Hetkesõnum 30.03.2020

hetkesõnum 30.03.2020

HETKESÕNUM 30.03.2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid jälle mediteerima ja ka sel korral soovitavad nad kasutada mediteerimisel neid loodusvideoid, mida leiate siit alalehelt – Meditatsioon (videod).

Lisasin sinna äsja ka neli uut videot.

Millise loodusvideo abil mediteerida? Inglid ütlevad, et valige see video, mis teid hetkel rohkem kõnetab.

Need videod on kõik 1-2 minuti pikkused. Jah, maises plaanis võib näida, et seda pole just palju, kuid nende meditatsioonidega soovivadki inglid meile demonstreerida, kuidas aja kestus võib olla tunnetuslikult vägagi erinev. Kui astute kasvõi minutiks oma sisemaailma ja veedate seal tolle minuti tõesti süvenenult, siis võib see väike ajahulk tunduda ka üsna suurena.

Veelgi enam – inglid ütlevad, et just sellised väikesed sammud saavad teid viia väga kaugele. Seda muidugi juhul kui astute järjepidevalt edasi.

Tehnilisest poolest – ma olen kõik videod lisanud sinna alalehele läbi Youtube-i, mis tähendab, et Youtube dikteerib, millise pildikvaliteediga video tööle hakkab. Ja tõenäoliselt hakkabki video algul mängima kehvemalt/ udusemalt. Pildikvaliteeti saate ise muuta kui vajutate video all ääres olevale hammasratta nupule – sealt edasi valige nupp “Quality” ja avanenud valikust võtke kõige kõrgem number, mida seal näete.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"