Hetkesõnum 15.03.2020 (uus inglisõnumite liik minu kodulehel)

hetkesõnum.inglitelt.15.03.2020

HETKESÕNUM 15.03.2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid uuesti läbi lugema nädala nr 12 horoskoopi, aastast 2018.

Selle horoskoobi leiate siit lingilt – https://evatenter.com/2018/03/16/nadala-horoskoop-19-03-25-03-2018/


UUDISED

Ehk mis on hetkesõnumid?

Hakkan nüüdsest postitama oma kodulehele ka selliseid inglisõnumeid, mida inglid soovivad nimetada “hetkesõnumiteks”.

Aga mis need hetkesõnumid on?

Inglid ütlevad, et need on sõnumid, mis pole otseselt ühegi ajaperioodi tarbeks mõeldud. St. need ei ole tolle päeva sõnumid, mil ma neid postitan. Ja need ei ole ka otseselt ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Need on inglisõnumid, mida ma edastan täpselt neil momentidel, kus inglid ütlevad, et nad soovivad just praegu üht sõnumit edastada.

Sellest võime järeldada, et neist sõnumitest võivad erinevad inimesed leida abi/ juhendust vägagi erinevatel aegadel. Võib ka öelda nii, et te võite neist sõnumitest leida juhendust täpselt sel momendil, mil te vastava sõnumi enda jaoks avastate.

Milline on hetkesõnumite sisu?

Iga hetkesõnumi sisu saab olema täpselt selline nagu inglid soovivad.

St. need sõnumid saavad olema täpselt nii lühikesed või pikad kui inglid soovivad. Ja see tähendab muuhulgas, et mõnikord võtan ma nende sõnumite jaoks kaarte. Mõnikord aga ka mitte. Ja nagu näeme selle – päris esimese – hetkesõnumi puhul, võib mõni hetkesõnum sisaldada lihtsalt ka viidet mõnele varasemale horoskoobile.

Aga miks inglid ikka viitavad varasematele horoskoopidele?

Seetõttu, et nad tahavad ikka ja jälle rõhutada, et nende poolt saadetud sõnumid pole tegelikult kunagi ainult kõnealuseks ajaperioodiks (olgu see siis nädal, kuu, aasta vms) mõeldud sõnumid.

Kuidas nii?

Siin mängivad oma osa kaks poolust.

Ehk ühest küljest on see nii seetõttu, et aeg ei liigu lineaarselt. Inglid on meile seda juba sageli korrutanud – Aeg liigub spiraalselt!

Ja see tähendab muuhulgas näiteks seda, et mõne varasema aasta samast ajaperioodist võime me leida ka täna enda jaoks abistavaid juhiseid. Täpselt seda näitab meile ka käesolev – päris esimene – hetkesõnum.

Ja teisest küljest on see nii seetõttu, et iga (minu poolt kanaldatud) inglisõnum sisaldab ka aegumatuid inglite õpetusi. Selline on minu poolt kanaldatud inglisõnumite ülesehitus alati olnud.

Just samal põhjusel jäävadki inglid meile saatma ka neid energeetiliste sildade viiteid, mida näeme nädala jm perioodide sõnumites.

Kui sageli hakkavad hetkesõnumid ilmuma?

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt siis kui inglid soovivad neid saata. Ehk neid hakkab ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid saata.

Kuidas olla kursis kõigi hetkesõnumitega, mida postitan?

Siinkohal on ikka parimaks abivahendiks Facebook. Nagu ka nädala jm perioodide horoskoopide puhul, postitan ma iga uue hetkesõnumi ilmumise järgselt ka vastava uudise Facebooki. St. kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saategi iga kord Facebooki siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud.

Minu Facebooki konto leiate ikka siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"