Horoskoop 2018 (tasuline)

PIKK JA PÕHJALIK INGLISÕNUMITE RAAMAT AASTAKS 2018

ehk pikemad vestlused inglitega teemal –

Mida toob 2018?

NB! Seda raamatut ei saa enam tellida.

(Juuli lõpust (31. juulil 2018) läks tolle raamatu müük jäädavalt lukku ning augustis ilmus juba järgmise aasta horoskoobiraamat. Vt. alaleht “Horoskoop 2019 (tasuline)”)

.

.

.

2018 JÕULUÜLLATUS

2018 jõuluüllatusena avalikustan 2018 a. raamatust detsembrikuu juhised tervikuna. Detsembrikuu päevasõnumid (mis sisaldusid selles raamatus) avalikustan detsembrikuu nädala horoskoopides, nädala kaupa.

Väljavõte detsember 2018 inglijuhistest, mis sisaldusid 2018 horoskoobiraamatus.

DETSEMBER SISUKORD

DETSEMBER

12.1 Teema – Üldised sõnumid

12.2 Teema – Suhted

12.3 Teema – Finants & Karjäär

12.4 Teema – Kinnisvara

12.5 Teema – Sisetunde tuunimise juhised

12.6 Päevasõnumid

Detsember 2018

12.1 Teema – Üldised sõnumid

MÄRKSÕNA – Kodu toob õnne

Kristall – Tsitriin

Värv – Kollane

Minu inglikaart 1 – Värskenda oma kodu millegi uuega. Nr 64

Minu inglikaart 2 – Rahulik aeg. Puhka ja lõõgastu. Nr 13

Üldised sõnumid, mida inglid soovivad detsembriks edastada:

Novembris saabus armastus (ehk midagi väga positiivset ja hingelähedast) töövaldkonda. Inglid ütlesid, et armastus on nüüd laekunud nii töötamise üldmõistesse kui ka igaühe personaalsesse töösse. Lisaks öeldi meile veel, et see armastus saabub läbi keerdkäikude ehk läbi kummaliste sündmuste. Osade jaoks tähistas see ka ühe väga uduse olukorra lõppu, millest tõusetusid omakorda uued ja huvitavad nüansid, mida poleks osanud lootagi.

Detsembris jätkub valdavalt kinnisvara-kodu fookus. Ehk siin on tugev viide tagasi eelmise kuu juurde. Täpsemalt tundub, et detsembri inglijuhised ongi mõeldud eelkõige neile, kelle elus nüüd ilmub kinnisvara valdkonna (ja sellega seonduvate probleemsete alade – uduse olukorra) tagant midagi muud. St. sealt ilmub kas uutlaadi kinnisvara teemaline ettevõtmine või midagi muud taolist.

Teile öeldaksegi nüüd, et detsembris toob teile kodu õnne – st. kõik, mis seondub koduga, toob teile nüüd õnne. Kuna kõik algab personaalsest tasandist, tuleb siit põhiliselt läbi juhis kujundada nüüd oma kodu oma isikliku maitse järgi. Ma ei saagi aru, kas siin on mõeldud neid inimesi, kes pole varem julgenud oma kodus oma isikupära väljendada või mõeldakse siinkohal midagi spetsiifilisemat – näiteks võib siin sisalduda ka viide suurpuhastuse tegemisele või mõnest esemest vabanemisele, mis on teid varem energeetiliselt koormanud. Inglid rääkisid ka mõni kuu tagasi samast teemast – laske nüüd (muuhulgas) kõigil esemetel loojuda, mis pole enam teie kõrgema hüvanguga kooskõlas.

Detsembrikuu juhistes võib ka olla viide mõnele kodus korraldatavale üritusele – kuna tegu on jõuluajaga, siis pole see ka imestatav. Kui teie puhul kehtib just see viide, siis tähistab see tõenäoliselt seda, et tollest üritusest koorub taaskord välja midagi enamat kui oleks sealt oodanud. Või koorub sealt välja midagi muud kui oleks oodanud. Näiteks võib tollel üritusel peetud vestluse käigus tekkida mõni uus idee, mis parendab teie elu märkimisväärselt. Sellisel juhul on tõenäoliselt tegu mõne probleemiga, millele te pole varem osanud lahendust leida. Võib ka olla, et oletegi arvanud, et tollele probleemile lausa puudub lahendus. Nüüd aga tuuakse teie ette see lahendus väga selgepiiriliselt. Kõnealune juhis võib puudutada erinevaid valdkondi – st. siin pole mingit kindlat fookust, mille raames see uus idee (või muu uuendus) tekkida võib.

Igal juhul pidage detsembris meeles – kodu toob teile praegu õnne. Ja kindlasti lähenege sellele märksõnale ka oma isiklike tõlgendustega. Analüüsige ja jälgige oma elus toimuvaid sündmuseid eesmärgiga tuvastada, mismoodi selles märksõnas sisalduvad sümbolid teie jaoks kajastuvad.

Detsember 2018

12.2 Teema – Suhted

MÄRKSÕNA – Suhtelüngad

Kristall – Malahhiit

Värv – Tumeroheline

Minu inglikaart 1 – Homme on ka päev. Mõne asja võib jätta homse varna. Nr 29

Minu inglikaart 2 – Elul on oma energeetilised pudeliharjad. Kõik, mis pole Su kõrgema hüvanguga kooskõlas olev, kaob lõpuks iseenesest Su elust. Nr 44

Sõnumid, mida inglid soovivad detsembriks edastada seoses suhete valdkonnaga:

Suhete osas tuleb detsembris jätta midagi tegemata. Mida sellega mõeldakse?

Tundub, et selle juhisega ütlevad inglid, et nüüd tasub näiteks jätta keegi konkreetne isik mõnele jõuluüritusele kutsumata või tuleb mitte reageerida mõnele provokatsioonile. Tõenäoliselt on tegu mõne teile tuttava isiku poolse provokatsiooniga – st. tegu pole võhivõõraga, kes teid kuskil provotseerima asub.

See juhis võib tähendada ka seda, et teil endal tasub nüüd mõnele üritusele minemata jätta. Igal juhul on sõnum selge – midagi tuleb jätta tegemata. Ehk tuleb kuskile tekitada lünk.

Miks see vajalik on? Inglid ütlevad, et too lünk on eeltöö. Miski peab teie elust nüüd välja poogitud saama, kuid tundub, et teil pole tolle asja suhtes aimugi, et see pole enam teie kõrgema hüvanguga kooskõlas. See ongi põhjus, miks see asi peab teie elust välja tõstetud saama – see lihtsalt pole enam teie kõrgema hüvanguga kooskõlas.

Uus ajastu aga enam ei soosi selliseid olukordi mitte grammigi. Uues ajastus lahkuvad säärased nähtused meie elust palju kiiremini kui varem. Täpsustan – ka varem kehtis sama energeetiline reegel, kuid vanas ajastus oli võimalik neid protsesse üsna pikalt kinni hoida. Enam see võimalik pole, sest inimesed on kollektiivselt soovinud nüüd hakata helgemat ja rõõmsamat elu elama. Selle soovi vormistasime me kollektiivselt juba enne uue ajastu algust. Tollest lähtepunktist saigi uus ajastu hakata formuleeruma.

Seega – pidage detsembris meeles – kuhugi on vaja tekitada lünk. See lünk viib teie elust välja midagi, mis pole enam teie kõrgema hüvanguga kooskõlas. Ja see omakorda tähendab, et teie ellu saab tulla miski, mis on teie kõrgema hüvanguga kooskõlas.

Need, keda see juhis puudutab, saavad detsembrikuu vältel kindlasti ka aru, kuhu too lünk tuleb tekitada.
Täpsemalt saan ette öelda vaid seda, et kuna see juhis tuleb läbi suhete sektori juures, siis peab olema tegu suhteid või suhtlemist puudutava olukorraga.

Detsember 2018

12.3 Teema – Finants & Karjäär

MÄRKSÕNA – Rõõm tühjast kohast

Kristall – Oliviin (ehk peridoot)

Värv – Heleroheline

Minu inglikaart 1 – Koged praegu mitmeid energeetiliselt kuldseid momente. Naudi neid! Nr 83

Minu inglikaart 2 – Ole rõõmsam. Nr 24

Sõnumid, mida inglid soovivad detsembriks edastada seoses finantside ja karjääri (ehk maakeeli raha ja töö) valdkonnaga:

Ka siit sektorist jookseb läbi “lünklik” ehk mingisugust lünka puudutav juhendus, kuid siin räägib see millestki muust. Nimelt ütlevad inglid finants & karjääri kohta detsembriks, et me õpime sel kuul looma rõõmu nendest kohtadest, kust seda varem pole mitte kunagi tulnud.

Täpsemalt – meile õpetatakse, kuidas ka igas kõige-kõige-argisemas asjas/ nähtuses/ olukorras on rõõm sees. Need on lihtsalt olukorrad, millest on vanas ajastus võetud sihilikult rõõm välja. Nagu inglid õpetasid meile mõni kuu tagasi, pole olemas argipäeva. Iga meie elupäev on eriline. Seetõttu võime teha ka loogilise järelduse, et igas nüansis, mis siin maises dimensioonis esineb, on rõõm olemas. Vastupidine poleks lihtsalt võimalik.

Aga see pole veel kõik. Tundub, et detsembris ilmutab rõõm end ikka väga ootamatutest kohtadest. St. tegu pole isegi selliste nähtustega, mida me nimetaks lihtsalt argipäeva nähtusteks. Mulle näib justkui me leiaks saepuru seest kalliskive või mõnest muust sarnasest nähtusest, mida me pole tõepoolest isegi “argipäevalikuks” harjunud pidama. See on selline nähtus, millest me võib-olla ei mõtlegi kunagi pikemalt. Ja tegu on tõenäoliselt mitmete selliste nähtustega, mille seest hakkab nüüd välja kooruma midagi hoopis teistlaadset.

Siin tundub olevat tegu ka tolle “üllatusmuna” efektiga, millest inglid on palju kõnelenud minu nädala horoskoopides. Nad on nimelt sageli öelnud, et uue ajastu sündmused on üllatusmuna moodi ehk neist koorub midagi hoopis muud kui pealtnäha tundub. Sealjuures on head nii koor kui sisu, aga sisu on veel midagi erilisemat võrreldes koorega. Lisaks kuulub nende sündmuste juurde asjaolu, et kõnealust sisu ei oska me iialgi oodata tollest koorest. St. need pole omavahel maises plaanis enamasti üldse seotud. Ehk seosed seisnevad energeetilistes liinides.

Detsembris saamegi me seega kogeda jälle taolisi üllatusmuna-momente. Tõotab tulla väga põnev kuu.

Detsember 2018

12.4 Teema – Kinnisvara

MÄRKSÕNA – Personaalne kujundus

Kristall – Kivistunud puit

Värv – Pruun (tammepuidu toonid)

Minu inglikaart 1 – Tee midagi, mis Sulle väga meeldib. Nr 22

Minu inglikaart 2 – Ole rõõmsam. Nr 24

Sõnumid, mida inglid soovivad detsembriks edastada seoses kinnisvara valdkonnaga – need sõnumid on mõeldud neile, kelle elus on kõnealusel ajaperioodil aktuaalne kinnisvara (kodu) müügi või ostu temaatika:
Kinnisvara kohta tulevad detsembriks läbi väga kummalised juhised. Esiteks räägiti juba üldiste juhiste juures sellest, kuidas kodu toob sel kuul õnne. Nüüd, kinnisvara teemasektori juures, räägivad inglid puidust.

Täpsemalt räägitakse tammepuidust ja tammepuidust põrandatest. Siin tundub jälle olevat sõnum konkreetsetele isikutele, kes on juba ammu soovinud endale tammeparketti. Teile öeldaksegi nüüd, et tehke see projekt oma kodus teoks.

Kui otsite praegu ostmiseks-üürimiseks-vahetamiseks kodu, siis võib see juhis tähendada, et langetage otsus selle järgi, kus on tammeparkett. Nähtavasti on neil, kellele see juhis mõeldud on, laual mitu pakkumist, mis oleksid sobilikud, kuid vaid ühes neist on tammeparkett.

See on kummaline sõnum, ma tean, kuid nii see elu paraku käib inglijuhistega – nad räägivad täpselt sellest, mida kõige rohkem vaja on. Järelikult on praegu kellelgi (käesoleva horoskoobiraamatu lugejatest) vaja seda juhist kuulda.

Üldisemas plaanis tundub, et detsembris ongi fookuses personaalne kujundus – ehk meid suunatakse siin nähtavasti oma kodu kujundama oma näo järgi. Ja ka see juhis kehtib arusaadavalt neile, kel on sellise asjaga varem probleeme esinenud. St. need on inimesed, kes on tõenäoliselt oma kodu kas kellelgi teisel kujundada lasknud (tervikuna teise isiku maitse järgi) või pole viitsinud muuta seda sisustust, mille tegi eelmine omanik.

Inglid ütlevad, et käes on aeg muuta ka oma kodu enda näo järgi. Kodu on teie kindlus. Teistel on oma kindlused, teil on oma. Teie kodu võib olla ja peabki olema täpselt selline nagu teile meeldib. See tähendab, et seal tohivad olla täpselt need värvid, mis teile meeldivad ja need esemed, mis teile meeldivad.

Tolle juhisega võidakse suunata ka inimesi, kes on lasknud oma sõprade-tuttavate arvamustel liigselt oma kodu kujundada. Ehk nad on jätnud midagi enda maitse järgi tegemata, sest tuttavatele pole need valikud meeldinud. Või on hoopis küsimus mingites esemetes, mis on tuttavate poolt kingitud ja mida ei julgeta seetõttu ära visata. Sellisel juhul on kindlasti tegu esemetega, mis teile absoluutselt ei meeldi. St. siin ei kästa kellelgi ära visata meelepäraseid asju.

Siin on mõeldud vaid üleskutset analüüsida oma kodus toimuvat ja teha seal korrektuure oma isiklikest kujundamise eelistustest lähtudes.

Detsember 2018

12.5 Teema – Sisetunde tuunimise juhised

MÄRKSÕNA – Missugused nähtused vastavad meie kõrgemale hüvangule?

Kristall – Mäekristall

Värv – Valge

Minu inglikaart 1 – Ole rõõmsam. Nr 24

Minu inglikaart 2 – Elul on oma energeetilised pudeliharjad. Kõik, mis pole Su kõrgema hüvanguga kooskõlas olev, kaob lõpuks iseenesest Su elust. Nr 44

Sõnumid, mida inglid soovivad detsembriks edastada seoses sisetunde tuunimisega:

Kõrgema hüvangu temaatika jooksis meil juba detsembrikuu juhistest läbi, kuid näib, et sellega pole ikka veel kõik. Detsembris õpime me nimelt ka üldisemas plaanis nägema/ hoomama/ mõistma, mida tähendab meie kõrgem hüvang ning mida tähendab see kui miski pole meie kõrgema hüvanguga kooskõlas.

Need on taaskord õppetunnid, mida igaüks peab omal käel õppima – st. need on nüansid, mille suhtes peab tekkima mõistmine. Nagu inglid on korduvalt rääkinud – mõistmist ei saa teisele isikule pähe toppida. See peab tekkima igaühes loomuliku kulgemise protsessi tulemusel.

Siit tulebki ka esimene näide selle kohta, mis pole meie kõrgema hüvanguga kooskõlas – kui keegi tahab meile midagi peale suruda, siis pole see nähtus kindlasti meie kõrgema hüvanguga kooskõlas. Täpsustan – kui meil tekib tunne, et meile tahetakse midagi peale suruda, siis võime olla kindlad, et tolles olukorras ei sisaldu meie kõrgemat hüvangut.

Aga äkki ma olen lihtsalt liiga nõrguke ja tunnen seetõttu, et mulle üritatakse midagi pähe määrida/ peale suruda? Inglid ütlevad, et sellist asja nagu “nõrguke” inimene pole olemas. Kui inimene kuulab ja väljendab oma tundeid, siis ta elab ja hingab oma loomuliku olemusega kooskõlas. Tunnete väljendamine ja ka tundmine üleüldiselt ei saa olla kunagi käsitletav nõrkusena.

Aga miks me käsitleme tundmist nõrkusena? Olles läbi lugenud terve selle raamatu – oskate kindlasti juba ka ise vastata. Jah, tõepoolest, ka selle nähtuse taga on manipulatsioon.

Meie tunnetussüsteemiga on manipuleeritud igast võimalikust aspektist. Muudmoodi pole inimesi ja inimkonda võimalik enda kontrolli alla saada. Kontrolli saamiseks tuleb tekitada tunnetussüsteemi ulatuslik moonutus. Selle moonutuse lõplik eesmärk on olnud inimeste tunnetuse väljalülitamine. Kuna seda tegelikult (päriselt/ 100%) teha ei saa, siis valitigi meetodiks tuimestamine. Ehk meie tunnetussüsteemi tuimestati erinevate väljamõeldistega seni kuni piisaval hulgal meist oligi süsteem kinni jooksnud. Tuimestamise meetodi osaks oligi muuhulgas ka õpetus, et tunnete tundmine on nõrkus.

Detsember 2018

12.6 Päevasõnumid

Iga päeva inglisõnumiks on üks minu inglikaartidest.

Päeva inglikaarti saate hõlpsalt kasutada ka päeva meditatsioonikaardina. Õpetuse, kuidas kasutada minu inglikaarte ka meditatsiooni abivahendina, leiate igast nädala horoskoobist (minu kodulehelt).

….

Päevasõnumid avalikustan ma nädala kaupa 2018 detsembrikuu nädala horoskoopides.