Suhtehoroskoop 2023

suhtehoroskoop 2023

Suhtehoroskoop 2023

Siit tuleb 2022 a. jõuluaja teine jõuluüllatuse sõnum.

Ja teiseks üllatuseks on aasta 2023 suhtehoroskoop.

Ja nagu ikka, ei ole minu suhtehoroskoobid keskendunud romantilistele suhetele.

Siin vaatleme me kõiki inimsuhteid.

Ehk see sõnum puudutab erinevaid suhteid, mis inimese elus võivad esineda (perekondlikud suhted, sõprussuhted, tööalased suhted jne).

Ehk siin küsime me inglitelt väga laia küsimuse – mida toob aasta 2023 suhete temaatika osas?

Ja nagu juba ütlesin – siin on mõeldud erinevate tasandite suhteid.

Inglid vastavad nii:

MAAMÄRGID (Sõnn, Neitsi, Kaljukits)

Maamärkidele toob aasta 2023 palju uusi suhteid. Sealjuures vahetuvad nüüd välja ka osad sellistest suhetest, mille väljavahetumist te veel ei oota. Aga miks? Inglid ütlevad – teatud ajaringid saavad nüüd lihtsalt täis ja see ei sõltu juba enam üldse teist. Mida see tähendab? Inglid ütlevad – siin maises maailmas on palju vähem loogikat kui teile üritatakse iga nurga peal “selgeks teha”. Nii ka nüüd. Ehk ka aastast 2023 ei tasu otsida liigselt loogilisi käike. Neid siin lihtsalt eriti palju pole. Ehk kokkuvõttes võibki öelda nii, et Maamärke ootab nüüd ees üks ebaloogiline aasta. Kas selliseid aastaid tuleb veel? Inglid ütlevad – jah, te võite juba olla kindlad, et too temaatika jookseb edasi ka aastasse 2024. Miks inglid juba ette sellest teavitavad? Inglid selgitavad – sest kui te seda juba ette teate, siis mööduvad ka aasta 2023 suhtesammud hõlpsamalt. Kuidas nii? Inglid selgitavad veelgi – mõnikord on kasulik ette teada kui mitu trepiastet teid ees ootab.

VEEMÄRGID (Vähk, Skorpion, Kalad)

Veemärkide jaoks kujuneb aasta 2023 ümbertegemise aastaks. Ehk teie hakkate nüüd erinevate suhete osas vägagi mitmeid nüansse ümber kujundama. Miks? Inglid selgitavad – sest ka teie ette jooksevad sellised uued astmed, mis nõuavad teilt taolist tööd. Mida see tähendab? Inglid ütlevad – see tähendab Veemärkide jaoks üht astmelist aastat, mida te mitte kuidagi vältida ei saa. Ehk see töö, mida aasta 2023 teilt (suhete osas) nõuab, tuleb nüüd kindlasti ära teha. Ja kokkuvõttes võib Veemärkide suhteaasta kohta öelda ka sellised sõnad – kui jätad ühe astme vahele, siis kukud sa pikali. Varem või hiljem. Ja sel aastal saabub see kukkumine pigem varem. Mida inglid sellega öelda soovivad? Inglid selgitavad – me soovime siin rõhutada, et ärge jätke nüüd ühtki sammu vahele. Ehk tehke nüüd hoolsalt ära kogu suhtetöö, mida see aasta teie ette toob.

ÕHUMÄRGID (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja)

Õhumärgid vaatavad siin aastas ise, mida nad suhete osas ette võtavad. Mida see tähendab? Inglid selgitavad – Õhumärkide aasta algabki õhus. Ehk teid tõstetakse kohe aasta algul justkui õhku ja sellel käigul on üks väga põhjalik eesmärk olemas. Mis eesmärk see on? Inglid selgitavad – selle käiguga loote te endale täpselt sellise uue aasta, mida te ise soovite. Ehk laske nüüd sel õhkutõstmisel toimuda, mis teie ette siin ajajärgus saabub. St. too sündmus on midagi sellist, mis saabub teie ette iseenesest. Samas ei ole see sündmus päris kohustuslik ja seetõttu inglid teile ka käesoleva sõnumi saadavad. Nad soovivad, et te teaksite, mis on tolle sündmuse ehk käigu eesmärk. Ehk nad soovivad, et te teaksite tolle käigu olulisusest juba ette.

TULEMÄRGID (Jäär, Lõvi, Ambur)

Tulemärgid vaatavad siin aastas samuti ise ringi ehk Tulemärgid teevad siin aastas samuti ise otsuseid. St. Tulemärkidele selliseid saatuslikke ja kohustuslikke samme siin aastas ei kujundata nagu me nägime Maamärkide ja Veemärkide puhul. Mida see tähendab? Inglid ütlevad – see tähendabki vaba teed. Ehk teie saate siin aastas liikuda täpselt sinna, kuhu soovite ja täpselt siis kui soovite. St. teie jaoks ei esine siin aastas ühtki saatuslikku piirangut.

Milliseid tasulisi lisasõnumeid saab minult soetada?

Minult saab tasuliste lisasõnumitena tellida ainult kollektiivsete kaugseansside sõnumeid. St. personaalseid sõnumeid mina ei valmista!

Mis on minu kaugseansside sõnumid? Maises mõttes on tegu pikemate sõnumitega, milles sisalduvad enamasti ka erinevat tüüpi lisa- ja erisõnumid.

Ja läbi nende sõnumite toimub kõigi soovijate jaoks energeetiline kaugseanss.

Ehk neid sõnumeid võite te alati tellida ka lihtsalt lugemismaterjaliks – kui te nii soovite.

Kõik kaugseansside sõnumid on müügis vaid selle ajaperioodi vältel, mil vastav kaugseanss toimetab. Ja erinevate kaugseansside sisud on erinevad. St. neis sisalduvad erinevad lisasõnumid – osades kaugseanssides on ka tähemärkide või tähemärkide gruppide (maamärgid, veemärgid, tulemärgid, õhumärgid) kaupa lisasõnumeid. Iga kaugseansi täpne sisukirjeldus on olemas vastava kaugseansi postituses.

Mis on minu kollektiivsed kaugseansid täpsemalt? Milliste kaugseansside sõnumeid saab praegu tellida? Kogu lisainfo leiate esilehelt – vt ESILEHT

Toon siin välja näiteks 2023 esimese poolaasta (jaanuar-juuni) kaugseansi otselingi – https://evatenter.com/2022/10/19/kaugseanss-2023-esimene-poolaasta-jaanuar-juuni/. Selle kaugseansi hinnaks on 10 eurot ja seda saab tellida kuni 30. juunini. Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub? Kuidas seda tellida? Kogu lisainfo leiategi eeltoodud lingilt.

Soovin kõigile aastaks 2023 sujuvaid suhteid!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"