Horoskoop 2020 – Kaljukits

horoskoop 2020 kaljukits

KALJUKITS

(Sünniaeg 22.12 – 19.01)

Inglite sõnumid 2020. aastaks – kõigile Kaljukitsedele

MÄRKSÕNA – Probleem vs lahendus

Aasta kristall – Hematiit

Aasta värv – Roheline

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kaalu teist võimalust/ lähenemist. Nr 35

Inglite taro kaart – Viies õhukaart

Lillekaart – Ühtsus. Hibiskus

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel aastal suunasid inglid teid sisemise valguse poole vaatama. Täpsemalt suunasid nad teid oma isiklikku sisemist valgust tunnustama. Ja veelgi täpsemalt suunasid nad teid leidma oma isiklikku lähenemist. Lähenemist elule ja lähenemist probleemidele.

Ehk kokkuvõttes oli teil tõenäoliselt mõtlik aasta, mille vältel analüüsisite oma sisemaailma üsna süvenenult.

Mis saab 2020. aastal?

Näib, et kogu see sisemaailma analüüs hoiab teid ikka kinni. Ja ma ütleks lausa, et te olete nüüd veelgi rohkem probleemidesse takerdunud kui varasemalt.

Miks nii?

Inglid ütlevad, et need teist, kes nüüd tolles kirjelduses end ära tundsid ehk need teist, kes ikka on veel vanadesse probleemidesse takerdunud, pole ikka veel jõudnud tolle põhilise nüansi mõistmiseni, mille inglid tõid juba välja eelmise aasta sõnumites.

Nimelt kogu lahendus, mida teil antud olukorrale on vaja, ongi oma isikliku lähenemise leidmine. Teil pole vaja analüüsida, kuidas kõik teised oma probleeme lahendavad. 

Teie ees on praegu mingisugune konkreetne murekoht, millest te ei suuda ikka kuidagi lahti lasta. See murekoht tekkis juba üsna ammu ja see puudutab enamiku jaoks (kelle puhul need sõnumid resoneeruvad) suhete valdkonda.

St. miski läks kuskil minevikus suhete osas niivõrd nihu, et te ei saa ega saa sellest üle. Inglid ütlevad, et siin on tegu pigem sündmusega, mis on toimunud viimase 5-7 aasta jooksul. Ehk väga kaugel minevikus see sündmus pole, aga temast on siiski juba möödunud küllaltki kaua aega.

Ja mis on muidugi antud olukorra puhul kõige olulisem – see pole olukord, millest peaksitegi jääma kinni hoidma. See probleem ei tundugi üldse laiemas plaanis olevat probleem ehk paljude jaoks ei kuulukski too olukord tõenäoliselt probleemide nimekirja. Teie jaoks on aga see miskipärast midagi väga valulikku ja kinni hoiab teid tolles olukorras mõte – miks see kõik nii läks.

Inglid ütlevad, et too olukord pidi niipidi minema. Seal ei olnud muud võimalust. 

Aga nagu ikka – too tõdemus ei aita teid edasi kui te ise seda ei mõista. Sellest rääkisid nad teile ka eelmisel aastal.

Eelolevaks aastaks kordavad nad uuesti – teil on vaja oma eluga edasi liikuda. Teid ootavad igasugused erinevad rõõmustavad asjaolud, kuid need on endiselt kinni tollesama vana olukorra taga.

Küsime inglitelt, mis aitaks teil tolle mõistmiseni jõuda, mis teile ka emotsionaalse vabaduse tooks?

Nad ütlevad, et vaadelge nende teiste inimeste elusid, kes olid ka kõnealuses olukorras osalejad. Kuna tegu on suhteid puudutava probleemse olukorraga, siis pidi seal ka järelikult olema teisi asjaosalisi. Kus nemad täna oma eludega on? Kas näete ka nende puhul samasugust emotsionaalset takerdumist?

Tundub, et nende teiste isikute puhul ei ole seda takerdumist olemas. Seetõttu inglid teid ka suunavad sinnapoole vaatama.

Nüüd mõtisklege selle üle – miks nemad takerdunud pole kui nad olid samas olukorras osalejad? Vastuseks on, et nemad vaatlevad järelikult seda olukorda teisiti. Nemad järelikult ei näe selles olukorras üldse mingit tõket. 

Seejärel küsige edasi – miks see nii on?

Näib, et neil on järelikult teistsugune lähenemine antud olukorrale. Kas pole?

Kui neil tohib olla teistsugune lähenemine, siis miks teie peaksite jääma antud probleemi küüsi? Ka teil on täpselt samasugune õigus oma eluga edasi minna.

Mis veel aitaks tollest probleemist lahti lasta?

Inglid ütlevad, et te peate hakkama mõistma, et see probleem polegi üldse probleem. Ja kuna see nähe pole probleem, siis pole ka võimalik seda nähet “lahendada”. See olukord läks nii nagu ta läks, sest ta pidi nii minema. Selles kulgemises polnud midagi probleemset. Tegu oli kulgemisega, mis tekitas teis probleemseid sümptomeid ja ka seda vaid teie ego tõttu. Ehk tollest olukorrast edasiliikumine seisab vaid teie isikliku lähenemisviisi taga.

Inglid ütlevad lõpetuseks – teid ootavad juba pikemat aega igasugused toredad uued kogemused. Need pole saanud teie ellu tulla ikka selle vana olukorra tõttu, mille külge te olete end justkui kleepinud. Kui lasete sellest lahti, siis liigub ka teie elu edasi. Te peate vaid sellise otsuse tegema.

Selle otsuse peate tegema ise ja iseenda jaoks. 

Lisan omalt poolt lõpetuseks, et loomulikult ei kõnele need sõnumid kõigiga. Ehk loomulikult ei pruugi need sõnumid teie jaoks kehtida. See pole mõeldav, et läbi ühe nõustaja (antud juhul läbi minu) saadetakse sõnumeid päris kõigile inimestele.

Kui aga tunnete käesolevates sõnumites resonantsi ja soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Ja nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Teie isiklikult tunnete seda, mitte teie ema, vend või sugulane. Teie ema, venna ja sugulase jaoks võib resoneeruda hoopis mõni teine viide, mis jällegi teid ei pruugi üldse kõnetada.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Kaljukitsedele saadetakse 2020. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

  • Kaljukitse 2019 aastahoroskoop
  • Kaksikute 2019 aastahoroskoop
  • Sõnni 2019 aastahoroskoop
  • Skorpioni 2020 aastahoroskoop

Neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega (alates 2019 juulikuust ilmuvad tasulised lisasõnumid igakuiselt – vt alaleht “Kuuhoroskoop (tasuline)”), toovad inglid lisasildadena välja 2018 juunikuu finants & karjääri teemasektoris väljatoodud juhised ja 2019 maikuu sisetunde tuunimise juhiste sektoris väljatoodud juhised.

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2020 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Kaljukitse tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2020 energiat muusikamaailmast lugu – “Adele – Rolling in the Deep”

UUTELE LUGEJATELE

Kuna minu kodulehele lisandub järjepidevalt uusi lugejaid ja kuna uusi lugejaid lisandub eriti palju just aastavahetuse perioodil, mil tutvutakse möödunud aasta ja uue aasta horoskoopidega, lisan siia alljärgnevalt ka mõned pikemad selgitused selle kohta, mis on energeetiline sild ja mismoodi töötavad lisaviited, mis tuuakse välja neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega.

Niisiis, mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Ja mida tähendavad lisaviited neile, kes töötavad kaasa tasuliste lisasõnumitega?

2018 a. algusest on inglid toonud välja (siiani nädala horoskoopides) ka lisaviiteid neile, kes töötavad kaasa minu poolt kanaldatud inglisõnumite raamatutega. Säärased raamatud ilmusid 2018 a. tarbeks ja 2019 esimese poolaasta tarbeks. Alates 2019 juulikuust hakkasid tasulised lisasõnumid ilmuma igakuiselt (ikka e-raamatu kujul). Tegu on sõnumitega, läbi mille toimetavad inglid ka kollektiivse kaugseansiga. Seetõttu on tegu tekstidega, milles sisalduvaid sõnumeid ma kunagi oma kodulehele üles ei postita. NB! Kuna tegu pole tavapäraste raamatutega, kehtib nende levitamisel ka teistmoodi reeglistik. Sellega seoses läheb alati lukku eelmise raamatu müük kui ilmub järgmine raamat. Sama reegel kehtib edasi ka kuuhoroskoopide puhul. St. ühtki varasema perioodi raamatut enam soetada pole võimalik. Tasuliste lisasõnumite kohta leiate kogu lisainfo alalehelt – Kuuhoroskoop (tasuline)

Aga miks ma toon üldse välja selliseid viiteid?

Seetõttu, et minu poolt kanaldatud horoskoopides ei kõnele inglid alati kõigest otse. Tihtilugu edastatakse sõnumeid läbi vihjete ja sümbolite. Sealjuures võivad ja peavadki need sümbolid tähendama erinevate inimeste jaoks erinevaid asju.

Mida need täpselt tähendavad? Täpse tähenduse tuvastamine ongi alati igaühe personaalne ülesanne. Täpsustan – siin võidakse välja tuua üldisemaid juhendusi, mis puudutavad üldisemaid teemasid ehk siit võite leida juhiseid selle kohta, mis meie maailmas üleüldiselt parasjagu teoksil on (energeetilises mõttes). Samal ajal võidakse edastada just nimelt läbi taoliste lisaviidete ka juhiseid, mis abistavad inimesi nende personaalsel teekonnal.

Nagu olen tihti ka rõhutanud – need analüüsid, mida mina teen, põhinevadki minu kogemustel ja tundmustel. See ei tähenda, et teie ei saaks samast inglisõnumist teha hoopis teisi järeldusi, mis kehtivad teie jaoks. Täpsustan veelgi – kui kanaldan neid inglisõnumeid, siis tuuakse minuni teatud elemente infoga või piltidega. See kirjatükk, mis siia tervikuna valmib, sisaldab juba ka teatavat minupoolset analüüsi. Muudmoodi polegi mul võimalik neid sõnumeid edastada, sest nende edastajaks olen maises plaanis mina ehk mina tervikuna, koos oma nägemuste, kogemuste ja tundmustega. See tähendabki kokkuvõttes seda, et kui võtate mõne sõnumi elementideks lahti, võite te leida sealt enda tarbeks ka teistlaadi juhiseid kui mina kirjeldasin.

Pikemaid kirjeldusi kanaldatud ehk tervendava horoskoobi olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Sealt leiate ka kirjelduse selle kohta, kuidas saavad tekstid üldse tervendada.

ei.ole.astroloogiline.horoskoop

Astroloogilistest tähemärkidest – ma kasutan siin aastahoroskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Kasutan nende tähemärkide nimetusi ja ka nimetust “horoskoop” vaid seetõttu, et need terminid on inimestele tuttavad, mis tähendab omakorda, et neid kirjatükke on ka lihtsam internetiavarustest üles leida. (PS! Tähemärke olen kasutanud ainult aastahoroskoopide puhul. Kõik muud horoskoobid, mida ma valmistan (nädala horoskoobid, tasulised kuuhoroskoobid jne), on kanaldatud üldises plaanis kõigile ehk sealt te tähemärkide kaupa lahterdamist ei leia.)

Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? Siinjuures on abiks näiteks Facebook. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate te alati FB siseselt teavituse kui olen postitanud mõne uue horoskoobi. Minu Facebooki konto lingi leiate kodulehe ülaservast.

TASULISED LISASÕNUMID – KUUHOROSKOOP
(milles sisaldub ka kollektiivne kaugseanss)

Alates 2019 teisest poolaastast valmistan ma igaks kuuks eraldiseisvalt lisasõnumeid ehk enam ei ilmu terviklikku aastaraamatut või poolaasta raamatut, nagu ilmus varem.

Nüüd saab seega igaüks otsustada, millise kuu puhul ta soovib kaasa teha kollektiivses kaugseansis ja/või millise kuu puhul ta soovib lugeda lisasõnumeid. 

NB! Tegu ei ole personaalse horoskoobiga, tegu on e-raamatuga.

NB! Ka tasuline kuuhoroskoop EI OLE astroloogiline horoskoop. See tähendab, et ka seal ei lahterda ma sõnumeid tähemärkide kaupa. Nagu ütlesin juba ülalpool – tähemärke kasutan ma oma töös AINULT nende lühikeste aastahoroskoopide puhul, mida te praegu lugesite.

Mis tasulises kuuhoroskoobis täpsemalt sisaldub?

Seal kanaldan ma sõnumeid teemade kaupa.

Iga kuu sõnumites on järgmised teemasektorid:

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Lisaks on iga kuu juhiste lõpus eraldi sektor vastava kuu päevasõnumitega

Ja nagu juba öeldud – läbi nende sõnumite toimub ka kollektiivne kaugseanss – seda muidugi ainult neile, kes soovivad nende sõnumitega kaasa töötada.

Mis on kollektiivne kaugseanss täpsemalt?

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine?

Millise kuu horoskoop on hetkel müügis?

Kuidas tasulist kuuhoroskoopi tellida?

Kogu lisainfo leiate siit alalehelt -> “Kuuhoroskoop (tasuline)“

Soovin kõigile võrratut 2020. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"