtteraamide ja muude energeetiliste raamide kallal. Ehk teadke, et üsna peatselt muutub teie elu juba avaramaks, sest just sellised elu piiravad raamid on kadunud.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 11, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/03/12/nadala-horoskoop-12-03-18-03-2018/)

Nädalate nr 1-2, 2020 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/12/28/nadala-horoskoop-30-1219-12-01-2020/)

Nädala nr 44, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/10/27/nadala-horoskoop-30-10-05-11-2017/)

Nädala nr 41, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/10/05/nadala-horoskoop-09-10-15-10-2017/)

Nädala nr 38, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/09/15/nadala-horoskoop-18-09-24-09-2017/)

Nädala nr 16 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “System Of A Down – Chop Suey!”, “Eurythmics – Sweet Dreams (Are Made Of This)”, “Bonnie Tyler – Total Eclipse of the Heart” ja “Scorpions – Wind Of Change”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle sõnumi juures kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”).

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"