Nädala inglisõnum 03.07-09.07.2023

nädal 27 2023

Nädala inglisõnum 03.07-09.07.2023

Inglite sõnumid aasta 27. nädalaks

MÄRKSÕNA – Kui maailm muutub ühe sekundiga

Nädala nr 27 avaliku sõnumina soovivad inglid avaldada ühe väikse lõigu äsja ilmunud juuli täiskuu kaugseansist, mille märksõnaks on – kui maailm muutub ühe sekundiga.

See lõik on järgmine:

“Mida on teinud need, kes on teinud teile liiga? 

Nad on manipuleerinud teie tunnetusega nii palju ja nii kaua, kuni te olete hakanud tegema liigutusi, mis ei kattu teie tunnetusega. 

Ja see ongi teid tegelikult viinud üle parda.

Ehk just see nüanss on teid tegelikult viinud teie heaolu keskmest välja. 

Ehk muul moel ei olegi võimalik inimest tema heaolu keskmest välja lükata. 

Ja seetõttu me kasutamegi alati teie maise elu mürgitajate kohta sõna – manipulaator. 

Manipuleerimine on nende olendite töö tuum.

Ehk erinevate olukordade sihilik väärtõlgendamine on nende peamine relv.”

Kui soovite lugeda juuli täiskuu kaugseansi sõnumeid tervikuna, siis nende ostmise kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2023/06/29/kaugseanss-juuli-taiskuu-03-07-2023/

Tegu on kaugseansiga, mis teeb oma energeetilise töö jälle ära ühel konkreetsel päeval ehk juuli täiskuu päeval (03.07.2023).

Sellega seoses lõppeb ka selle kaugseansi müük 03.07.2023 kuupäeval (päeva lõpus) ehk neid sõnumeid saategi osta vaid mõni päev ette. St. need sõnumid on müügis 29. juunist kuni 03. juulini.

Kordan siin uute lugejate jaoks üle, et minu sõnumitest on tasulised vaid kaugseansside sõnumid.

Ja kordan ka seda, et minu inglisõnumite Facebooki lehelt leiate igapäevased sõnumid ehk seal sisalduvad hetkesõnumid igaks päevaks. (FB link on minu kodulehe ülaäärel.)

Ma lisan nüüd hetkesõnumeid üles küll mitme päeva jagu korraga, kuid sisu poolest pole midagi muutunud – te leiate minu inglisõnumite FB lehelt ikka igaks päevaks hetkesõnumi.


Milline on minu sõnumite ISELOOM? Milline on minu töömeetod tervendajana? Vt. ESILEHT

Milliseid TASULISI LISASÕNUMEID saab minult osta? Tasuliste lisasõnumitena saate minult osta ainult kollektiivsete kaugseansside sõnumeid. Personaalseid sõnumeid mina ei valmista! Sel teemal leiate kogu lisainfo esilehelt. Vt. ESILEHT

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"