Erihoroskoop – Tervislik kehakaal suvi 2017 – Õhumärgid (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja)

horoskoop tervislik kehakaal suvi 2017 õhumärgid

Erihoroskoop – Tervislik kehakaal

Suvi 2017

ÕHUMÄRGID

Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Inglite sõnumid 2017. a suveperioodiks seoses tervisliku kehakaaluga – õhumärkidele

MÄRKSÕNA – Enesekindluse treenimine on võti

Millest kõneleb käesolev erihoroskoop?

Küsisin selle horoskoobi raames inglitelt juhiseid ja nõuandeid tervisliku kehakaalu kohta perioodiks suvi 2017. Täpsemalt – uurisin, mis aitab meil 2017. aasta suveperioodil tervislikku kehakaalu saavutada ja hoida. Nagu minu horoskoopides ikka, räägime siin eelkõige energeetilistest nõuannetest, mis on esitletud tule-, maa-, vee- ja õhumärkide kaupa. Palusin selle horoskoobi raames inglitelt eelkõige informatsiooni nende aspektide kohta, mis võivad olla takistuseks tervisliku kehakaalu saavutamisel ning ühtlasi küsisin muidugi ka, kuidas neid takistusi tervendada. Terminit suvi võib siinkohal käsitleda laialt – st. see horoskoop ei vasta kindlasti minutipealt kalendrisuvele. Pühendasin selle erihoroskoobi suveperioodile seetõttu, et inimesed muutuvad just suve lähenedes kehakaalu temaatika osas eriti tundlikuks. Seetõttu tundub, et just sel perioodil on nõuanded antud teema kohta eriti vajalikud.

Käesoleva horoskoobi raames soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kindel Jah. Number 62

Inglite taro kaart – Täht. Number 17

Kaitseinglite taro kaart – Seitsmes tegevusekaart

Lillekaart – Austa oma kohustusi. Roosa liilia

Kristall, mis aitab kaasa tervisliku kehakaalu saavutamisele/hoidmisele 2017. a suveperioodil – jadeiit

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Osade õhumärkide jaoks tuleb väga konkreetselt läbi sõnum, et te olete õigel rajal. Teil jääb üle vaid sellel rajal püsida ehk kehakaalu temaatika raames tähendab see seda, et mida iganes te oma kehakaalu tervislikuna hoidmiseks juba teete, on teie jaoks õige tee. Teil tuleb nüüd vaid oma võetud kohustustest kinni pidada ehk tõenäoliselt tähendab see viide oma juba planeeritud treeningutest või toitumise plaanidest (või mõnest tervendusmeetodist, mille olete hiljuti leidnud) kinnipidamist.

Suurema osa õhumärkide jaoks aga tuleb inglitelt sõnum, et teie puhul põhjustab kehakaalu probleeme vähene enesekindlus. Teile öeldakse, et kui treenite oma enesekindlust, siis leiate ka lahenduskäigud tervisliku kehakaalu jaoks.

Te olete tõenäoliselt siiani pidanud enesekindluse temaatikat kehakaalu langetamise temaatikast täiesti eraldiseisvaks. Tegelikult see nii aga ei ole. Probleemid enesekindlusega põhjustavadki näiteks seda, et teil on teatud toitude söömisele raske “ei” öelda. Samuti põhjustab see seda, et te ei suuda ühestki endale ette seatud treeningkavast või toitumiskavast seni kinni pidada kuni saavutate need tulemused, mida soovite.

See, mida nimetatakse kehakaalu langetamise teema puhul tavapäraselt laiskuseks ehk suhtumine “ma ei viitsi sellega tegeleda ja seetõttu jätan kõik pooleli”, ei ole tegelikult mitte midagi muud kui enesekindluse puudujääk. Puuduliku enesekindlusega inimene mõtleb kohe uut programmi alustades, et ta ei saa niikuinii sellega hakkama. See mõte on tema peas domineeriv. Seetõttu jätabki selline inimene pikemaajalise programmi kiirelt pooleli. Ta alustab seda küll suure innuga, kuid mitte inspiratsioonist, vaid motivatsioonist. Tõenäoliselt on ta end motiveerinud erinevaid edulugusid lugedes või mõne uue dieediprogrammi kiireid lubadusi tõeks pidades. Kui aga pole loomulikust kulgemisest tulenevat inspiratsiooni JA LISAKS vasardab peas pidevalt domineeriv mõte “ma ei saa niikuinii sellega hakkama”, siis ongi igasuguse programmi puhul kiire katkestamine loogiliselt järeldatav.

Seega, õhumärgid, kes tundsid end eelnevas kirjelduses ära – teil on vaja enne “õige” kaaluprogrammi leidmist tegeleda oma enesekindluse turgutamisega. Teil on vaja sellest hävitavast domineerivast mõttest lahti saada selliselt, et te suudaksite järjepidevalt olla mõttelainel – “ma saan sellega hakkama”.

See on eeltingimus kaaluprogammi õnnestumisele, ükskõik, millise programmi te valite.

Seda põhjusel, et kehakaal ei ole asi, mis saaks langeda nii kiirelt, et see toimuks nende esmaste õhina ja innuga mööduvate (uue programmi alustamise) hetkede jooksul. Kehakaalu langetamine võtab aega. Olenevalt sellest kui palju teil seda langetada on vaja, võib see võtta ka mõne aasta. Sinna pole midagi parata. Kui te seate endale eesmärgiks tervislikult toimiva organismi ja tervisliku elu, siis ei tohi lasta end heidutada sellest, et teie progamm võtab aega. See ei tähenda, et tervislikule eluviisile üleminnes oleks vaja tervemat enesetunnet nii kaua oodata. Absoluutselt mitte! Parem enesetunne tuleb ikka palju kiiremalt.

Lisaks sellele tuleb meeles pidada, et enesekindlalt ja vaimses mõttes hästi võite te end tunda igal ajal, ükskõik, millise kehakaalu juures. Vaimses mõttes hästi saab inimene end tunda isegi füüsiliselt täiesti haigena. Neid seisundeid saab eraldada.

Nagu ka eelpool öeldud – kui te saavutate juba selle enesekindla staadiumi, siis leiate te ka hõlpsalt üles kõik meetodid, mis sobivad just teie kehakaalu olukorrale.

Kuidas treenida enesekindlust? Alustage näiteks sellest, et kõrvaldate oma kodust kõik esemed, mis on teie jaoks vaimselt kurnavad. Toon näited – katkised esemed, mida te pole ammu korda teinud ega viitsigi korda teha; esemed, mis on kingitud inimeste poolt, kes teile ei meeldi või kelle puhul tunnete lausa otsest pahatahtlikkust teie suhtes; esemed, mida te pole väga ammu kasutanud ja mida tegelikult enam ei vajagi jne. Kõik esemed, mille puhul tunnete isiklikult, et see ese tekitab teis halba enesetunnet, võib ära visata/ anda/ kinkida (kui ese on korralik ja kasutuskõlblik, siis miks mitte see ka ära kinkida või ka lausa müüa…see, et teile üks asi ei meeldi, ei tähenda, et see ei võiks meeldida kellelegi teisele).

Seejärel liikuge suhete valdkonda ja tõstke oma elust välja kõik suhted, mis on teie jaoks vaimselt kurnavad. Mõistet suhted võib siinkohal käsitleda äärmiselt laialt. Sealjuures pidage meeles, et suhetega on muidugi keerulisemad lood ja tihtipeale pole võimalik mõnda kurnavat suhet oma elust päris 100% välja raiuda. Selleks puhuks aitabki see kui tegelete oma enesekindlusega algul teisi radu pidi. Kui olete üldises plaanis enesekindlam, siis leiate lõpuks ka suhete osas õiged lahenduskäigud.

Mismoodi aitab kõik see kaasa teie enesekindluse treenimisele? Iga kord kui te ütlete “ei” millelegi, mis tekitab teile halba enesetunnet, ütlete te iseendale “jah”. Te ütlete “jah” sellele, et ka teil on õigus elada ja väljendada oma arvamust. Te ütlete “jah” oma tunnetele. Te näitate endale, et ka teie olete paremaid, viisakamaid ja sõbralikumaid kogemusi väärt.

Küsite, kas see pole mitte egoism kui te teete kõike nii nagu ise tahate? Seda küsimust olen käsitlenud pikemalt oma artiklis “Soovitused igapäevaeluks”, mille leiate igal ajahetkel vabaks lugemiseks siit alalehelt -> Soovitused igapäevaeluks.

Täpselt samast teemast kõnelevad inglid pikemalt ka näiteks nädala nr 19, 2017 horoskoobis (ehk nädal 08.05-14.05.2017).

Lõppmärkena lisan veel klausli, et inglite juhiste puhul ei tähenda üks juhis kunagi seda, et ainult see konkreetne aspekt aitab viia soovitud tulemuseni. Täpsustan – käesolevas horoskoobis toodud soovitus ei pruugi ainuüksi viia teid tervisliku kehakaaluni. Siin väljatoodud nõuanne võib lihtsalt olla parim meetod, mis viib teid energeetiliselt sellisele tasandile, kus te hakkate loomuliku kulgemise teed pidi otsima ja leidma just neid lahendusi, mis lõpuks kogumina viivad teid ka tervisliku kehakaaluni. Inglid ei anna kunagi ette sellist retsepti nagu maised tervisenõustajad. Nad ei käsuta ega võta inimeselt isiklikku otsustus- ja mõtlemisvõimet. Inglid suunavad armastavalt õigesse kohta ja suunavad eelkõige selliseid teid pidi, mis avavad inimese jaoks järjest enam tema isiklikku ühenduskanalit. Kui teie ühenduskanal aga on puhas ja 100% töökorras, siis on ka teie kehakaal tervislik ja kõik muud aspektid elus külluslikud. See on too ülim eesmärk, milleni inglid meid siin maises elus suunavad. Lisaks ütlevad nad, et tervislik kehakaal tähendab erinevate inimeste jaoks erinevat asja – eelkõige tähendab see kehakaalu suurusjärku, mille juures kogu inimese organism saab tervislikult toimida. Kindlasti ei räägi inglid iialgi rõivasuurusest null, XXS,32 vms.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel & Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid, mis pole tavapärased horoskoobid. Need on pigem kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Milliseid horoskoope leiate minu kodulehelt?

  • NÄDAL – igal nädalalõpul postitan uue nädala horoskoobi (üldjuhul neljapäeval või reedel).
  • KVARTAL+AASTA – leiate siit horoskoope nii kvartali- kui ka aastaseks perioodiks. Kvartaliks teen üldjuhul suhtehoroskoope. Aastaks teen üldhoroskoope ja erihoroskoope erinevatel teemadel (nii, kuidas tunne parasjagu juhendab).
  • PÄEV minu kodulehelt leiate ka päeva inglisõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Päeva inglisõnumid asuvad kodulehe paremal ääres oleval menüüribal. Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis märkate, et kaartidele ilmuvad kuupäevad. Sealt valigegi kuupäev, mille päevasõnumit näha soovite ja klikkige (vajutage) vastavale kaardile.
  • MINU INGLIKAARDID lisaks on teil võimalik igal ajahetkel kasutada minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Nagu viitan ka ülalpool, postitan aeg-ajalt ka erihoroskoope, mille ilmumisaega ega teemat ma pikemalt ette ei kuuluta. Need ilmuvad täpselt siis kui minu juhendus suunab mind neid tegema. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast suveperioodi!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"