Nädala horoskoop 08.06-14.06.2020

nädal 24 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

08.06 – 14.06.2020

2020. aasta nädal nr 24

Inglite sõnumid aasta 24. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kui kannatus katkeb …


UUDISED

Suvise pööripäeva kaugseansi esimese etapi sõnumid on veel müügis pühapäevani – 07. juunini.

(Kogu lisainfo leiate esimese etapi sõnumite kohta siit – https://evatenter.com/2020/05/21/nadala-horoskoop-25-05-07-06/)

Kuigi tulemas on ka teine etapp, ei ole sel korral esimese etapi sõnumeid võimalik kauem soetada. St. ma ei pikenda esimese etapi sõnumite müügiperioodi. Ehk esimese etapi sõnumid on müügis sel korral ainult nende nö kehtivusajal.

Miks see nii on ja millal tuleb suvise pööripäeva kaugseansi teine etapp? Seda selgitan ma juba allpool – nädala nr 24 sõnumite alguses. (Vt. mõni tekstirida allpool.)


Nädala kristall – Suitsukvarts

Nädala värv – Kõik hallid toonid

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 24. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Lase minna kõigel sellel, mis Sind enam ei rõõmusta. Nr 70

Inglite taro kaart – Kümnes tulekaart

Lillekaart – Ühtsus. Hibiskus

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala vältel toimetas suvise pööripäeva kaugseanss. Täpsemalt selle kaugseansi esimene etapp.

Kui kevadise pööripäeva puhul nägime, et kaugseansi etapid jooksid järjest, siis sel korral on asjad veidike teistmoodi.

Lisan kohe juurde, et ka minule inglid seda infot enne ei andnud. See info avaldus alles nüüd.

Aga mis on sel korral teisiti?

Nimelt on meil suvise pööripäeva kaugseansi puhul kahe etapi vahel nädalane paus. St. nädalal nr 24 meil kaugseanssi ei toimu ehk selleks nädalaks saadavad inglid meile jälle tavapärasel viisil avalikke sõnumeid.

Ja sealt edasi toimetab jälle kaks nädalat suvise pööripäeva kaugseanss ehk selle teine etapp – nädalatel 25-26. Kaugseansi teise etapi sõnumid ilmuvad eeloleva nädala esimeses pooles.

Mis on veel teisiti võrreldes kevadise pööripäevaga? Kuna sel korral tekib kahe etapi vahele paus, siis ütlevad inglid, et suvise pööripäeva puhul ei ole need kaks etappi omavahel samasugusel viisil seotud nagu kevadisel pööripäeval nägime. Sel põhjusel lõpeb ka esimese etapi sõnumite müük ära selle pühapäevaga (07. juuniga). Ehk ma ei pikenda sel korral esimese etapi müüki kuni teise etapi lõpuni. Seda pole lihtsalt seekord vaja, sest teise etapi kaugseansil pole seekord samasugust sidet esimese etapiga.

Miks toimetab suvise pööripäeva kaugseanss seekord sellisel moel? Siin mängivad oma osa loomulikult energiad. Kuna minu kaugseansid järgivad alati energiate liikumisi, siis joonduvad ka need sõnumid sel korral teistmoodi põhjusel, et energiad liiguvadki meil seekord teisiti. Nagu inglid juba ütlesid – suvine pööripäev toimetab meie elus sel aastal kahe eraldiseisva etapina. See tähendab seda, et seekordne pööripäev toob meie ette justkui kaks täiesti eraldiseisvat ülesannet või ülesannete kogumit. Võib ka öelda, et see pööripäev toob meie ette kaks eraldiseisvat teekonda.

Aga mis meil siis toimub eeloleval nädalal? Ehk nädalal, mis eraldab suvise pööripäeva kaugseansi kaht etappi.

Inglid ütlevad, et eeloleval nädalal katkeb kannatus väga paljude jaoks ja ka väga paljude olukordade puhul. 

Täpsemalt katkeb see nüüd peamiselt töövaldkonda puudutavate teemade puhul. Ja veelgi täpsemalt ütlevad inglid, et eeloleval nädalal toimub tööstressi kollektiivne lõppemine.

Kuidas saab tööstress kollektiivselt lõppeda?

Inglid ütlevad, et sellise üldnimetuse võib anda tollele energiakogumile, mis eeloleval nädalal toimetama hakkab.

Jah, muidugi ei tee see kogum oma tööd tervikuna ära ühe nädalaga, aga just sel nädalal selline energiakogum oma toimetamist alustab. Ja nad ütlevad ka, et siiski väga olulise osa oma tööst teeb see kogum ka nüüd koheselt ära.

Ja nagu inglid juba ka ütlesid – see kõik toimub kollektiivsel tasandil ehk kõige üleüldisemas mõttes on tegu energialainega, mis puudutab kogu maailmas toimuvat.

Kui ma vaatlen seda olukorda pildina, siis ma näen lahkumisavalduse esitamist. Ja see protsess näibki toimuvat kollektiivsel tasandil. 

Ehk see energiakogum esitab justkui kõigi tööstressi all kannatajate eest sel nädalal lahkumisavalduse ära.

Mida see maisete sündmuste mõttes võib tähendada?

Osade jaoks tõenäoliselt tiksubki just sel nädalal paika see viimane piisk, mis paneb kannatuste karika üle ajama. Ehk osad võivadki sel nädalal esitada lahkumisavalduse. Sealjuures toimub see pigem ootamatult ehk ka vastav avalduse esitaja ei tea selle momendi saabumist pikalt ette, kuigi tegu on tema isikliku otsusega.

Ülejäänute jaoks aga tähendab see kindlasti muudatusi töös – muudatusi, mis võimaldavad edaspidi stressivaba töötamist.

Need muudatused võivad kohale jõuda vägagi erinevatel viisidel. Osad algatavad neid muudatusi ise ja osade puhul sekkub miski väline nende senisesse töötemposse.

Igal juhul tuleb sel nädalal kuskilt impulss, mis suunab väga paljusid inimesi oma töötempot ümber hindama. Sealjuures võib see impulss saabuda nii sisemisi kui ka väliseid kanaleid pidi. 

Lisaks võib olla kindel, et kõigi juhtumite puhul on tegu olukordadega, kus stress on kasvanud üle pea. Ehk kõigi juhtumite puhul on ühisnimetajaks ka terviseprobleemid, mis ongi tekkinud tööstressist. 

Just sellised on need olukorrad, millesse saabuv energiakogum sekkub.

Aga miks see kogum tuleb üldse sekkuma?

Inglid ütlevad – põhjus on muidugi jälle ajastute vahetumises. Nad on meile juba korduvalt ja korduvalt selgitanud, et uus ajastu ei sisalda enam kannatamist. Mida see tähendab? See tähendabki seda, et kui kuskil esineb kannatamist, siis hakkavad maailma üldised energiad järjest enam neisse asupaikadesse sekkuma.

Aga miks sekkutakse sellisel moel? Miks ei võiks inimesed ise jõuda arusaamisteni?

Inglid selgitavad – meile on antud juba aastaid aega ise muudatuste tegemiseks. Väga paljud on ka juba vastavaid muudatusi teinud. Meie seas on aga ka neid, kes endiselt ei julge oma elu paremuse suunas muuta. 

Neid põhjuseid on palju, miks inimeses võib olla tekkinud nii suur hirm muudatuste suhtes, et ta lepibki erinevate kahjulike olukordadega. Igal juhul tulevadki selliste juhtumite puhul nüüd appi inglid ehk nüüd toimetavad meie maailmas erinevad energialained, mis katkestavad kahjulikke mustreid. Ja täpsemalt katkestatakse eeloleval nädalal tööalaseid kahjulikke mustreid.

Jah, on kindlasti neid, kes näevad neis muudatustes algul halba, kuid tegelikkuses sisaldub neis energialainetes ainult head.

Inglid ütlevad, et neis lainetes sisalduvad tegelikult ainult kingitused.

Võtke sel nädalal oma tööalane kingitus kindlasti rõõmuga vastu!

Jah, need ei pruugi olla kingitused, mis saabuvad pakituna ilusatesse karbikestesse, aga kingitused on need nähtused siiski.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Kaksikute 2019 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/11/02/horoskoop-2019-kaksikud/

Kaksikute 2020 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/09/05/horoskoop-2020-kaksikud/

Nädala nr 50, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/12/08/nadala-horoskoop-11-12-17-12-2017/

Nädala nr 31-32, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/07/29/nadala-horoskoop-29-07-11-08-2019/

Nädala nr 33, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/08/09/nadala-horoskoop-12-08-18-08-2019/

Nädala nr 34-36, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/08/20/nadala-horoskoop-20-08-09-09-2018/

Nädala nr 15, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/04/09/nadala-horoskoop-09-04-15-04-2018/

Nädala nr 21, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/05/13/nadala-horoskoop-18-05-24-05-2020/

Nädala nr 8, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/02/16/nadala-horoskoop-19-02-25-02-2018/

Nädala nr 24 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Rihanna – Take A Bow”, “Rihanna, Kanye West, Paul McCartney – FourFiveSeconds” ja “Axel Thesleff – Bad Karma”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"