Nädala horoskoop 15.06-28.06.2020

nädal 25-26 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt 

SUVISE PÖÖRIPÄEVA (kollektiivne) kaugseanss  – II etapp

15 – 28. juuni 2020

2020. aasta nädal nr 25-26

Inglite sõnumid aasta 25-26 nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele 

MÄRKSÕNA – Uus muster joondub paika

Nagu inglid juba selgitasid meile nädala nr 24 (avalikes) sõnumites, toimetavad suvise pööripäeva kaugseansi kaks etappi sel korral nädalase vahega.

Esimene etapp toimus meil nädalate nr 22-23 vältel ja teine etapp toimetab nüüd – nädalate nr 25-26 vältel.

Ja nagu inglid juba ka selgitasid – need kaks etappi toimetavad sel korral vahega seetõttu, et meie suvise pööripäeva energiad toovadki sel aastal meie ette justkui kaks eraldiseisvat teekonda või võib ka öelda – ülesannet.

Kordan ka siin üle, et kuna need ülesanded on eraldiseisvad, siis ei pikenenud ka esimese etapi sõnumite müügiperiood. Ehk neid sõnumeid enam tellida ei saa.

Niisiis, kestab kahe eeloleva nädala vältel 2020 a. suvise pööripäeva kollektiivne kaugseanss. 

Ja täpsemalt toimetab nüüd selle kaugseansi teine etapp.

Kui mitu etappi suvise pööripäeva kaugseansile kokku ilmub?

Hetkel tundub, et kahe etapiga see kaugseanss piirdubki ehk käesolevad sõnumid jäävad ka seekordse suvise pööripäeva energeetilise töö raames viimasteks.

Lisan siia ka oma tavapärase selgituse – uute lugejate jaoks – selle kohta, mis on üldse pööripäevade kaugseansid.

Kuna pööripäevad on väga tugeva energeetilise laenguga ajamomendid, siis ei kujunda inglid enam pööripäevade sõnumeid ainult lugemismaterjaliks. Neis sõnumites sisaldub edaspidi alati kollektiivse (energeetilise) kaugseansi energia. Ja seetõttu ma neid horoskoope enam avalikult üles ei riputa, vaid siin saabki nüüd igaüks otsustada, kas ta soovib sellest kaugseansist osa võtta või mitte.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Kahe eeloleva nädala horoskoop ongi seega pööripäeva horoskoop – täpsemalt on see meil suvise pööripäeva kaugseansi II etapp. St. seekordne horoskoop ongi täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivadki just suvise pööripäeva kaugseansil osaleda. 

Seetõttu on ka too horoskoop seekord tasuline – hinnaks on 10 eurot. 

Täpsustan veelkord – seekordne horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, mistõttu ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Täpsustan veelgi – nädala horoskoobid ei jää edaspidi tasulisena ilmuma. Selline korraldus esineb tulevikus uuesti ainult pööripäevade puhul, sest need on väga tugeva energiaga ajamomendid. 

Jah, sel aastal oleme juba näinud, et pööripäevade horoskoobid toimetavad tavapärasest pikemalt, kuid see ei jää kindlasti alatiseks nii. Nagu me näeme ka oma maise maailma pildist, on see aasta vägagi eriskummaline. Seetõttu on ka üsna loogiline, et läbi minu inglisõnumite toimetavad kaugseansid töötavad praegu teistmoodi kui varasemalt.

Niisiis, kordan veel – neil nädalatel, mil kestab suvise pööripäeva kaugseanss, avalikke nädala sõnumeid ei ilmu. Küll aga näete te muidugi alati avalikult vastavate nädalate märksõnu, sest sellise info panen ma alati siia üles. Lisaks sellele võivad neil nädalatel ilmuda hetkesõnumid, mis on minu kodulehel uus inglisõnumite liik (need hakkasid ilmuma märtsikuus). Nende sõnumitega on aga lugu selline, et need ilmuvad täpselt sellise ajastusega nagu inglid neid soovivad edastada. Seega nende ilmumise kohta ma midagi täpsemat ette öelda ei oska.

Jätkame infoga suvise pööripäeva kaugseansi II etapi sõnumite kohta.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES NÄDALA HOROSKOOBIS?

Juhin veelkord tähelepanu asjaolule, et seekord on pööripäeva nädala horoskoobi hinnaks 10 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 26 lk.

Sellest 10 lk on üldised sõnumid ehk esimesed 10 lk sisaldavad samasuguse ülesehitusega nädala horoskoopi, nagu ma ikka olen valmistanud.

Edasi tuleb päevasõnumite sektor, mis on samuti mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Ja edasi tulevad lisasõnumid, mis on sel korral kanaldatud märkide – tuli, maa, õhk ja vesi – kaupa. 

NB! Lisasõnumitel on sel korral teistsugune jaotus!

Ehk suvise pööripäeva sõnumite II etapi puhul ei kanaldanud ma enam sõnumeid 12. tähemärgi kaupa, vaid siin on nüüd kanaldatud sõnumid tähemärkide gruppide kaupa.

Kordame üle, millised tähemärgid kuuluvad millise elemendi alla:

Tulemärgid on Jäär, Lõvi, Ambur

Maamärgid on Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Õhumärgid on Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Veemärgid on Vähk, Skorpion, Kalad

Nende lisasõnumite kanaldamisel kasutasin samu kaarte, mida kasutan ka nädala horoskoopide puhul. Igale märgile on inglid saatnud veel ka lisanduvaid energeetiliste sildade viiteid.

Kui pikk on iga märgi sõnum siin, teise etapi horoskoobis? Selle näete ära sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

Kui tavaliselt on pööripäeva kaugseansi sõnumite nö tasuta eelvaateks foto koos märksõnaga (+ sisukord), siis sel korral avalikustan ma ka lisasõnumite märksõnad. Nimelt olen ka iga märgi sõnumi puhul välja toonud eraldiseisva märksõna. 

Ja need märksõnad on käesolevas horoskoobis alljärgnevad:

TULEMÄRGID – Uus muster juurib välja mürki

MAAMÄRGID – Kaugvaade viib viha minema

ÕHUMÄRGID – Rõõmus peitub võlujõud

VEEMÄRGID – Tühi murepilv või hoopis kasulik õppetund?

Niisiis, kordame – nädalate nr 25-26, 2020 horoskoop on tasuline, sest selles sisaldub suvise pööripäeva (kollektiivse) energeetilise kaugseansi II etapp. 

Kordame ka üle, et II etapi sõnumite puhul kanaldasin ma lisasõnumeid MÄRKIDE – tuli, maa, õhk, vesi – kaupa. Ehk siin ei ole enam lisasõnumid jaotatud 12. tähemärgi kaupa. Kasutusel on neljaks märkide grupiks jaotus.

Selle horoskoobi hind on 10 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul nädalate nr 25-26 horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 26 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – nädalate nr 25-26 (ehk suvise pööripäeva kaugseansi II etapi) – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

(Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Ja nagu öeldud ka ülalpool, kõnealune horoskoop on mahuga 26 lk.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida

09. juunist kuni 28. juunini

(Kordan ka siin üle, et esimese etapi sõnumite müük on lõppenud. Kuna inglid ütlesid meile, et selle aasta suvise pööripäeva kaugseansi kaks etappi ei ole omavahel (energeetiliste ülesannete mõttes) seotud, siis ei pikenenud ka esimese etapi sõnumite müügiperiood.)

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

2 thoughts on “Nädala horoskoop 15.06-28.06.2020

Comments are closed.