Kinnisvara erihoroskoop 2023

Kinnisvara horoskoop 2023

Kinnisvara erihoroskoop 2023

Kõigile tähemärkidele

MÄRKSÕNA – Uus vabadus

Ja siit tuleb kolmas jõuluüllatuse sõnum.

Nagu olete näinud ka varasematel aastatel, on minu jõuluüllatuse sõnumid erinevad. 

Sel aastal kujunevad nad selliselt, et esimene sõnum saatis kõigile jõuluajaks juhiseid ja teised jõuluüllatuse sõnumid puudutavad juba 2023 a. energiaid. 

Ehk teised jõuluüllatuse sõnumid ongi temaatilised erisõnumid aastaks 2023. Juba on ilmunud suhete erisõnum, see siin on kinnisvara erisõnum ja ilmub veel ka finants ja karjäär erisõnum ehk töö ja raha temaatikat puudutav erisõnum. Ja sellega ongi käesolevaks aastaks jõulusõnumite seeria lõppenud.

Seega – siin sõnumis ma uurin inglitelt, missugused saavad olema 2023 a. kinnisvara temaatikat puudutavad energiad. 

2023 kinnisvara kristall – Ametriin

2023 kinnisvara värv – Kollane (sh kõik kuldsed toonid)

Eva Tenter’i inglikaart – Sul pole tarvis karta üksi lendamist. Nr 121

Millest soovivad inglid siin erisõnumis kõneleda?

Inglid alustavad – sel aastal tuuakse teieni mitmeid uusi maju.

Ja ka kortereid.

Ja ka hotelle.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – selle aastaga algab väga paljude inimeste jaoks uus elukoha ajaring.

Ehk väga paljud saavad nüüd tehtud just sellised käigud, mis tulenesid karmaringidest.

Ja see tähendab ka uut vabadust.

Ehk see tähendabki uusi valikuid ja uusi teid.

Ehk väga paljud saavadki sel aastal valida, kuhu nad elama soovivad minna ja kas see koht saab olema ajutine või juba püsivama olemusega.

Ja see kõik tuleb just nimelt karmaringide lõppemisest.

Ehk need vabad käigud, mida te siit aastast leiate, tähendavad ja tähistavad seda, et te olete lõpetanud ühe väga pika teekonna.

See teekond viis teid kaugele ja hoidis ka ühtaegu samas kohas paigal ehk tegu oli teekonnaga, mis lükkas ja tõmbas teid väga kummalistel viisidel.

Ja seda kõike oli vaja, sest teil oli vaja saada oma koduga seotud energiad korda.

Ehk teil oli vaja käia ära kaugel, et näha seda, mis asub teile juba tegelikult lähedal – seda teekonda võib kirjeldada ka näiteks niipidi.

Ja selle teekonna kohta võib lausuda ka järgnevad sõnad – kuidas tunda ära õiget kodu? Kas selleks on vaja erinevate ekspertide arvamust või piisab ka oma sisetundest?

Ja seda teekonda võib kirjeldada ka hoopis nii – kui elu viib kaugele, siis on sellel viimisel väga hea eesmärk olemas. Ehk mõni suur laine viib teid avamerele selleks, et tuua teid sealt ringiga koju tagasi. Ehk kõik lained ei ole hävitava iseloomuga.

Aga meil polegi vaja enam teile seda teekonda kirjeldada, sest see kõik on nüüd läbi ja tehtud.

Mida see tähendab?

See tähendabki kõige üleüldisemas mõttes uut vabadust.

Ja see uus vabadus tähendab, et teil on nüüd uued valikuvariandid.

Ja uued valikuvariandid tähendavad vägagi rõõmustavat elu.

Ehk aastal 2023 tuuaksegi teieni rõõmu.

Suurte pangedega ja küllusliku sajuga.

Ja me kordame veel lõpetuseks üle, et see sõnum ei kehti päris kõigi jaoks.

See kehtib just neile, kes tunnevad end eeltoodud kirjelduses ära.

Ehk neile, kes läbisid viimastel aastatel just sellist teekonda, mida võib ülaltoodud kirjeldustega tähistada.

Energeetiliste sildade viidetena toovad inglid siinkohal välja järgmised ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses, nagu inglid neid saatsid):

Kuupäev 13.04.2013

Kuupäev 08.09.2020

Kuupäev 08.10.2010

Kuupäev 04.05.2014

Aastanumber 1990

Aastanumber 1963

Kuupäev 18.09 (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 30.04.2012

2023 a. kinnisvara temaatikat puudutavat energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Roy Orbison – You Got It”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi (sh teema) energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Milliseid tasulisi lisasõnumeid saab minult soetada?

Minult saab tasuliste lisasõnumitena tellida ainult kollektiivsete kaugseansside sõnumeid. Personaalseid sõnumeid mina ei valmista!

Mis on minu kaugseansside sõnumid? Maises mõttes on tegu pikemate sõnumitega, milles sisalduvad enamasti ka erinevat tüüpi lisa- ja erisõnumid. Ja läbi nende sõnumite toimub kõigi soovijate jaoks energeetiline kaugseanss. Ehk neid sõnumeid võite te alati tellida ka lihtsalt lugemismaterjaliks – kui te nii soovite.

Kõik kaugseansside sõnumid on müügis vaid selle ajaperioodi vältel, mil vastav kaugseanss toimetab. Ja erinevate kaugseansside sisud on erinevad. St. neis sisalduvad erinevad lisasõnumid – osades kaugseanssides on ka tähemärkide või tähemärkide gruppide (maamärgid, veemärgid, tulemärgid, õhumärgid) kaupa lisasõnumeid. Iga kaugseansi täpne sisukirjeldus on olemas vastava kaugseansi postituses.

Mis on minu kollektiivsed kaugseansid täpsemalt? Milliste kaugseansside sõnumeid saab praegu tellida? Kogu lisainfo leiate esilehelt – vt ESILEHT

Toon siin välja näiteks 2023 esimese poolaasta (jaanuar-juuni) kaugseansi otselingi – https://evatenter.com/2022/10/19/kaugseanss-2023-esimene-poolaasta-jaanuar-juuni/. Selle kaugseansi hinnaks on 10 eurot ja seda saab tellida kuni 30. juunini. Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub? Kuidas seda tellida? Kogu lisainfo leiategi eeltoodud lingilt.

Soovin kõigile aastaks 2023 sujuvaid tehinguid kinnisvara maastikul!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"