Nädala horoskoop 15.01-21.01.2018

nädal 3 2018

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

15.01 – 21.01.2018

2018. aasta nädal nr 3

Inglite sõnumid aasta 3. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Seni õpitu integreerimine toob õnne

Nädala kristall – Punane tiigrisilm

Nädala värv – Punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2018. aasta 3. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Värskenda oma kodu millegi uuega. Nr 64

NB! Muudatus al. 2018 a. esimesest nädalast – allpool asuvast “Nädala meditatsiooni” sektorist leiate nüüd ka ühe lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud kõigile neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga. Ehk täpsemalt neile, kes on asunud kaasa töötama tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Millisest raamatust käib jutt ja mida tähendab sellega kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite taro kaart – Kolmas veekaart (ingl. k Three of Water)

Lillekaart – Ava oma süda. Punane roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal muutus kättesaadavaks uutmoodi küllus. Inglid ütlesid, et see on küllus, mis vastab uue ajastu seaduspärasustele. Ja nad lisasid, et see võib saabuda peegelpildis. Lisaks rõhutasid nad, et see küllus muutub hoomatavaks ainult neile, kes lähenevad sellele küllusele avatud südamega. Mida tähendab avatud südamega lähenemine? Seda selgitust saate üle lugeda eelmise nädala horoskoobist.

Eeloleval nädalal jätkub tolle uutmoodi külluse energia. Kui eelmisel nädalal andsid inglid vaid väga üldiseid selgitusi selle kohta, mis tolle uutmoodi külluse laines toimuma hakkab, siis eeloleval nädalal on lugu teistsugune. Nüüd annavad nad meile konkreetse ülesande. Mäletatavasti on nad meile ka varem andnud mõne nädala tarbeks midagi konkreetset ülesandeks.

Inglid ütlevad, et see on nüüd ülesanne, mis tuleb igaühel ise ära teha, selleks, et too küllus saaks tema ellu saabuda. Selle ülesande sooritamisel ei ole kindlapiirilisi reegleid. Seda sooritust ei tule mitte keegi väline tegelane iialgi hindama. Ja mitte keegi ei pea seda ülesannet sooritama kellegi teise jaoks.

See on ülesanne, mis tuleb sooritada iseendale ja iseenda hüvanguks. Seda muidugi juhul kui soovite osa saada tollest uuest värskendavast energialainest, mis meie jaoks praegu õhus heljub.

Mäletatavasti on inglid juba öelnud, et uus ajastu ongi nende päralt, kes mõistavad, et nende elu on nende oma. Ehk nende päralt, kes mõistavad, et mitte keegi teine ei saa ega hakka kunagi nende eest elu ära elama. Igaüks omab just enda elu, mitte kellegi teise oma. Ükskõik kui palju tahta spikerdada või petta, oma elust te lahti ei saa. Teile on antud just see elu, mis teile kuulub. Ja teie elu peamiseks või võib ka öelda baasülesandeks on just tolle elu elamine.

Mis see tähendab? See tähendab seda, et niipea kui te lähete oma eluteelt kõrvale, hakkab teie elu ka lonkama. Mida tähendab oma eluteelt kõrvale minemine? See tähendab peaasjalikult sellist juhtumit, kus inimene hakkab elama hoopis teiste inimeste elusid. Ehk inimene jätab ennast ja oma elu täielikult või osaliselt tagaplaanile ning hüppab hoopis justkui teiste inimeste kingadesse. Hüppab, sooviga teiste eest midagi ära elada või ära kogeda. Ehk see inimene teeb tolle hüppe enamasti soovist kangesti kedagi teist “abistada”. See aga pole iialgi võimalik! Ükskõik kui tugev on “abistaja” soov, ta ei saa ikka mitte iialgi ära elada teise inimese ehk abistatava elu. Ja sellest allikast lähtuvadki meie maises elus paljud probleemid. Millisest allikast? Seda allikat võibki nimetada oma-nina-teiste-ellu-toppimise allikaks.

Jah, enamik mõistab väga karjuvate juhtumite puhul nende juhtumite tasakaalutust ehk mõistab nende juhtumite puhul, et “abistaja” sekkus liigselt. Kuid on väga palju selliseid juhtumeid, mis ei karju.

Inglid ütlevad, et hetkel esineb maises plaanis tohutult palju säärast liigset sekkumist, mida sildistatakse “teiste abistamiseks”. Nagu inglid ütlesid ülalpool – need on sekkumised, mille sisuna inimene asub elama teise inimese (või teiste inimeste) elu. Ehk need on sekkumised, mille sisuks on iseenda ja oma elu täielik hülgamine või vähemalt vägagi sekundaarseks määramine. Selline abistamine pole aga iialgi abistamine. Kui inimene hülgab iseend, siis ei saa ta tegelikult ka mitte kedagi teist aidata. Teiste aitamine peab alati lähtuma sügavast sisemisest soovist, mis on inimese isikliku sisetundega kooskõlas. Selline soov aga alati jaatab ka iseennast. Ehk sellise soovi puhul ei aita kunagi üks inimene teist sellisel moel, et ta ise hääbub tolle aitamise taustal.

Selline aitamine moodustab tervikliku ringi. Mis ring see on? See on elu loomuliku kulgemise ring? Mis see tähendab? See tähendab ringi, mille üheks pooleks on andmine ja teiseks pooleks vastuvõtmine. Sealjuures on need pooled võrdsed. Elu loomuliku kulgemise sisu võibki muuhulgas vaadelda andmise ja vastuvõtmise tasakaaluna. See ringlus on samasugune nagu hingamine. Inimesel ei ole võimalik eriti kaua elada selliselt kui ta hingab ainult välja. Selle seisukoha tõepärasusega oleme vist kõik nõus. Elu loomuliku kulgemisega on täpselt samad lood – kui tegeleda ringi ainult ühe küljega, siis elu enam kauaks ei jätku. Jah, inimene võib füüsilises mõttes veel elus olla, kuid inglid ütlevad, et see pole enam “elamine”. Selline elu muutubki pidevaks ellujäämise võitluseks.

Eraldi teemaks on veel ka see, mida taoline kangekaelne “abistaja” teeb “abistatava” energiaga. Inglid ütlevad, et selline kangekaelne abistamine toidab tegelikult ringlust, mis jätabki “abistatava” igaveseks “abistatava” rolli…ehk tegelikult ei aita selline aitamine mitte kedagi. Aga miks ei aita kui keegi saab ju ikka abi? Sellepärast ei aita, et selline energeetiliselt tasakaalutu abistamine on tegelikkuses hoopis mõlemale osapoolele kahjulik. Miks? Sest ülalkirjeldatud ring jääb mõlemal juhul poolikuks. Inimene aga pole poolik olend. Inimene on täiesti eraldiseisvalt terviklik olend.

Inglid jätkavad teemal – nädala ülesanne. Mis on seekord meie ülesandeks?

Nad ütlevad, et eeloleval nädalal heljuva külluse laine hoomamiseks, peab igaüks oma ellu integreerima teatud tõed. Need on tõed, mille kuulutab tõeks teie isiklik sisetunne. Need on tõed, mida ei pea kuulutama tõeks mõni direktiiv või assamblee. Need on tõed, mille tunneb ära teie süda ja teie tunnetussüsteem. Need on tõed, mis on kooskõlas loomuliku ja loodusliku kulgemisega.

Millistest tõdedest inglid siinkohal räägivad?

Nad viitavad siinkohal kolmele horoskoobile, mille ajaperioodid on juba möödunud, kuid neis sisalduvate sõnumite mõistmine muutub äärmiselt oluliseks just nüüd, eeloleval nädalal.

Ehk tegu on sõnumitega, mille üle oleme juba mõtisklenud. Meil on olnud küllaldaselt aega nende sõnumite analüüsimiseks ja tõlgendamiseks. Nüüd on käes aeg need sõnumid üle korrata ja teha neist mõned kokkuvõtlikud järeldused.

Kelle jaoks on neid vaja üle korrata? Ikka iseenda jaoks. Ja kelle jaoks on vaja teha järeldused? Ikka enda elu jaoks. Täpsemalt iseenda elu parendamiseks.

Rõhutan, et minu horoskoopides on alati fookuses termin “parendamine”, mitte “parandamine”. Mis see tähendab? See tähendab seda, et teie elu pole katki. See ei vaja kokku kleepimist. Kui miski on nihu, siis tuleb neist olukordadest teha vaid omad järeldused, võtta vastu seal sisalduvad õppetunnid ja minna juba targemalt edasi. Katki ei ole inimene mitte kunagi. Küll aga võib elu minna tasakaalust välja (nagu inglid kõnelesid siin ka eelnevalt). Sellisel juhul ongi vaja tegeleda sisemise protsessiga, mida on kõige parem nimetada oma elu “parendamiseks”. “Parandada” saab asju ehk füüsilisi esemeid. Inimene ei vaja mitte kunagi “parandamist”.

Millised on need kolm horoskoopi, millele inglid nüüd tugevalt viitavad? Nad soovivad selle nädala viited tuua välja selliselt, et nad annavad iga viidatava horoskoobi kohta ka küsimused, mille vastuseid tulekski nüüd integreerida oma ellu ehk esmalt oma energiasüsteemi, seejärel mõtetesse ja seejärel juba ka oma maise elu füüsilisse tasandisse.

Iga viidatava horoskoobi juures toovad nad välja just need küsimused, millele vastav horoskoop ka vastuse annab. Kuid nad soovitavad teil enne nende horoskoopide ülelugemist ka mõtiskleda hetkeks, kuidas te ise sellele küsimusele vastaksite…ehk kuidas te vastaksite enne kui olete neid horoskoope üle lugenud…ehk kuidas vastaksite enne kui teil pole värskelt üle loetud need vastused, mida annavad inglid.

Nädala horoskoop 05.12-11.12.2016 (ehk nädal nr 49, 2016)

PS! Lisan siinkohal jälle igaks juhuks juurde, et tegu on tõepoolest 2016. aasta horoskoobiga. See aastanumber on siin õige.

Küsimused:
Mida tähendab tõeline armastus?
Mis on hirmu vastand?
Mida tuleb teha olukorras, kus hirm tõstab pead?
Kuidas aru saada, et uus idee on sisetundega kooskõlas?

Nädala horoskoop 20.11-26.11.2017 (ehk nädal nr 47, 2017)

Küsimused:
Mis viib inimese tegelikult rööpast välja?
Kuidas käib energiate hoomamine?
Kas keegi teine saab teie eest midagi hoomata?
Missugune on looduslik julgus?
Millised nähtused on ebamaised?

2017 a. III kvartali (juuli-september) suhtehoroskoop – Maamärkidele

Küsimused:
Mida tähendavad eitavad vastused energeetiliselt (ehk võib ka öelda, mida need tähendavad looduslikult)?
Mida eitavate vastustega peale hakata?
Kas läbi elu on võimalik kulgeda ka jaatavate vastuste rütmis?

Kokkuvõttes võib tõdeda, et eelolev nädal saab olema justkui üks põhjalikum kontrollpunkt. Inglid küsivadki meilt nüüd, kas oleme saanud selgeks vastused eeltoodud küsimustele. Need on teemad ja vastused, mida nad on õpetanud meile juba pikka aega. Õpetanud kuidas? Eks ikka läbi elu ja erinevate juhtumiste/ kogemuste/ nägemiste/ nähtuste. Inglid selgitavad – õppimine selle kõige loomulikumas võtmes (ehk looduslikus võtmes) vältab terve elu. Need, kes seda nüanssi rõõmuga tervitavad, on alati saavutanud edu…kõiges, milles nad on soovinud edu saavutada. Paraku on meie füüsilises maailmas eksisteerinud aga ka väga palju manipulatsioone sellel teemal, milline õppimine olema peaks. Ka see on teema, mida on sügavuti manipuleeritud. Miks? Eks ikka selleks, et sassi lüüa inimese loomuliku kulgemise teekond. Ja kui see on sassi löödud, siis on inimese energiasüsteemiga edaspidi juba väga lihtne manipuleerida.

Aga kus või mis on siis tõde? Tõde on see, et teie elu on tervikuna toodud teile õpetajaks. Ja tõde on ka see, et see pole õpetaja, keda peaks kartma või keda peaks endast kõrgemaks pidama. See õpetaja on teiega võrdne. Ja ta mõistab, et õpitakse läbi armastuse. Ja ta mõistab, et teie oletegi armastus. Ja ta mõistab, et mõnikord läheb teil kauem aega selleks, et õppetükk selgeks saada. Ja ta mõistab, et mõnda asja hoomate te sekundiga. Ja ta ei kiirusta teid iialgi tagant ega manitse kui te ei saa kohe aru. Ja ta ei pane teile hindeid, sest iga inimene on hindamatu väärtusega olend. Ja ta mõistab, et teie ülesandeks on õppida just täpselt läbi sellise kogemuste/ nägemuste/ tundmuste prisma, mis on just teile omane. Ja ta ei tee iialgi katseid selle isikupärase prisma tuhmiks muutmiseks. Ja ta ei sunni teid iialgi kirjutama käega, millega te pole sündinud kirjutama. Ja ta ei kirjuta teie päevikusse mitte kunagi märkuseid. Ja iga õppepäeva lõpuks mõistate te, et enda õpetajaks olete teie ise, sest teie elu on teie oma. See on omand, mida ei saa mitte keegi mitte kunagi võõrandada. Mitte ühegi riigikorra muudatusega, mitte ühegi maksumuudatusega, mitte ühegi valitseja muudatusega, mitte ühegi kuriteoga. Selle omandi võõrandamist saab vaid teeselda ja seda teesklust saab vaid näidelda. Seda näitemängu saab küll lavastada üsna suurelt, kuid päeva lõpuks on see ikkagi pelgalt teesklus. Ka päeva lõpus on teie elu endiselt teie oma.

Inglid ütlevad lõpetuseks, et kes pühendab eeloleval nädalal aega ülaltoodud teemade integreerimisele, seda ootab tähistamine…üks väga hingelähedane ja äärmiselt rõõmustav tähistamine. Kuhu tuleb neid teemasid integreerida? Ikka oma eluteele. Mitte kellegi teise omale.

Nädala nr 3 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Duffy – Mercy” ja ka “Amy Winehouse – Valerie”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.
Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2018. aasta 3. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Värskenda oma kodu millegi uuega. Nr 64

Lisa-meditatsioonikaart neile, kes töötavad kaasa 2018 a. horoskoobiraamatuga:

Eva Tenter’i inglikaart – Ära karda õppida midagi uut. Õppeprotsess ei pea toimuma nelja seina vahel ja kellegi teise poolt loodud reeglite järgi. Sul olekski praegu kasulik õppida midagi uut, kasutades sealjuures ka uudset õppimise tehnikat (mis sobib just Sulle). Nr 113

(Alates nädalast nr 1, 2018 lisan siia igal nädalal lisa-meditatsioonikaardi, mis on mõeldud neile, kes on asunud kaasa töötama 2018 a. horoskoobiraamatuga ehk täpsemalt tolle kollektiivse kaugseansiga, mis moodustub läbi tolle raamatu. Mis raamatust ma kõnelen? Mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”)

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 17. jaanuar – noorkuu

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. need pole tavapärases mõttes horoskoobid. Lühikokkuvõttena võib öelda, et need on järjejutu moodi kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi teatud konkreetseks ajaperioodiks. Kuna neis sisaldub alati ka aegumatuid nõuandeid, siis soovitan uutel lugejatel tutvuda ka varasemate perioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid võivad küll olla juba möödunud, kuid neis horoskoopides võib sisalduda nõuandeid, mis aitavad teid just täna. Kui soovite pikemalt lugeda selle kohta, mis need tervendavad horoskoobid täpsemalt on ja kuidas saab tekst üldse tervendada, siis seda infot leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ühtlasi meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda.

Selgitan ka, miks need horoskoobid ei pruugi Teie jaoks resoneeruda

Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda, sest need sisaldavad minu vaatenurka. Energiaid saab nimelt alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Kõik 2018 a. tasuta aastahoroskoobid (lühihoroskoobid) on lugemiseks saadaval. Igale tähemärgile leidub seal üks üldine aastahoroskoop ehk horoskoop, milles vaatlen aasta energiat tervikuna. Lisaks valmistasin 2018 a. tarbeks ühe pika ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mida see raamat täpsemalt sisaldab ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.
  • PÄEVA INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on nüüd juba kokku 136. Lisasin nimelt äsja juurde 44 uhiuut inglikaarti. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUS! – 2018 põhjalik horoskoobiraamat, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina (tasuline)

2018. aastaks valmistasin ma ka ühe põhjaliku inglisõnumite raamatu (ehk horoskoobiraamatu). Raamatus sisalduvad sõnumid on ikka samamoodi kanaldatud sõnumid nagu näete ka minu tasuta horoskoopide puhul, kuid raamatu puhul kanaldasin iga kuu tarbeks erinevaid teemasõnumeid ehk lugemist on väga palju.

Täpsustuseks – raamatus sisalduvad sõnumid ei ilmu kunagi minu kodulehele üles. Need on täiesti eraldiseisvalt kanaldatud sõnumid, mis on mõeldud eeskätt neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nendega resoneeruvad. Ehk sisuliselt neile, kellele väga meeldivad minu poolt kanaldatud sõnumid ning kes tunnevad seetõttu soovi lugeda veelgi rohkem materjali, mida olen kanaldanud. Ja eriti neile, kes soovivad asuda ka kõnealuse raamatuga kaasa töötama, eesmärgiga tuunida oma isikliku sisemise juhenduse kanalit. Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina.

Mida see raamat täpsemalt sisaldab, mida tähendab selle raamatuga kaasa töötamine ja kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt –> Horoskoop 2018 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"