Nädala horoskoop 31.10-06.11.2016 #horoskoop

nädala horoskoop nädal 44 2016

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

31.10 – 06.11.2016

2016. aasta nädal nr 44

Inglite sõnumid aasta 44. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

Nädala märksõna – Mis on tõeline ilu?

Nädala värv – punane

Nädala kristall – tsitriin

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2016. aasta 44. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sa oled ilus täpselt sellisena nagu Sa oled. Ära lase kellelgi end muuta! Number 11

Inglite taro kaart – teine tulekaart (ingl.k Two of Fire)

Lillekaart – Lase oma sisemisel ilul särada. Roosa roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Esmalt rõhutavad inglid juba kolmandat nädalat järjest, et eeloleva nädala sõnumid on mõeldud eelkõige kõigile neile, kel on elus juba pikemat aega (mitu aastat järjest) kestnud rasked ajad (väga raske energiaga ajad). Kui Te ei ole kahe eelneva nädala horoskoopi veel lugenud, siis kindlasti tehke seda (nädal 42 ja 43). Neis horoskoopides sisalduvad sõnumid on kõik väga tugevalt seotud.

Sel nädalal tuletatakse meile kõigile meelde, mis on tegelikult ilu. Ilu ei seisne rasvaimus, kunstküüntes või juuksepikendustes. Ilu ei seisne rahas. Tegelik ilu tähendab seda, et inimene on see, kes ta on loodud olema, täpselt sellisena nagu ta on loodud olema. Tegelik ilu tähendab seda, et inimene teostab end ja oma elueesmärki julgelt, enesekindlalt ja iseenese ees ausalt. Tegelik ilu tähendab seda, et inimene mõistab oma väärtust ja julgeb seda ka väljendada.

Eelmisel nädalal rääkisime manipuleerijatest ja sellest, kuidas nüüd on viimane aeg sellest manipulatsioonist läbi nägemiseks ja taolisele käitumisele lõplikult “ei” ütlemiseks. Tõelise ilu mõistega on sama lugu – see on olnud juba pikka aega moonutatud just nimelt selliste manipuleerijate tegevuse tõttu. Nüüd on aeg nende manipulatsioonide kõrvale tõstmiseks ja tõe nägemiseks.

Inglid soovivadki nüüd kõiki suunata omaenese tõelist ilu märkama. Vaadelge seda, kes Te olete. Te olete väga heasüdamlik ja armastav hing. Te olete igakülgselt tõeliselt ilus igal ajahetkel ja igavesti, sest see on Teie sünnipärane õigus. Kui keegi on Teile kunagi vastupidist väitnud, siis see inimene on valetaja.

Sel nädalal kutsutakse Teid üles oma tõelist ilu ka julgelt väljapoole näitama. See tähendab oma heasüdamlikkuse enesekindlat väljendamist. Teil ei ole kunagi tarvis karta oma armastava loomuse näitamist. See ongi Teie elu peamine eesmärk – olla see, kes Te olete ja elada selles tões igal sammul.

Tõelise Mina julge väljendamise ajastu on nüüd alanud. Kõik, kes elavad oma isiklikus tões (ehk oma tõelises ilus), saavad nüüd justkui inglitiivad. Kõik, mida Te sellisest lähtepunktist teete, saavutab edu. Kui aga hakkate kellegi manipulatsiooni tõttu kartma ja sellest tulenevalt oma südamesoove maha suruma, pidades seda manipulatsiooni tõeks, siis need tiivad kaovad.

Käes on aeg olla tõeliselt ilus – nii mõtetes, sõnades kui ka tegudes!

Osad minu poole pöörduvad inimesed küsivad ikka aeg-ajalt, et kas maailm ei läheks selliselt hukka kui igaüks teeks seda, mida just tema soovib teha. Olen sellele küsimusele vastanud oma artiklis “Soovitused igapäevaeluks”. Ma ei hakka siia seda vastust kopeerima ja ei reeda ka kohe, mis ma neile vastasin. Mõtisklege selle küsimuse üle mõni hetk omakeskis ja minge siis huvi korral minu artiklist järele vaatama, mida mina täpselt vastasin. Vastuse leiate artikli esimesest alapunktist “Kuidas leida sisemine rahu?”. Artikli leiate täies mahus siit alalehelt – “Soovitused igapäevaeluks”.

Muusikamaailmast illustreerivad eelolevat nädalat kaks lugu, mis esmapilgul justkui ei läheks üldse käesoleva sõnumiga kokku. Kuid tõepoolest – ja kordan igaks juhuks veel üle, et tegu ei ole trükiveaga – eeloleva nädala energiat illustreerivad need lood:

Linkin Park “Numb”, ja

Nirvana “Smells Like Teen Spirit”

Sealjuures ei ole niivõrd olulised nende lugude sõnad kui just terviklik energia, mida need lood edasi kannavad.

Mäletate, millest just rääkisime – tõeline ilu ei seisne selles tilu-lilus, mida meid on suunatud arvama ja manipuleeritud uskuma. Tõeline ilu on hoopis miskit muud ja need lood illustreerivadki just seda.

Lisamärge rasvaimu, kunstküünte ja juuksepikenduste kohta, mida ülal mainisin – need nähtused ei ole iseenesest halvad ja kui Te tõesti tunnete, et miski neist teeb Teid südamest rõõmsaks, siis loomulikult võite selliseid asju kasutada. Samas tuleb alati mõista, et Teie ilu ei sõltu sellistest välistest faktoritest. Te olete ilus ka ilma selliseid nähtuseid kasutamata. Ühtlasi tuleb alati tõmmata range piir asjade ja enesehinnagu vahele. Teil on sünnipärane õigus tervislikule ja terviklikule enesehinnangule ja ükski asi ei saa ega tohi Teilt seda ära võtta.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 04.11-05.11.2016 – tähesadu (tauriidid) (reede-laupäev)

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et Teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida. Isegi kui Te tähesadu füüsiliselt oma silmaga ei näe, on see aeg energeetiliselt ikka väga potentsiaalirikas.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Gems Oracle Cards by Bianca Luna; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Kvartali horoskoobid (oktoober-detsember)

Lugege ka oma 2016. aasta viimase kvartali (oktoober-detsember) horoskoopi, et näha, mida inglid Teile selleks kvartaliks soovitavad. 4. kvartaliks on valmis ka suhtehoroskoobid kõigile sodiaagimärkidele. Kvartali horoskoobid (ja ka kõik muud minu tehtud tasuta horoskoobid) leiate alalehelt “Tasuta horoskoobid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"