Jõuluüllatus (1)

jõuluaeg 2022 jõuluüllatus 1

Jõuluüllatus (1)

Ka sel aastal kanaldan ma mõned jõuluüllatuse sõnumid.

Ja siit tuleb esimene säärane.

Mida esimene jõuluüllatuse sõnum sisaldab?

Siin kanaldan ma tähemärkide kaupa kõigile 2022 a. jõuluajaks erisõnumi.

Sellist jõulude erisõnumit ei ole ma kunagi varem tähemärkide kaupa kanaldanud, seega tuleb siit ka midagi täiesti uudset (minu sõnumite mõttes).

Allolevad tähemärkide sõnumid kehtivad seega 2022 a. jõuluperioodiks ehk täpselt selliseks ajaperioodiks, mil teie tähistate jõuluaega.

Niisiis alustame ja küsime inglitelt – mida toob 2022 a. jõuluaeg erinevatele tähemärkidele?

Inglid vastavad:

 • NEITSI – sel jõuluajal toob keegi teieni uudiseid. Tegu on uudsete uudistega ehk tegu on selliste uudistega, mida te polegi kunagi saanud. Aga mis uudised need täpsemalt on? Inglid ütlevad – need uudised puudutavad teie tööd ja preemiat, mida keegi tahabki teile nüüd tasuda. Aga need temaatikad ei kõlagi ju väga uudselt. Kuidas saab olla nii, et vastavad inimesed polegi sellist uudist varem kuulnud? Inglid selgitavad – te olete sääraseid uudiseid kuulnud küll, kuid need inimesed, kelleni nüüd need uudised saabuvad, pole ise kunagi nende uudiste osalisteks olnud. Ehk kõnealuste uudiste uudsus tulenebki siin pildis just sellisest nurgast.
 • KAALUD – sel jõuluajal kuulete ka teie uudiseid, mis kõlavad teie jaoks teisiti kui kõik varasemad uudised, mida te üldse olete kunagi kuulnud. Nende uudiste osaliseks te aga pole. Ehk selle poolest on teie uudised Neitsi tähemärgi esindajate uudistest täiesti erinevad. Aga mis uudiseid Kaalud täpsemalt kuulevad? Inglid ütlevad – need uudised kõlavad nüüd teie kõrvadele täiesti teistmoodi, sest teie kuulmises muutub nüüd miski jäädavalt. Ja too miski tähendab palju teravamat kuulmist kui teil üldse kunagi varem on olnud. Aga mida see tähendab? Inglid ütlevad – see tähendab igasuguseid uusi elamusi, mida te pole kunagi varem kogenud.
 • SKORPION – sel jõuluajal toob keegi ka teieni ühe paki. See pakk sisaldab söetükki ja kirja. Võib ka öelda nii, et see kiri ongi söega kirjutatud. Aga mida see tähendab? Inglid ütlevad – see tähendab teie jaoks suurt uut algust.
 • AMBUR – sel jõuluajal kaotate te ära ühe enda jaoks olulise eseme. Aga mis edasi saab? Inglid ütlevad – te leiate selle eseme üles hoopis teisest kohast kui te oskaksite oodata. Ja see viib teid sihile. Ja kuna see pilt teil selliselt välja joondub, siis võime me tema kohta lausuda ka sellised sõnad – tolle eseme kadumine peabki teid juhatama ühte uudsesse sihtkohta. Ehk too ese ei kao nüüd ilma eesmärgita. Ehk tolle eseme kadumisel on nüüd väga kindel siht olemas. Pidage seda meeles!
 • KALJUKITS – sel jõuluajal koondate te kokku oma mõtteid. Ehk te tegeletegi nüüd ühe konkreetse mõtete kogumiga. Aga mis kogumiga on tegu ja mida Kaljukitsed selle kogumiga peale hakkavad? Inglid ütlevad – Kaljukitsed saadavad selle kogumi selle jõuluaja vältel minema. Ehk teie jaoks on selle aasta jõuluaeg ühe väga suure kogumi loojumise aeg. Aga miks? Inglid ütlevad – sest tolle kogumi loojumiseks on lihtsalt aeg käes. Ehk neid sündmuseid nüüd vältida ei saa.
 • VEEVALAJA – sel jõuluajal loodate te parimat, kuid välja kukub nii nagu alati. Võib ka öelda nii, et välja kukub nii nagu kunagi ammu planeeritud sai. Mida see tähendab? Inglid selgitavad – teie näete siin ajaperioodis oma karmat tegutsemas. Ja kuna see pilt joonistub teil välja just selliselt, siis võime me tema kohta lausuda ka järgnevad sõnad – teieni tuleb nüüd tagasi täpselt kõik see, mida te ise olete teistele varem jõuluaja vältel teinud. Kui mitut söetükki te oma kingipakis näete? Või kui mitut kingitust te hoopis kuuse all näete? See kõik olenebki nüüd teie enda varasematest tegudest.
 • KALAD – sel jõuluajal räägib keegi teist taga ja see ring lendab tollele isikule otse vastu vahtimist tagasi. Kohe ja kogu täiega. Mida see tähendab? Inglid selgitavad – sel aastal on tervikuna toimetanud tugevad õigluse magnetid. Me rääkisime sellest teile juba 2022 aastasõnumites. Ja me oleme teile seda asjaolu rõhutanud ka aasta vältel mitmeid kordi. Ja kokku tähendab see seda, et 2022 a jõuluaeg panebki nende magnetite tööle punkti. Kui rasvane see punkt on? See olenebki nüüd igaühe karmast.
 • JÄÄR – sel jõuluajal tuleb teie hoovi uus kingitus. Ja see tuleb just nimelt hoovi. Miks? Ja mis kingitus see on? Inglid selgitavad – teie kingitus ongi nii otseses seoses hoovi märksõnaga, et sellest üle ega ümber ei saa. Ja täpselt nii otse võite te oma sõnumit ka tõlgendada. Ehk teie näetegi sel jõuluajal kingitusi, mis on seotud teie hooviga. Aga kui mõnel Jääral pole hoovi? Inglid ütlevad – siis pole see sõnum teile mõeldud. Nagu ikka, edastab Eva ainult neid sõnumeid, mida meie palume tal edastada. Ja nagu ikka, on need sõnumid siiski mõeldud teatud hulgale inimestest. St. seda ei tasu kunagi loota, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigile inimestele siin maamunal. Ehk kui te näete kuskil sõnumit, millest teie aru ei saa või mis justkui ei kõneleks teiega, siis järelikult nii ongi – see sõnum polegi siis teile mõeldud. Ehk lihtsamat reeglit enam olla ei saa – igaüks peabki ise tunnetama, kas ja mis siin tema jaoks resoneerub. Seda ülesannet ei saa Eva teie eest ära teha. See töö jääb alati teie enda kanda.
 • SÕNN – sel jõuluajal kaob ka teil midagi ära. Aga mis? Ja mis saab edasi Sõnnide puhul? Inglid ütlevad – Sõnnide puhul jääbki too ese kadunuks. Ja ka teie leiate seetõttu üles uue suuna. Ehk teie sõnum on mõnes mõttes justkui Amburi sõnum tagurpidi pööratuna.
 • KAKSIKUD – sel jõuluajal koob keegi teie jaoks valmis uue plaani. Aga miks ütlevad inglid – koob? Inglid selgitavad – sest see plaan koosneb erinevatest silmustest, mis on ritta pandud täpselt õiges järjestuses. Ja kokku moodustavad need silmused ka erinevaid mustreid. Aga mis plaan see ikkagi täpsemalt on? Inglid selgitavad – kunagi ammu saatsite te ühe väga olulise südamesoovi teele. Te sidusite selle paki kokku ja saatsite ta kaugele rändama. Nüüd on see pakk valmis tagasitulekuks. Ja ta tulebki tagasi koos kõnealuse plaaniga. Ehk võib ka öelda nii, et kellegi teise poolt valmis kootud plaan viib teid nüüd ühe väga olulise südamesoovi täitumiseni.
 • VÄHK – sel jõuluajal loobute te millestki väga olulisest. St. tegu on millegi sellisega, mis on seni olnud teie jaoks alati väga oluline. Ja seda just jõuluajal. Ehk sel jõuluajal teete te midagi väga olulist teisiti. Ja see viib teid sihile. Mida see tähendab? Inglid ütlevad – alati ei olene edu uutest sammudest. Mõnikord tuleb hoopis tekitada õigesse kohta lünk. Ehk mõnikord viivad teid eduni hoopis lüngad.
 • LÕVI – sel jõuluajal liigute te ühe väga kiire sihini. Aga mida see tähendab? Kas Lõvid liiguvad nüüd ise kiiresti? Inglid ütlevad – ei. Lõvid liiguvad täiesti tavapärase kiirusega. Nüüd on lugu selline, et hoopis too siht sisaldab väga kiiret liikumist. Ehk väga kiireks liikujaks on siin pildis just nimelt too siht. Aga mida see tähendab? Kuidas Lõvid siis tolle sihini jõuavad? Inglid ütlevad – too siht jõuab ise teieni. Ja seda teie täiesti tavapärasel ehk igapäevasel rajal. Ehk nüüd ongi nii, et teie ei tee ise midagi teisiti, aga ometi too siht teieni jõuab. Ja see muudab teie elu jäädavalt.
 • Lisan veel lõpetuseks, et juba mõnda aega tagasi valmisid 2023 a. esimese poole (jaanuar-juuni) sõnumid ehk tegu on esimese poolaasta kaugseansi sõnumitega. Minu kaugseansside sõnumid tähendavad maises mõttes lihtsalt pikemaid sõnumeid ja lisasõnumeid/ erisõnumeid. St. läbi nende sõnumite toimub energeetiline kaugseanss vaid neile, kes soovivad kaugseansis osaleda. Ehk te võite alati tellida minu kaugseansside sõnumeid ka lihtsalt lugemismaterjaliks ehk te võitegi neid alati vaadelda ainult pikemate sõnumitena – kui te nii soovite. 2023 esimese poolaasta sõnumite hinnaks on 10 eurot. Mis neis sõnumites täpsemalt sisaldub? Kuidas neid tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2022/10/19/kaugseanss-2023-esimene-poolaasta-jaanuar-juuni/

Milline on minu sõnumite ISELOOM? Milline on minu töömeetod tervendajana? Vt. ESILEHT

Milliseid tasulisi sõnumeid saab minult tellida? NB! Mina personaalseid sõnumeid ei valmista ja ka personaalse nõustamise teenust mina ei paku! Minult saate tellida lisalugemiseks ainult tasulisi (kollektiivsete) kaugseansside sõnumeid. Maises mõttes on tegu pikemate sõnumitega, mis sisaldavad ka erinevaid lisa- ja erisõnumeid (erinevate kaugseansside sisud on erineva ülesehitusega). Mis minu kaugseansid täpsemalt on? Ja milliseid kaugseansside sõnumeid praegu tellida saab? Kogu lisainfo leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS uute sõnumitega? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga uue postituse kohta FB-sisese teavituse. Minu FB lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Läbi Facebooki saate nüüd ka osa rohkematest sõnumitest, sest hetkesõnumid kolisid alates 09. augustist 2022 just sinna. Ehk hetkesõnumid ilmuvadki nüüd ainult minu inglisõnumite Facebooki lehel. Millisel kujul nad seal ilmuvad? Seda saategi vaadata Facebookist.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist 2022 a. jõuluaja energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"