Hetkesõnum 05.06.2020

hetkesõnum 05.06.2020

HETKESÕNUM 05. JUUNI 2020

Viimati saatsid inglid meile hetkesõnumi täpselt kuu aega tagasi – 5. mail.

Täna soovivad nad meile öelda järgnevat:

Kohe saabub teie ellu midagi uut. Olge selleks valmis.

Kuidas olla valmis millekski uueks, mille sisu me ei tea?

Inglid ütlevad – olge lihtsalt valmis külalist vastu võtma.

Ehk otsige endas üles see tunne, mis teis tekib siis, kui ootate endale külla kedagi toredat ja lihtsalt tunnetage seda tunnet.

Kas meile tulebki siis keegi külla?

Inglid ütlevad – jah, osadele saabub too “uus” kohale läbi külalise. Kõigile küll mitte, aga täpselt sama tunne aitab teil valmis olla selleks “uueks” mis teie ellu kohe saabub.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter  

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"