Horoskoop 2020 – Ambur

horoskoop 2020 ambur

AMBUR

(Sünniaeg 23.11 – 21.12)

Inglite sõnumid 2020. aastaks – kõigile Amburitele

MÄRKSÕNA – Õnn tuleb külla

Aasta kristall – Punane tiigrisilm

Aasta värv – Oranž

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kuhu soovid sõita? Sinu tõld on juba sõiduks valmis. Nr 124

Inglite taro kaart – Üheksas maakaart

Lillekaart – Eelmise elu tervendamine. Meelespea

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel aastal tervenesid teie elus erinevad manipulatiivsed mustrid. Inglid ütlesid, et enamjaolt oli tegu suhteid puudutavate manipulatsioonidega, sealjuures võis tegu olla igat liiki suhtlusega (sh tööalased suhted jne). Nad täpsustasid veel, et terveneb baasmuster, mis on varem järjepidevalt tootnud teie elus teatud veakoodi.

Eks kindlasti tervenesidki erinevate Amburite jaoks erinevad teemad, kuid 2020. aasta sõnumites soovivad inglid keskenduda neile Amburitele, kelle puhul tervenesid just tööalased (sh raha temaatikat puudutavad) mustrid.

Nimelt öeldakse teile, et 2020. aasta kujuneb teie jaoks väga edukaks töö- ja ka raha-aastaks. Seda kinnitavad ka kõik kaardid, mis teile selleks aastaks lugu rääkima tulid.

On muidugi võimalik, et ka teiste Amburite puhul tuleb 2020. aastal fookusesse just töö- ja rahatemaatika, kuid mulle siiski pigem tundub, et siin on tegu just nende isikutega, kelle puhul olid 2019. aastal fookuses tööd ja raha puudutavad suhted.

Miks ei saadeta teist sorti Amburitele sel aastal sõnumeid? Seda ma ei oska öelda. Inglid kõnelevad alati sellest, millest on vaja. Ja nagu ikka, kordan ka järgnevat asjaolu – ei saa loota, et läbi ühe nõustaja (antud juhul läbi minu) kõneletaks päris kõigi inimestega. Seetõttu on eelolevaks aastaks sõnum täpselt selline nagu ta on ja see kehtib just neile Amburitele, kelle elus tõusetusid juba 2019. aastal fookusesse tööd ja raha puudutavad temaatikad.

Loomulikult on need teemad kõigi jaoks olulised, kuid siin on siiski mõeldud teatud erilist fookust. Ehk kõnealuste isikute puhul pidi toimuma 2019. aastal (antud teemade raames) spetsiifilisem energeetilise puhastuse protsess.

Mida saavad inglid teile veel 2020. aastaks rääkida?

Nad ütlevad, et eriti edukas aasta on seekord neil, kes tegelevad ettevõtlusega. See tähendab muidugi seda, et teil tasub nüüd julgelt oma plaane teostada. Kuid lisaks tundub mulle, et kõnealune edu leiab teid igal juhul üles. Ehk edukad olete te 2020. aasta vältel isegi siis kui te otseselt ei lähe praegu ise uusi radu otsima ega hakka ka teostama uusi ideid. 

Aga milles kõnealune edu seisneb? Mida saavad inglid selle kohta veel rääkida?

Nad ütlevad, et sel aastal lihtsalt jõuavadki teie juurde erinevad olukorrad ja sündmused, milles mängib peaosa “õnn”. Ehk teil lihtsalt õnnestuvad nüüd erinevad projektid, mõned isegi väga ootamatuid radu pidi. Ja nagu juba öeldud – teil õnnestuvad ka sellised asjad, millega te otseselt ei tegelegi. Ehk õnn leiab teid nüüd lihtsalt üles. Te võite end ju üritada tema eest peita, kuid sel aastal see kindlasti läbi ei lähe. Õnn leiab teid nüüd kasvõi maa alt üles.

Ehk kokkuvõttes võibki öelda, et teile tuleb nüüd lihtsalt õnn külla. St. ise te selleks enam mingeid erilisi samme tegema ei pea. Kogu eeltöö saigi teil tehtud 2019. aastal.

Aga miks see õnn nii järsku tuleb?

Inglid ütlevad, et siin on taaskord tegu iidsete probleemsete alade puhastumisega. See protsess oli pikk ja vaevarikas. See protsess kulges läbi kõigi inimeste. Tahtsime seda või mitte, ta toimetas ikka. Ja mõnel juhul laastas see protsess elusid väga ulatuslikult. 

Tundub, et ka Amburite seas oli palju neid, kelle elus pöörati väga mitmeid nüansse pahupidi. Kuna see protsess on aga nüüd lõppenud, siis ongi käes aeg hüvitiste korjamiseks.

Inglid on meile juba korduvalt öelnud, et kõik kahjustused saavad hüvitatud ja kindlasti väga heldel moel.

Selles lubaduses pole ka kahelda tarvis, sest üheks hüvitiseks ongi juba see asjaolu, et me jõuame nüüd oma sünnikoodiga joondatud rajani. St. tänu sellele jõuame, et läbisime tolle puhastusprotsessi. Ehk ilma nende pahupidi pööratud käikudeta poleks me kunagi sellesse sihtpunkti jõudnud.

Juba ainuüksi too sihtpunkt tagab meile edaspidi igakülgselt rahulikuma ja rõõmsama elu.

Millised on veel need õnnelikud käigud, mis Amburite puhul tollele sihtpunktile lisanduvad? Seda praegu rohkem ette ei näidata, aga te võite olla kindlad, et palju rõõmu saate te kindlasti 2020. aasta vältel tunda.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Teie isiklikult tunnete seda, mitte teie ema, vend või sugulane. Teie ema, venna ja sugulase jaoks võib resoneeruda hoopis mõni teine viide, mis jällegi teid ei pruugi üldse kõnetada.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Amburitele saadetakse 2020. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

  • Nädal nr 31, 2018 horoskoop
  • Nädal nr 47, 2017 horoskoop
  • Nädal nr 3, 2018 horoskoop
  • Nädal nr 51, 2017 horoskoop

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (alates 2019 juulikuust ilmuvad tasulised lisasõnumid igakuiselt – vt alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”), toovad inglid lisasildadena välja 2018 maikuu üldiste sõnumite sektoris väljatoodud juhised ja 2019 maikuu üldiste sõnumite sektoris väljatoodud juhised. Kuna mõlema viite puhul on tegu maikuuga ja ka üldiste sõnumite sektoriga, siis soovitan ma teil kindlasti meenutada, mis teie elus just nende aastate maikuus toimus. Kuna 2020. aasta fookus on teie jaoks töö ja raha temaatikatel, siis otsige vihjeid samuti neist valdkondadest.

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2020 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Amburi tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2020 energiat muusikamaailmast lugu – “Mark Ronson – Uptown Funk ft. Bruno Mars”

UUTELE LUGEJATELE

Kuna minu kodulehele lisandub järjepidevalt uusi lugejaid ja kuna uusi lugejaid lisandub eriti palju just aastavahetuse perioodil, mil tutvutakse möödunud aasta ja uue aasta horoskoopidega, lisan siia alljärgnevalt ka mõned pikemad selgitused selle kohta, mis on energeetiline sild ja mismoodi töötavad lisaviited, mis tuuakse välja neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega.

Niisiis, mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Ja mida tähendavad lisaviited neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega?

2018 a. algusest on inglid toonud välja (siiani nädala horoskoopides) ka lisaviiteid neile, kes töötavad kaasa minu poolt kanaldatud inglisõnumite raamatutega. Säärased raamatud ilmusid 2018 a. tarbeks ja 2019 esimese poolaasta tarbeks. Alates 2019 juulikuust hakkasid tasulised lisasõnumid ilmuma igakuiselt (ikka e-raamatu kujul). Tegu on sõnumitega, läbi mille toimetavad inglid ka kollektiivse kaugseansiga. Seetõttu on tegu tekstidega, milles sisalduvaid sõnumeid ma kunagi oma kodulehele üles ei postita. NB! Kuna tegu pole tavapäraste raamatutega, kehtib nende levitamisel ka teistmoodi reeglistik. Sellega seoses läheb alati lukku eelmise raamatu müük kui ilmub järgmine raamat. Sama reegel kehtib edasi ka kuuhoroskoopide puhul. St. ühtki varasema perioodi raamatut enam soetada pole võimalik. Tasuliste lisasõnumite kohta leiate kogu lisainfo alalehelt – Kuuhoroskoop (tasuline)

Aga miks ma toon üldse välja selliseid viiteid?

Seetõttu, et minu poolt kanaldatud horoskoopides ei kõnele inglid alati kõigest otse. Tihtilugu edastatakse sõnumeid läbi vihjete ja sümbolite. Sealjuures võivad ja peavadki need sümbolid tähendama erinevate inimeste jaoks erinevaid asju.

Mida need täpselt tähendavad? Täpse tähenduse tuvastamine ongi alati igaühe personaalne ülesanne. Täpsustan – siin võidakse välja tuua üldisemaid juhendusi, mis puudutavad üldisemaid teemasid ehk siit võite leida juhiseid selle kohta, mis meie maailmas üleüldiselt parasjagu teoksil on (energeetilises mõttes). Samal ajal võidakse edastada just nimelt läbi taoliste lisaviidete ka juhiseid, mis abistavad inimesi nende personaalsel teekonnal.

Nagu olen tihti ka rõhutanud – need analüüsid, mida mina teen, põhinevadki minu kogemustel ja tundmustel. See ei tähenda, et teie ei saaks samast inglisõnumist teha hoopis teisi järeldusi, mis kehtivad teie jaoks. Täpsustan veelgi – kui kanaldan neid inglisõnumeid, siis tuuakse minuni teatud elemente infoga või piltidega. See kirjatükk, mis siia tervikuna valmib, sisaldab juba ka teatavat minupoolset analüüsi. Muudmoodi polegi mul võimalik neid sõnumeid edastada, sest nende edastajaks olen maises plaanis mina ehk mina tervikuna, koos oma nägemuste, kogemuste ja tundmustega. See tähendabki kokkuvõttes seda, et kui võtate mõne sõnumi elementideks lahti, võite te leida sealt enda tarbeks ka teistlaadi juhiseid kui mina kirjeldasin.

Pikemaid kirjeldusi kanaldatud ehk tervendava horoskoobi olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Sealt leiate ka kirjelduse selle kohta, kuidas saavad tekstid üldse tervendada.

ei.ole.astroloogiline.horoskoop

Astroloogilistest tähemärkidest – ma kasutan siin aastahoroskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Kasutan nende tähemärkide nimetusi ja ka nimetust “horoskoop” vaid seetõttu, et need terminid on inimestele tuttavad, mis tähendab omakorda, et neid kirjatükke on ka lihtsam internetiavarustest üles leida. (PS! Tähemärke olen kasutanud ainult aastahoroskoopide puhul. Kõik muud horoskoobid, mida ma valmistan (nädala horoskoobid, tasulised kuuhoroskoobid jne) on kanaldatud üldises plaanis kõigile ehk sealt te tähemärkide kaupa lahterdamist ei leia.)

Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinjuures on abiks näiteks Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate te alati FB siseselt teavituse kui olen postitanud mõne uue horoskoobi. Minu Facebooki konto lingi leiate kodulehe ülaservast.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP
(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan ma igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. 

NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

NB! Ka tasuline kuuhoroskoop EI OLE astroloogiline horoskoop. See tähendab, et ka seal ei lahterda ma sõnumeid tähemärkide kaupa. Nagu ütlesin juba ülalpool – tähemärke kasutan ma oma töös AINULT nende lühikeste aastahoroskoopide puhul, mida te praegu lugesite.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile võrratut 2020. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"