HEtkesõnum 10.06.2020

hetkesõnum 10.06.2020

HETKESÕNUM 10. JUUNI 2020

Inglid soovivad täna saata meile järgneva sõnumi:

Kuula, kuidas kõlab tõde.

Seejärel kuula, kuidas kõlab vale.

Miks nad meile sellist sõnumit saatma tulid?

Inglid ütlevad, et üks tõde tahab praegu päevavalgele tulla.

Aga tegu on tõega, mis ei saa tavapärasel viisil iialgi välja tulla.

Tavapärasel selles mõttes, et tegu on olukorraga, milles tõde on peidetud ära üsna kavalal viisil. Inglid lisavad – pahatahtlikult kavalal. Ehk tegu on olukorraga, milles pole võimalik, et keegi tuleks meile seda tõde ilmutama. Ehk väliseid meetodeid kasutades ei tuleks see tõde iialgi välja.

Aga inglid ütlevad, et too tõde ise tahab välja tulla.

Ja see tähendabki seda, et too tõde saab end ilmutada ainult siis, kui me oskame tunnetuslikult vahet teha tõel ja valel.

Kui see nüanss ära õppida, siis ei saa keegi teile enam kunagi midagi valetama tulla. Te lihtsalt tunnete alati tõe ära.

Aga kuidas õppida valel ja tõel tunnetuslikult vahet tegema?

Inglid ütlevad – hakake seda tunnetamist harjutama erinevate tõdede ja valede puhul, mille poolus on teile juba teada. Ehk hakake seda ülesannet teostama läbi selliste tõdede, mis on teile täiesti kindlalt teada.

St. öelge näiteks endamisi välja mõni fakt, mille puhul te teate, et see on tõde. Jälgige, mis tunnet see tõde tekitab.

Seejärel öelge endamisi välja mõni vale ehk mõni fakt, mis sisaldab tegelikult väärinformatsiooni. Jälgige, mis tunnet see vale tekitab.

Proovige sama harjutust teha erinevate tõdede ja valedega, mille puhul kehtib jälle sama lugu – teile on kindlasti teada, kas tegu on tõe või valega.

Alustamiseks kasutage näiteks mõnda värvilist eset. Kui lausute parasjagu tõde, siis öelge välja, milline on tolle eseme päris värv. Kui aga soovite lausuda valet, siis öelge välja, et too ese on mõnda muud värvi. Ja vaadelge ikka iga fakti lausumise järel, missugust tunnet tõde või vale tekitab.

Inglid ütlevad lõpetuseks – too keerukalt peidetud tõde, mis tahab välja tulla, on juba teie nina all. Ehk see on teie juurde juba kohale jõudnud. Kui treenite säärasel viisil oma tunnetust, siis tunnetate te ka üsna peatselt, mis selleks tõeks on. Ja kui olete tolle tõeni jõudnud, siis saate te ka kindlasti aru, miks tulid inglid praegu meile just sellist sõnumit saatma.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter  

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"