2020 II kvartali horoskoop (Aprill, Mai, Juuni)

kvartali.horoskoop.2020.aprill.mai.juuni

2020 II kvartali horoskoop – Aprill, Mai, Juuni

Kõigile tähemärkidele

MÄRKSÕNA – Armastus võidab alati!

Käesolev horoskoop on pühendatud 2020 a. teise kvartali üldiste energiate analüüsimisele. Ehk teemafookust siin otseselt ei ole. Kirja saavad täpselt need sõnumid, mida inglid meile teiseks kvartaliks edastada soovivad. Käesolev kvartali horoskoop ilmub erihoroskoobina. (St. kvartali horoskoope edaspidi ikka regulaarselt ilmuma ei hakka.)

I kvartali kristall – Dumortieriit

I kvartali värv – Sinine (kõik toonid)

Ülaltoodud kristall ja värv aitavad teil 2020. aasta teise kvartali energiates kõige produktiivsemalt navigeerida. Kristall on väljatoodud eelkõige kristallisõpradele, kes tunnevad, et kristallid nendega kõnelevad. Väljatoodud värviga tasub olla väga loominguline ja kasutada seda täpselt nii nagu teie sisetunne teid juhatab.

Eva Tenter’i inglikaart – Oled tublilt oma elu värskendanud. Jätka mööda sama rada. Nr 71

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Plaanid on valmimisjärgus. Ole kannatlik. Nr 4

Inglite taro kaart – Kümnes õhukaart

Lillekaart – Finantside tervendamine. Kollane liilia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kuna inglid on viimasteks nädalateks saatnud sõnumeid ainult neile, kes on soovinud osa võtta pööripäeva kaugseansist (ja kuna pööripäeva kaugseanss veel ka jätkub), siis palusin inglitel meile veidike avalikke sõnumeid saata läbi kvartali horoskoobi.

Küsingi seega kõnealuste sõnumite raames – mida soovivad inglid meile rääkida 2020. aasta teise kvartali sisu ja sündmuste kohta. Sealjuures küsin neilt üldist plaani ehk ma ei aseta nende ette hetkel ühtki teemafookust.

Niisiis, inglid, mida soovite meile kõnealuse ajaperioodi kohta rääkida?

Inglid alustavad – hirmu pole olemas.

See tähendab, et looduslikult pole seda olemas.

Mida oleme teile viimastel aastatel õpetanud (siinkohal peavad nad silmas neid õpetusi, mida nad on saatnud läbi minu poolt kanaldatud horoskoopide)?

Uus ajastu on loodusliku ehk loomuliku kulgemise ajastu. Ja sellele ajastule ümberlülitumisega olemegi me juba üsna pikalt tegelenud.

Aga mida tähendavad/ tähistavad need sündmused, mis meie füüsilises plaanis hetkel toimetavad? 

Vahemärkena ütlen, et ma ei kasuta sihilikult siinkohal ühtki täpsemat terminit selle kohta, mis toimub, sest igal terminil on energia. Sealjuures pole kõik terminid just positiivse energiaga. Lisaks leidub ka termineid, millele on sihilikult negatiivse energia tempel külge poogitud. Seetõttu ei kasutagi ma hetkel ühtki täpsemat terminit meie maises plaanis toimuvate sündmuste kohta.

Inglid ütlevad – teie ette on jõudnud mitmed uued võimalused. Võimalused paremaks eluks. Ehk võimalused, mis võimaldavad sujuvamat elu. Ehk võimalused, mis tähendavad ja tähistavad ning ka sisaldavad looduslikku/ loomulikku kulgemist.

Nad jätkavad – need võimalused on kõik teie jaoks valmis pandud. Inglite poolt.

Ja nad ka koheselt kinnitavad – tõepoolest, iga inimese jaoks sisaldab kõnealune energia uusi võimalusi, mis tähendavad ja tähistavad parema elu saabumist.

Nad jätkavad – maine olukord on aga hetkel selline, et päris iga inimene ei pruugi koheselt oma uusi võimalusi näha/ märgata.

Aga miks mõned ei märka oma uusi võimalusi? Kõigi jaoks pidid need ju juba valmis olema?

Inglid kinnitavad uuesti – jah, tõesti, iga inimese jaoks on hetkel õhus uued võimalused. Need on aga täpselt sellises asupaigas nagu nad juba viitasid ehk need on õhus ehk need on igaühe isiklikus energias.

Mida see tähendab?

Inglid selgitavad – see tähendab seda, et tegu on võimalustega, mida mitte keegi teine ei saa teie eest näha. Need võimalused on loodud vaid teile. Veelgi enam – need võimalused olete te tegelikult ka ise loonud.

Aga inglid, nüüd on ju olukord veelgi segasem. Kui inimene on ise oma võimalused loonud, siis kuidas ta neid ei näe?

Nad ütlevad, et osade puhul on kõnealused võimalused veel justkui peidus, sest tegu on inimestega, kes ikka veel peavad kõike välist olulisemaks kui oma isiklikku energiasüsteemi.

Selline eluvaade/ maailmavaade on aga nüüd aegunud. See aegus koos vana ajastuga. Kuigi võib ka öelda, et ega selline vaade pole kunagi õieti “kehtinudki”. Vana ajastu lihtsalt koolitas inimesi nii tugevalt taolise eluvaate rada järgima, et tolles ajastus võisidki inimesed tõesti ka terve elu veeta säärase ebareaalse/ ebaloomuliku vaate seltsis.

Nüüd aga on käes uus ajastu, mis ei toeta enam kübetki sellist, mis on energeetiliselt ebaseaduslik. See hõlmab ka sääraseid eluvaateid, millest eelnevalt kõnelesime. Need eluvaated on nimelt alati olnud energeetiliselt ebaseaduslikud. Ja see tähendabki seda, et nüüd on need kustutatud ehk need on nüüd ajaloo prügikasti visatud.

Inglid jätkavad – inimese jaoks pole siin maailmas mitte miski olulisem kui tema enda isiklik energiasüsteem. 

See on koht, kus asuvad alati kõik vastused. 

See on koht, kus asuvad alati kõik võimalused. 

See on koht, kus pole hirmu. 

See on koht, kus elab ainult armastus.

Ja nüüd ongi käes selline ajastu, kus me leiamegi vastuseid just tollest asupaigast. 

Kuidas oma energiasüsteemist vastuseid kätte saada?

Inglid ütlevad, et tolle süsteemi avab teile teie oma sisetunne. 

Ja see ongi põhjus, miks osad nüüd võimalusi ei näe. Nad ei vaata oma sisetunde poole. Nad vaatavad ikka väljapoole. Seal aga pole neid vastuseid ja neid võimalusi, millest inglid hetkel kõnelevad. Ehk seal ei ole neid kõige paremaid lahenduskäike. Seal “väljas” ei ole neid tegelikult kunagi ka olnud. Kõige paremad lahenduskäigud on siin maailmas alati ilmunud inimeste isiklikest energiasüsteemidest.

Miks see nii on?

See on nii seetõttu, et inimene on looduse osa.

See tähendab seda, et inimene saab rõõmus ja rahus kulgeda vaid siis, kui ta järgib looduslikke reegleid.

Aga mis need looduslikud reeglid on? Kuidas neid eristada igasugustest muudest reeglitest, mis meil siin maailmas loodud on ehk mis meil siin erinevatele paberitele kirjutatud on?

Inglid ütlevad – kui te kuulate ja järgite oma sisetunnet, siis ei saa te mitte kunagi astuda kõrvale ühestki looduslikust reeglist.

Mida on inglid meile veel sisetunde kohta õpetanud?

Nad on korduvalt ja korduvalt öelnud, et inimese isiklikku sisetunnet ei asenda mitte miski ega mitte keegi. Seda ei asenda naabrinaise nõuanded ega ka õe/ venna või tädi/ onu nõuanded. Seda ei asenda ka ühegi ametiasutuse nõuanded.

Oma isiklikku sisetunnet ei asenda te mitte millegi muuga.

Mida me sellest kõigest järeldame?

Kätte on jõudnud aeg, kus on eluliselt oluline oma sisetunde kuulamine ja järgimine.

Just see nüanss saab teid viia praegu enneolematute uute võimalusteni. Ja inglid rõhutavad – need võimalused on tõepoolest sõna otseses mõttes “enne” “olematud”. Ehk suures osas ongi tegu võimalustega, mida varem polegi eksisteerinud.

See ongi põhjus, miks nad nii tugevalt suunavad meid oma sisetunnet kuulama ja järgima. Meil on käes ajastu, mis saab meid viia palju sujuvama, rahulikuma ja rõõmsama eluni. Need nähtused on aga ikka ja alati subjektiivsed. St. need nähtused peab igaüks ise enda jaoks looma.

Mida see tähendab?

See tähendab (muuhulgas) seda, et kui te soovite praegu rahu, siis te peate selle rahu ise ja iseendas looma.

Kui te aga soovite rõõmu, siis te peate selle rõõmu samuti ise ja iseendas looma.

Mida saame me sellest veel omakorda järeldada?

Me saame järeldada seda, et me oleme jõudnud uutlaadi loomingu ajastusse.

Ja see tähendab ka seda, et käesolevas maises olukorras saame me kõik ise luua lahendusi. Ehk me saame ise oma loominguga kõnealust olukorda lahendada/ suunata/ muuta.

Lõpetuseks jõuavad inglid tagasi sinna, kust nad käesolevaid sõnumeid alustasid – hirmu pole olemas. Seda pole looduslikult olemas. Pidage seda alati meeles.

Kuidas seda õpetust praegu maises plaanis rakendada?

Siinkohal teeme väikese meeldetuletuse  – mida on inglid meile (muuhulgas) õpetanud juba 2016. aasta nädala nr 49 horoskoobist saati?

Nad hakkasid seal meile õpetama, et hirmu vastand on armastus. Ehk seal ütlesid nad meile esimest korda konkreetselt, et hirmu vastand ei ole julgus. Ja seal hakkasid nad meile ka rääkima sellest, mis on päriselt armastus. 

Kui liigume tollest horoskoobist edasi ehk kui loeme ka 2016. aasta järgnevaid nädala horoskoope, siis leiame sealt ka õpetuse selle kohta, kuidas hirmu armastusega ravida. Just selle päris armastusega ehk selle armastusega, mida te loote iseendas ja iseendale.

Inglid ütlevad – see õpetus ongi üks hetkeolukorra võtmetest. Ehk selle õpetuse rakendamine on üks hetkeolukorra võtmetest.

Kui lisasin eelmisel nädalal üles uudise pööripäeva kaugseansi II etapi kohta (ehk nädalate nr 13-14 horoskoobi kohta), siis rõhutasin tolles postituses ka seda, et kui te ei soovi praegu asuda pööripäeva kaugseansiga kaasa töötama, siis on teil hetkel soovitatav läbi lugeda tõesti kõik nädala sõnumid (ehk nädala horoskoobid), mida inglid on läbi minu saatnud. Nädala horoskoope hakkasin ma kanaldama aastal 2016 ja need kõik on minu kodulehel endiselt olemas. 

Just nädala sõnumid on olnud läbi aja need, mille kaudu inglid on saatnud kõige rohkem selliseid õpetusi, mis on tegelikult aegumatud. Ja nädala sõnumid on alati kulgenud ka üsnagi järjejutu-laadses rütmis. Seetõttu suunavadki nad praegu kõiki neid lugema.

Nad mõistavad, et meil on hetkel maises plaanis käsil kummaline ja keerukas aeg. Seetõttu nad suunavadki kõiki lugema just nädalate sõnumeid.

Neis sõnumites sisalduvad õpetused saavad praegu tuua väga palju valgust ka kõige pimedamatesse stsenaariumitesse.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kuna sildade viiteid on sel korral jälle üsna palju, kordan ka selle üle, et kõik sillad ei pea kindlasti resoneeruma ühe isiku jaoks. Tunnetage ikka ja alati läbi, milline viide kehtib just teie jaoks.

Jäära tähemärgi 2020 aastahoroskoop

Nädala nr 51, 2018 lisasõnumite horoskoop

Nädala nr 45-46, 2018 horoskoop

Kaljukitse tähemärgi 2019 aastahoroskoop

Sõnni tähemärgi 2017 aastahoroskoop

Nädala nr 4, 2019 horoskoop

Nädala nr 41, 2016 horoskoop

Nädala nr 52-1, 2016/17 horoskoop

Aastanumber 1999

Oktoobrikuu 2019 (ehk sel korral viitavad nad korraga ka ühele kuule)

Nädala nr 50, 2017 horoskoop

Nädala nr 31, 2018 horoskoop

2020 a. teise kvartali energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Panjabi MC – Mundian To Bach Ke” ja “Dr. Dre ft. Snoop Dogg – Still D.R.E.”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS käesolevale kvartali horoskoobile ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

Soovin kõigile teiseks kvartaliks suurepäraseid uusi võimalusi ja suuri õnnestumisi!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"